Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Megnéztem én is a Watch-ot, az én szememnek messze ez néz ki a legjobban az okosórák közül. A menüje egy kicsit nekem katyvasznak tűnt, ami nem jellemző az Almára, de gyanítom használatban hamar rá lehet érezni. Venni viszont továbbra se vennék, egyáltalán nem használnám ki, de megértem, hogy toronymagasan vezet.

(#2) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

A Watchok szögletes designja nagyon nem jön be, ettől függetlenül jó kis órák lehetnek, megértem a népszerűségüket.
A Gear órák viszont nagyon szépek szerintem, talán a legszebbek az okospiacon. Régóta szemezek velük, de még nem sikerült meggyőznöm magam hogy okosórára lenne szükségem..

(#3) Anulu79


Anulu79
addikt

Jó ideje szemezgetek már én is az okos órákkal. A frontiert néztem ki magamnak de még nem sikerült rászánnom magam. Ebben benne van az ára is meg, hogy tényleg szükségem van-e rá vagy fél év után az asztalon porosodna. :)

(#4) tejbele


tejbele
csendes tag

Más nem is gyárt vállalhatót ebben a kategóriában...

Üdv, Tejbele

(#5) Pot$imanu$ válasza tejbele (#4) üzenetére


Pot$imanu$
tag

Akkor a Xiaomi Amazfit micsoda? :U

Potsimanus

(#6) mr.perfect válasza tejbele (#4) üzenetére


mr.perfect
tag

vagy a Huawei watch?

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#7) joey04


joey04
titán

nem meglepő. a többi érdektelen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Ste


Ste
addikt

Vannak végre hivatalos adatok?
Az Apple eddig nagyon hallgatott a Watch sikerét illetően.
Vagy mi alapján készült az elemzés?

(#9) vicze válasza Ste (#8) üzenetére


vicze
félisten

Ahogy eddig, tippelnek valamit. Ez igaz a többire is. Nincs is jobb, mint egy kamu szegmens kamu számait elemezgetni. :)

(#10) .Szaki. válasza Ste (#8) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem ez az egész okosóra dolog nem jött be, nem terjedt el úgy ahogy arra számítottak a gyártók. Anno annyira nyomták, hogy az okosóra a jövő, hogy az alapján ma már mindenkinek a karján annak kéne lennie, de szerintem baromira nem jöttek arra rá, hogy miért is lehetne jó egy ilyen készülék. A legtöbb embernek nincsen rá igénye (nekem sincs), a maradék meg az, aki tényleg ki tudja használni és az, aki kütyüb*zi és már csak kíváncsiságból is megveszi, hogy milyen. Én is gyakran játszom el a gondolattal, de semmi értelmét nem látom. Semmivel sem könnyíti meg az életemet.

Szóval szerintem ahogy senkinek, úgy az Apple-nek sem jöhetett be a Watch. Mármint amennyivel eredetileg számolhattak és amiről hallgatnak. Más kérdés, hogy ezen a miniatűr piacon ennek ellenére szép teljesítmény, hogy uralják az egészet.

(#11) Ste válasza vicze (#9) üzenetére


Ste
addikt

Akkor jól sejtettem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.