Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) vamzi


vamzi
őstag

Az, hogy gumis vagy nem gumis az egyén kérdése. Én gumis agybadugós párti vagyok, a párom viszont irtózik tőle, így neki a sima lett megvéve (2-es). Ő imádja a kezdetektől és tényleg mindenre használja. Jó, nem tömegközlekedünk. Nyilván én is kipróbáltam, hogy lássam mit vettünk abból a pénzből, amiből 3 éve a sony mdr xb-950bt fejesemet vettem. Igen, a kettő teljesen másik ligában játszik, de szeretem az új dolgokat kipróbálni. És igen, tetszett. Fényévekkel rosszabb hangzásra számítottam (kb mint a vezetékes headsetjük). Ócska üzemidőre. Azt tudtam, hogy a kapcsolódás az pofonegyszerű lesz, mert évek óta apple termékeket használunk, de ez még annál is jobb lett (a kapcsolódás). A kapcsolat stabilitása jobb, mint az én bt-os böszme fejesemnek. Mikrofon minősége alázza a fejesemet. Az irányítás óra nélkül nem nagy valami, a koppintásokat hol érzi, hol nem, de nem tudom hogy lehet ekkora méretben ennél jobban csinálni. A fejesemen nyilván van egy valag gomb, amik mind kézre állnak. A tok gyorsan eleget tölt, ha véletlenül lemerülne a füles és szükség lenne használni.

Mindent egybevéve, mi elégedettek vagyunk a termékkel.

És nézzük a legjobb oldalát, így kaptam jogalapot feljebb lépni a sony W kategóriába, hiszen ha az a kis valami 50k, akkor a 100k már nem is olyan sok a sonyért ;] ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.