Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Azért lehet majd benne kakaó, ha elég az iPad-nak is.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) SZ4B


SZ4B
tag

a 11 órás iPhone híreket hallották, köszönjük a figyelmüket, legközelebb 2-3 óra múlva találkozunk újabb apple hírekkel...

szigNÓ

(#3) Eddie141


Eddie141
senior tag

Durva teljesítményre számíthatunk az biztos :) (bár árra is :P )

(#4) Straw


Straw
senior tag

"Apple minden téren igyekszik egységes megoldásokat alkalmazni készülékeiben, mely nem csak az alapanyagok beszerzési költségének minimalizálását teszi lehetővé"

A még nagyobb lehúzás érdekében :D mert árat tuti nem csökkentenek sőt.

42

(#5) erdoke válasza z0d1AK (#1) üzenetére


erdoke
titán

Szó sincs arról, hogy a két processzor fizikailag megegyezne, arról meg pláne, hogy ugyanazon paraméterekkel működne. :F

A legjobb aláírás a héten

(#6) cqr válasza erdoke (#5) üzenetére


cqr
aktív tag

Pedig az sem lenne "nagy szám" ha egy az egyben megkapja az A4-et.. Gyakroltilag a 3gs-nél csak prociban etősebb (600 vs 1000Mhz).

Mindemellett a galxy s erősebb a full A4-nél is, (cpu-ban kb egal, a gpu -árnyalásban- meg up to 2.5-ször) szóval nem valószínű hogy olyan lehetetlen lenne akár 1Ghz-en beledobni a hummingbird-öt a 4G-be.

(#7) z0d1AK válasza erdoke (#5) üzenetére


z0d1AK
veterán

"A4 jelzésű integrált processzorával a fedélzetén érkezik, legalábbis az alant létható kép tanúsága szerint a központi vezérlőegység ugyanazt a „339S0084” és „APL0389” jelzést viseli, mely az iPad processzorán is olvasható"

E miatt értelmeztem félre.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8) erdoke válasza cqr (#6) üzenetére


erdoke
titán

Nem zártam ki, hogy ugyanaz a chip van benne, de attól még működhet más órajele(ke)n és/vagy más energiagazdálkodási beállításokkal.

A legjobb aláírás a héten

(#9) Lotusomega válasza SZ4B (#2) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nincsen nap apple hír tömkeleg nélkül :C

(#10) Répafőzelek válasza Lotusomega (#9) üzenetére


Répafőzelek
tag

Már csak egy Nokia N8 hír hiányzik!

(#11) AS


AS
félisten

Akkor még mindig Samsungban lesz világ leggyorsabb mobil CPU és GPU, igen :R :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Probber


Probber
őstag

Végül is érthető, hiszen lényegében csak méretbeli különbség van/lesz a két készülék között.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#13) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Az azért durva, hogy hova lekicsinyítették az alaplapját.... :Y

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#14) #71321344


#71321344
törölt tag

sanszos az azonos proci alacsonyabb feszen/sebességen. apple szereti ezt játszani, hogy hardware szinten adott minden, de csak későbbi OS-ekkel lehet "unlock"-olni a funkciókat.

(#15) Frenky87 válasza AS (#11) üzenetére


Frenky87
aktív tag

fuu ja milyen jo is neki, meg van szep egyedi design, iszonyatjo os soksok programmal.

szerintem veszek is [nem]

///

(#16) erdoke válasza Frenky87 (#15) üzenetére


erdoke
titán

Na mi van, már az Android se tetszik, vagy csak rosszra reagáltál?

A legjobb aláírás a héten

(#17) #16820480 válasza erdoke (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem esetleg a touchwiz nem tetszik neki, nem lehet?

(#18) AS válasza #16820480 (#17) üzenetére


AS
félisten

Ami már olyan gyors mint Iphone , és kb 10* okosabb is..... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) madgie válasza AS (#18) üzenetére


madgie
titán

Mitől okosabb? Egyetemet végzett? :DDD

(#20) AS válasza madgie (#19) üzenetére


AS
félisten

Nagyobb tudású akkor :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) VD válasza madgie (#19) üzenetére


VD
őstag

:C :C :C

Ezen a válaszon majd bepisáltam! :R

(#22) Frenky87 válasza erdoke (#16) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Androiddal sosem volt bajom, egy telefonra cserelnem el a mostanit, az meg a Desire.

///

http://www.engadget.com/2010/03/23/samsung-galaxy-s-hands-on-with-video/

smooth & steady szavak parosat itt sem ismerik azt hiszem...

[pedig hat 10x okosabb ez, Samsung PR-felelose megmondta]

///

(#23) AS válasza Frenky87 (#22) üzenetére


AS
félisten

Nagyon okos vagy ez nem végleges példány volt.
Itt egy videó ahol már majdnem végleges
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) #16820480 válasza AS (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem az a lényeg szerintem, hanem hogy az adott ember számára megfelelően használható, ergonómikus legyen. ezt sem a szifon, sem a touchwiz nem tudja például számomra... a ló két oldala a két rendszer.

(#25) AS válasza #16820480 (#24) üzenetére


AS
félisten

Akkor nálad sima Android 2.1 a nyerő?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) #16820480 válasza AS (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

többé kevésbé igen. illetve még a meizu gui-ja is szimpi, csak nincs teljesen befejezve sajna, meg nincs még rá annyi cucc, mint androidra.

(#27) RaveForce válasza AS (#11) üzenetére


RaveForce
veterán

samsung jet, samsung spica, azoknál is elvileg nagyon gyors a cpu, mégis kenheted a hajadra :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) AS válasza RaveForce (#27) üzenetére


AS
félisten

Hatalmas tévedés azokban elavult lassú CPU van.
A Mostani A8 a 1 GHZ val nem lehet összehasonlítani ..
Kb olyan mintha Trabantot egy Ferrarival mérsz össze. :)
A8 as még 500 mhz én is joval gyorsabb mint a Jet ben levő 800 as arm.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#29) joey04 válasza AS (#28) üzenetére


joey04
titán

Lassan rosszabb vagy mint Ulkesh meg moonman

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) AS válasza joey04 (#29) üzenetére


AS
félisten

Amit most írtam az így van,ráadásul amit én írok az úgy is van :)
Elég megnézni melyik legnépszerűbb Android és Wm topik :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez a kis bösz a gép alaplapja?
Jól össze van rakva. :Y
System on Chip rulz

(#32) Straw válasza cqr (#6) üzenetére


Straw
senior tag

Meg GPU-ban, és az sem elhanyagolható.
Kell a teljesítmény hogy tudjanak rajta játszani...

42

(#33) #16820480 válasza AS (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

attól, hogy a Jet-ben levő cpu régebbi architektúrát használ és nem képes akkora maximális teljesíŧményre, mint egy cortex a8, még az optimalizáőciót nagoyn benézték a Jet esetében... ha jól tudom, akkor az abban levő sc6400/6410 kisebb órajelen futó változatát használja például az első két szifon és az m8 is, "kicsit" jobb eredménnyel...

(#34) AS válasza #16820480 (#33) üzenetére


AS
félisten

Ez igaz, régi TW k optimalizálása 0 de most már 3.0 val végre megvan oldva ez is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) Frenky87 válasza AS (#23) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Jahat persze, mindig ez van.

"Meg nem vegleges peldany"

Elegge kozrohej targya vagy minden olyan topicban, ahol felmerul a Samsung "fikazasa", miert nem veszed ezt eszre?

///

(#36) AS válasza Frenky87 (#35) üzenetére


AS
félisten

Csak annyit mondok hogy ti Almátok sokkal röhejesebb ....
Off vége.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) geri|


geri|
aktív tag

most akkor tuti hogy iPhone HD és nem 4g?

LiveStrong

(#38) bmwk1200s válasza AS (#36) üzenetére


bmwk1200s
őstag

AS!! Csalódott vagyok! Ugyan miért lenne röhejes az alma? Korrekt hardver mellett ott van egy gyönyörűen optimalizált OS. Te nem szoktál ilyen lenni....ne tanuld el a WinMo-soktól a rosszat! :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#39) stevve


stevve
nagyúr

Az A4 jó és gyors, de az, hogy az iPad 1024-es felbontását elvitte, nem utal arra, hogy ez lesz majd a leggyorsabb telefon. Legalábbis nem látom az analógiát... Ráadásul az OS-t csak és kizárólag 1 db készülékre kell optimalizálni. így valóban nem nehéz optimalizálásról beszélni. az Android és a WinMo pont emiatt küzdenek lassulásokkal. Nem látom a forradalmat megint az Apple oldalán, de az biztos a fentiek fényében is, hogy piszok gyors és jó lesz az új iPhone. Várható lépés volt betenni az A4-et telefonba is. Már csak az a kérdés, 250.000 alatt adják-e majd. :U

[ Szerkesztve ]

(#40) evone válasza AS (#11) üzenetére


evone
őstag

Csak sajnos teljesen hiaba, mivel nincsen csak rá optimalizalt OS. Igy el is veszlik az egesz.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#41) HardRic válasza z0d1AK (#1) üzenetére


HardRic
addikt

Kell neki a kakaó, ha meg akarják csinálni az áhított pixelnégyszerezést.

(#42) #16820480 válasza evone (#40) üzenetére


#16820480
törölt tag

és nem is lesz szerintem. aki még a legközelebb állt ehhez, za a Palm volt a webos esetében, de szerintem nagyon nagyon kevés gyártó játszaná meg az egy készülékes termékpalettát.

(#43) HardRic válasza AS (#11) üzenetére


HardRic
addikt

És androidon mi használja ki?

(#44) David75 válasza AS (#34) üzenetére


David75
őstag

Tudjuk majd a következő modell vagy az azutáni már jó lesz a samsungnál.De valahogy sose jön el az áhítatott következő telefon.És a legtöbb ember a jelenben szertné használni az adott készüléket.A samsung hardware téren kivűl semmiben sem jó igazán.Nemérdekel hogy a 66. touchwizz majd jó lesz eddig mindig csak szart láttam belőle.Méghozzá olyanyira szart hogy inkább wm 6.0-át használnék átszabott menü nélkül.És a telefonok is mindig ugyan olyan külsejüek.Lehetne mondani hogy a markáns samsung dizájn.De szerintem simán ronda de főleg unalmas és elcsépelt.Addig volt a samsung jó míg a megapixel háború volt a lényeg.Mostmár kezdenek nevetségesek lenni számomra.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#45) Quasi_modo válasza David75 (#44) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

És a telefonok is mindig ugyan olyan külsejüek
Uff. Ezt nyilván azért mondod mert az almák nem egyformák.
Mostmár kezdenek nevetségesek lenni számomra.
Igen, én is biztos ezért térem át a Nokiáról...

valami

(#46) David75 válasza Quasi_modo (#45) üzenetére


David75
őstag

Uff. Ezt nyilván azért mondod mert az almák nem egyformák.

A külömbség annyi hogy az apple-nél 3 telefon ugyan olyan a samsungnál pedig a d500 óta kb tehát körülbelül hat éve ugyan az a séma majdnem a legtöbb telefonjuknál tehát rengeteg készüléknél nem háromnál.

Igen, én is biztos ezért térem át a Nokiáról...

Az a te választásod és a i8910HD amúgyis egy kivételes készülék amennyiben még mindig nincs nála jobb symbianos telefon szerintem pedig már jó ideje adták ki.Majd az n8 talán.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#47) stevve válasza David75 (#44) üzenetére


stevve
nagyúr

Most jön saját OS a Samsungtól, a hardver téren meg az almák is Samsungot futtatnak.

"A külömbség annyi hogy az apple-nél 3 telefon ugyan olyan a samsungnál pedig a d500 óta kb tehát körülbelül hat éve ugyan az a séma majdnem a legtöbb telefonjuknál tehát rengeteg készüléknél nem háromnál."

Ezt csak az mondatja veled, hogy utálod a céget, egyébként pedig nem így van. :N

[ Szerkesztve ]

(#48) Inarus válasza David75 (#44) üzenetére


Inarus
addikt

"De valahogy sose jön el az áhítatott következő telefon."
Ez melyik gyártóra nem igaz? :U

Mindegyik gyártó csúcskészülékének van hiányossága, és minden gyártónak van néhány elég jól sikerült készüléke. (Mondjuk az i8910-es samu elég jól sikerült. :)) )

[ Szerkesztve ]

(#49) k. válasza David75 (#44) üzenetére


k.
őstag

Hát, nemtudom végülis egy feltörekvő-pár éven belül a világ legnagyobb- telefonmárkájárol beszélsz. Egyre többen olyat vesznek. Az hogy szerinted milyen-és hogy ezáltal te nem veszel- az még nem jelent semmit .Max azt hogy használhatod a samsung chipet az adott márkájú telefonodban.A kinézet meg aztán szubjektív tehát ezzel kéretik nem érvelni.

(#50) David75 válasza stevve (#47) üzenetére


David75
őstag

Na a bada-hoz sok reményt nem fűzök.Olyan dolog ez hogy aki járni nem tud az futni se tud.Aki egy rendes gui-t nem tud csinálni (mert a touchwizz egy ócskaság) az normális OS-t se fog csinálni.Szerintem...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.