Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Árulják majd a Csatonra-szigetelről. Azok nem EU, de közel van Európához.

Mondjuk a vámok nem tudom, hogy alakulnának. :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

[moderálva] nincs erre szükség

Viccet félre; ezt sajnálattal hallom, remélem, nem egy Apple győzelmi sorozat előfutára!
(Gondolom, ezzel a "hovatartozásomat" is elárultam! :P)

[ Módosította: koxx ]

(#4) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Ez a hír megmozgatott.... Beszerzek egy tab 7.7est

Mit is kéne ide írni?

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Most akkor ez felülírja a múltkori, Samsungnak kedvező brit bírósági döntést is (miszerint az apple-nek meg kell jeleníteni a saját weboldalán, hogy nem hasonlít) ?

#2: bírom az ilyen 'kíváncsi vagyok mikor lesz flame' jellegű hsz-eket. Még ha senkinek nem jutna eszébe flame-elni, akkor is feldobja a labdát.

(#6) Иван : :), jó, csak ugye UK is az EU része, meg ez a mostani döntés utána született, ezért gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#6) Иван válasza BiP (#5) üzenetére


Иван
őstag

Nem hiszem, hogy a brit bíróságokat meghatja az EU ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) dajkopali válasza BiP (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

úgy tűnik, hogy igen

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Remélem a Nexust nem fogják betiltani...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) Rickazoid válasza tDr1v3r (#8) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ezek után bármi betiltását kérhetik bíróságon, mert minden tabletben van valamilyen fokú hasonlóság, amit az Apple már biztosan levédetett akár pár éve, akár holnapután (nem írtam el).
Még szerencse, hogy nem precedens értékű az ítélet.. na akkor lennénk bajban.
Tényleg meg kéne állapodniuk a tabletgyártóknak, hogy mindenki egyedi fémes csíkozást tesz a gépe burkolatára és akkor az Apple nem köthet bele. Hülyén nézne ki, de tiszta hülyeség ellen gyakran pont egy hülye megoldás a fegyver. Bár elvileg pont erre való a messziről is jól látható logotípia... szóval lehet az se segítene.
Az ultimate formatervezés: matt, de karcálló kijelzős, szögletes fémházú tablet, bőrborítású hátlappal, amin mind a négy oldalon ergonomikus fogást segítő, az ujjaknak kialakított mélyedések vannak. De ezt is csak egyszer lehetne megcsinálni, amíg az Apple le nem védetné magát az ergonómiát például.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#10) Syl


Syl
nagyúr

Alapjában nem vagyok Apple ellenes, de ez már sok!
Remélem az EU következő Apple ügye egy trösztellenes vizsgálat lesz :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

valakinek a zsebe most eléggé teli lehet pénzzel... csak nem egy bíróé? :DDD :DDD

windows7sins.org

(#12) Angel1981 válasza MCBASSTION (#11) üzenetére


Angel1981
veterán

Akinek valszeg ráadásul még jó sok Apple részvénye is van! ;]

(#13) szente


szente
addikt

Megmutattam asszonynak a két tabot. A reakció:

"Dehát ez nem is hasonlít egymásra, az egyik keskenyebb és hosszúkásabb a másiknál. Ennyi erővel akkor az összes újabb telefont betílthatnák."

(#14) Male


Male
nagyúr

Mostmár rákerestem, hogy néz ki ez a Galaxy Tab 7.7 ....hát szerintem nem hasonlít az iPad-re... max annyira, mint tetszőleges más tablet.

(#15) anulu válasza Male (#14) üzenetére


anulu
félisten

"max annyira, mint tetszőleges más tablet"

ők lesznek a következők...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) Angel1981 válasza Male (#14) üzenetére


Angel1981
veterán

A másik meg; két ilyen eszköz mi olyan sok mindenben térhetne el egymástól? :(((

[ Szerkesztve ]

(#17) JamesHun válasza anulu (#15) üzenetére


JamesHun
addikt

akkor remélem EU s*gbed*gja őket a szabad böngésző és xy progi váltás miatt
amit jb nélkül lehetetlen megcsinálnod rendesen

SeriesX: JamesSHun

(#18) Retekegér válasza KisTopi95 (#4) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ahogy mondod, ha tabletet veszek, akkor az valószínűleg valami Tab lesz. ;]

<< Heimdal >>

(#19) anulu válasza JamesHun (#17) üzenetére


anulu
félisten

engem max az egyenlő elbánás miatt érdekel ez a böngésző-választósdi szájtépés. sem ipad sem <random> androidos cucc nem kell.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Már nem azért a 2 fillérért, de mégis akkor hogy kéne kinéznie?

Egy tablet alap formai követelményeit levédetni abszolút baromság, mit szeretnének, paralelogramma forma legyen?! :W

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#21) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Ez a 7.7 most melyik 7 collos tabletje a Samsungnak, ez valami új vagy régi? Nem tudok kiigazodni a Samsung termékpalettáján.

x gon' give it to ya

(#22) Retekegér válasza fordfairlane (#21) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez a 7,67 inches, már újabb kiadás. Persze van sima 7-es is...

<< Heimdal >>

(#23) fordfairlane válasza Retekegér (#22) üzenetére


fordfairlane
veterán

A 7 és a 7.7 méret két külön termékvonal? :Y

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#24) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A bohózat sokadik fejezete. :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25) assemble válasza fordfairlane (#23) üzenetére


assemble
addikt

Elég más a két cucc, ez a 7.7 viszonylag új, eléggé gyors, és SAMOLED kijelzője van, míg a sima 7"esnek sima LCD.

(#26) fordfairlane válasza assemble (#25) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ráférne a Samsungra egy reorganizáció. :D

x gon' give it to ya

(#27) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Hogy később visszataláljak. Most csinálok egy kis pop-cornt.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#28) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

Az hogyan lehetséges, hogy a düsseldorfi fellebbviteli bíróság kitilthatta az egész EU területéről a terméket? :F Egy német bíróságnak joga van az egész EU területére érvényes ítéletet hozni???

(#29) Nyugdíjas válasza X3B6O0X (#27) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#30) fordfairlane válasza Nyugdíjas (#29) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én is kérek! :)

x gon' give it to ya

(#31) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

És ma elkelt egy ujabb Mercedes SL AMG Németországban.

(#32) Male válasza anulu (#15) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, csak kicsit nehéz lesz perelni a sok kicsi kínait, mert egy per alatt háromszor váltanak céget :DDD
(FlyTouch 5-öm van... és ez tényleg hasonlít... két méterről unokatesóm is azt hitte, hogy iPad, pedig neki az van... persze közelről már egyértelmű, hogy nem az :) )

Angel1981: Hááát... jöhet a háromszögletű meg a kör alakú... esetleg trapéz, bár az necces, mert bizonyos szögből téglalapnak látszódhat... ;]

[ Szerkesztve ]

(#33) sdfasdc


sdfasdc
csendes tag

mindjárt hányok, ez már sok!
Az ipad amúgy is egy túlárazott divatcucc "cool" embereknek.
Ezekután végképp antipatikus az egész almás bagázs.
Már csak az hiányzik, hogy a WayteQ-re is rászálljanak. :(((

(#34) Angel1981 válasza Male (#32) üzenetére


Angel1981
veterán

Hogy én erre miért nem gondoltam! ;]

(#35) Psych0 válasza AcélAgyar (#28) üzenetére


Psych0
őstag

EU = Nemetorszag + aktualis es leendo gyarmatai.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#36) Иван válasza Psych0 (#35) üzenetére


Иван
őstag

Kivéve a britek.

Mert azok inkább magukban süllyednek kásozba, mintsem Berlin megmondja nekik a frankót.

Van egy mondás (George Mikes mondta, egy honfitárunk, aki '56-ban emigrált Londonba, és elég sok humoros könyvet írt az angolokról), miszerint az angolok szerint jobb az értelmes leépülés, mint az értelmetlen fejlődés. És egyébként valahol igazuk is van.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#37) Beri78


Beri78
őstag

milyen meglepő dolog :W

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#38) locall


locall
tag

Vicc kategória, hogy le lehet védeni formákat.

Perelje akkor egymást az összes LCD tv gyártó, az összes mosógép gyártó, az összes monitor gyártó.

Ja bocs, ez nem lehet, mert itt nincs epül...
Én cserébe kitiltanám Koreából az apple termékeket. Hmm.

Van egy olyan érzésem, hogy az epül nagyon retteg a Samsungtól, hogy jóval olcsóbban adja ugyan azt, sőt sokszor jobbat..

[ Szerkesztve ]

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#39) Rickazoid válasza Retekegér (#18) üzenetére


Rickazoid
addikt

Tab városa meg majd beperel, mert ilyet leírtál. ;]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#40) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Meddig engednek még teret nekik? :F

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#41) GALARDO


GALARDO
addikt

Na végre, történik valami. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42) #95561216 válasza Rickazoid (#39) üzenetére


#95561216
törölt tag

Epöl meg idehaza tiltatja be az Apple-t úgy ahogy van?:)

(#43) #16820480 válasza AcélAgyar (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez egyébként tényleg zavaró, hogy ilyenkor működik az egységes EU elmélet (volt már ilyen, azt hiszem valamelyik apple vs. motorola perben). ha egy magyar bíróság betiltaná mondjuk az Erdinger forgalmazását, mert hasonlít a csomagolása a Kőbányaira, akkor ez is niylván vonatkozna az összes tagállamra, különösen a németekre... :U

de amúgy is a jogállam szégyene már ez a sok peres eljárás. lopott (nem licenszelt) technológiával telefont építeni az almának sem idegen dolog, mégis ők vannak támadásban, hogy piacot szerezzenek. nem is tudom lehet-e manapság úgy terméket készíteni, hogy valaki ne kezdene pereskedni...

(#44) endib


endib
tag

Na szép mondhatom...

(#45) Jeanne d'Arc

Kicsit nevetséges! Vagy nagyon?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#46) opeter87


opeter87
senior tag

Na ez már tényleg durva.

Használok én is Apple terméket, de ez már nekem is unszimpatikus, amit csinálnak. :(

(#47) keIdor


keIdor
titán

Az Apple termékeit szeretem, bár ezeket a pereskedéseket nem értem (illetve nem mindet). A csomagolás másolása oké volt, tényleg másolta a Samsung már az SGS1-el. A UI-t is másolta, szintén SGS1 TouchWiz 3.0 80%-ban megegyezik iOS 3.0-al. A telefon kinézetét is másolták, Galaxy Ace és SGS1 szintén iPhone 3/3GS copy.

De ez a táblagép nem hasonlít rá, más a méret is, a UI is, minden. Bár hála istennek nem érint, nem vennék Android-os táblát.

Egy biztos, a robotos fanok is ugyanolyan elfogult hülyék, mint az almások, még nem olvastam vissza, de ide is biztos idetalált sok zöldtroll. Ez az egy per most talán már nem is jogos, de trollokból továbbra sem kér senki.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#48) Lacces válasza AcélAgyar (#28) üzenetére


Lacces
őstag

Nem csak a német bíróságoknak van hozzá joga, a brit, francia, holland, belga, stb.-nek amelyek ítéletet hozhatnak gazdasági perekben.

Szóval ha a Samsung megteheti, hogy valamelyik ilyen brit bíróságra megy, és kitiltatja az egész Apple kollekciót. Ráadásul a brit jogállam a mai napig egyfajta kakukk tojásnak számít az EU területén belül.

Csak hát a németek, sokszor azt hiszik, hogy mindenhez értenek... amihez mérnöki szakértelem kell.

Keldor papa
Van Newton egyik törvénye: Erő <---> Ellenerő. Apple troll <---> Android troll (Ellen Apple troll). Ez a fizikai törvény mindig örök érvényű lesz :D :R Ez így jó és így szép

[ Szerkesztve ]

(#49) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Akkor majd mindenki Magyarországra fog jönni Samsung tabot venni,mert mi általában magasról teszünk bármilyen EU-s bírósági döntésre :C .

A hírhez, azt a bírót is elküldeném a szemészetre (vagy megnézném, mennyit utalt neki az Apple valami kajmánszigeti bankszámláról), aki szerint a két tablet hasonlít, függetlenül attól, hogy más a méret és a képarány :W .

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.