Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyberius


Tyberius
aktív tag

Most komolyan, mindig cikk van belőle, ha az Apple elad félmilliárd alkalmazást? Nagyon remélem, hogy fizetnek titeket ezért, mert ha ingyen csinálnátok, az elég szánalmas lenne.

(#2) evone válasza Tyberius (#1) üzenetére


evone
őstag

Miert lenne szanalmas? Ez egy hir? Ha idegesit, akkor mi a szarért olvasod el?
Remélem fizettek azert hogy hozzaszolj, mert ha ingyen fikazod az apple-t akkor az elég szánalmas. Mocskosul unalmas mar az osszes ilyen hozzaszolas.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#3) bolondember válasza Tyberius (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért van cikk belőle, mert, ha körbenézel, a többi alkalmazásbolt töredékét adta el eddig. :U

ha kitekintesz a fikafüggöny mögül, megnézed a számokat, láthatod, h nem kis dolog (az is igaz, h ezen alkalmazások egy része haszontalan kacat, de ez nem csorbítja az egészet)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Gratulálok Apple :)

(#5) Lord Soth


Lord Soth
tag

Én azt hittem, hogy az ilyen fórumokon nem csak pozitív hozzászólásokat lehet tenni, hanem az ember kifejezheti a nemtetszését is. Egy kicsit tényleg unalmas már, hogy a csapból is csak az iphone folyik...

(#6) Karma válasza Lord Soth (#5) üzenetére


Karma
félisten

Lehet negatívan is hozzászólni, ésszel. Ez az apró összetevő hiányzott.

“All nothings are not equal.”

(#7) evone válasza Lord Soth (#5) üzenetére


evone
őstag

Az a baj hogy miota van iphone, azota minden cikkhez egy ehhez hasonlo komment is tarsul. 1-2x még oké a nemtetszes, de mikor mar evek ota ez megy teljesen feleslegesen akkor kurvara unalmassa valik az allando fikazas.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#8) majom2


majom2
senior tag

ez bizony sikertörténet a javából :R

(#9) Lord Soth válasza evone (#7) üzenetére


Lord Soth
tag

Ennek valószínüleg az az oka, hogy nem mindenki szereti az apple-t. Sokan, többek közt én is, szeretem a mobilarena cikkeit és tesztjeit, de azt, hogy minden az apple-ről szól, nem szeretem. Azzal, hogy azt mondom, hogy inkább legyen más IS, arra próbálom ösztönözni az oldal üzemeltetőit, hogy ne csak azoknak kedvezzenek, akik apple rajongók. Ez neked lehet, hogy unalmas, de nekem meg az apple unalmas.

(#10) #16820480 válasza evone (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez nem bug, hanem feature ;)

(#11) Karma válasza Lord Soth (#9) üzenetére


Karma
félisten

Néztél a főoldalra mostanában?! :((( A több tucat cikkely, teszt, stb. között van 4 iPhone-nal kapcsolatos elem. Szerintem az összes többi gyártó is bőven szerepeltetve van.

De inkább itt abbahagyom, mert a végén személyeskedési kényszerem lesz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12) macikos válasza Lord Soth (#9) üzenetére


macikos
addikt

Mi az hogy minden az Apple-ről szól? Évente van egy iPhone teszt, ennyi. Hetente 1-szer egy cikk a játékokról/alkalmazásokról. Hú bazdmeg, ez rengeteg, ááá :W

Hírek meg azért vannak róla, mert ez talán érdekli az embereket. Engem meg még sok iPhone tulajt vagy iPhone után érdeklődőt meg az nem érdekel, hogy megjelent a legújabb parasztvakító 20 megapixeles samsung, meg a nokia újra kiadta ugyanazt a telefont 20-adik alkalommal is. Csak tudod mi a különbség? Én nem megyek be fikázni, hogy engem nem érdekel, mivel le se szarom!

(#13) <NewL> válasza #16820480 (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

ficsőr - így jobb:D

engem nem zavar egy cseppet a sok iphone hír,csak ne legyen a nokiás hírekben berakva egy iphone kép

There's an app for that

(#14) evone válasza Lord Soth (#9) üzenetére


evone
őstag

Tehat azt mondod hogy teged a iPhoneon minden erdekel? Gondolom akkor te a legutolso Hello Kitty telefon utan is rajongsz :) Mert az olyan telefonoknal erdekes senki nem all le fikazni, gondolom azert van mert mindenkit erdekel es mindenki szereti.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#15) rudymester


rudymester
senior tag

Szép szám. Lehet fikázni az egészet, de akár tanulhatnának is a többiek. Jól felépített brand, jó szoftvertámogatás. Igaz, évente egy teló, de ez pont elégnek látszik az Applenél. Aki meg egyszer elkezd szoftvereket vásárolni, az már nem szívesen cseréli le a telót, hiszen akkor a temérdek alkalmazás is elvész.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#16) Lord Soth válasza evone (#14) üzenetére


Lord Soth
tag

Ezt most nem értem :F engem az iphone-on minden érdekel? Szerintem nem mondtam ilyet. Szerintem olyat sem mondtam, hogy a legutolsó hello kitty telefon is érdekelne (bár egy-két kínai telefoncsodán bevallom jókat lehet szórakozni).

Most ennyire fáj hogy vannak, akiknek az iphone nem tetszik? Mert innentől valószínüleg nincs értelme a beszélgetésnek. Te szereted az iphone-t, én nem. Te szeretnél több ilyen cikket látni, én nem. Valószínüleg innen nem fogunk tudni elmozdulni.

(#17) schummy


schummy
tag

engem mondjuk egy összehasonlítás érdekelne az androiddal, fizetős részéről volt, de hogy ők jelenleg hol tartanak az érdekelne.

(#18) Rubicon válasza schummy (#17) üzenetére


Rubicon
csendes tag

Nyilván nem állnak ilyen jól, hiszen később is kezdték a dolgot, meg a hardver (proci, 3D chip) se olyan erős mint a szifonnak. Volt itt egy jó aláírás, ami illik ide is: "ha másokat követsz, sose lehetsz első"

[ Szerkesztve ]

(#19) schummy válasza Rubicon (#18) üzenetére


schummy
tag

nyilván nem állnak ilyen jól, de jó lenne tudni, hogy ők hol állnak

(#20) Integra válasza Lord Soth (#5) üzenetére


Integra
titán

ebben a tekintetben nem az almával van a baj, hanem azzal, hogy a többi lúzerkedik..
összesen se tudnak szvsz fél mrd letöltést felmutatni, az alma meg már egymaga 2 mrd-nál tart.
azért ez komoly.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21) Integra válasza schummy (#17) üzenetére


Integra
titán

igen, ez érdekene engem is, hogy a komoly, fizetős alkalmazások hogy viszonyulnak házon belül az ingyenesekhez képest, illetve android és winmo pároshoz képest.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) Karma válasza Lord Soth (#16) üzenetére


Karma
félisten

Te járatod a szádat, mi nem. Egyébként egyértelműen látszott, hogy elírás volt, "iphone-on kívül minden érdekel"-t akart írni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#23) Lord Soth válasza Karma (#22) üzenetére


Lord Soth
tag

:C

(#24) plus44 válasza Tyberius (#1) üzenetére


plus44
veterán

Az szánalmas, hogy pazarolsz betűt, az ilyen hsz-re. Azért van belőle hír, mert hányan csinálták ezt meg előtte? Hány progi van az Apple termékekre? Hányan töltik le naponta/havonta/évente? Megmondom: senki, rengeteg, sokan. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) spedyboy


spedyboy
senior tag

nah megint 1 apple! :)

szerintem ne mazért irjuk oda mindenhová hogy MEGINT AZA ... IPHONE??
mert utáljuk spec én én imádom az iphonet:D de mégis zavar h mindig az van és más nincs.
arról miértnicns hír h nokia ovi store eladott 200alakalmazást?:D
de tökm1

azért jo ez mert akinek iphone ja van az gondolhatgy nah igen ehze a x milliárdhoz én is hozájárultam és h bmeg mien faxa telomvan ezaz:)
-az iphone téleg faxa telo szó se róla!
de a mobilarenank meg kell az olvasottság nyilván és az ilyenfajta híreket sokan nézik meg az elöbbfelsorolt ok miatt!:)

:R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#26) beugró


beugró
csendes tag

Azért ez nem semmi szám. Ez mondjuk tipikus esete a sok kicsi sokra megy-nek:) Való igaz, hogy sok bugyuta programocska is van ezek között, de én találkoztam igazán hasznos programokkal is, persze az fizetős természetesen.
Amúgy én nem érzem az oldalon azt a hű de nagy Iphone uralmat és nem is értem mit kell ezen háborogni.

[ Szerkesztve ]

(#27) Tyberius válasza plus44 (#24) üzenetére


Tyberius
aktív tag

Bocsánat, ha valakinek felborzoltam a tollait :D Ha megnézitek a kapcsolódó cikkeket, ebből hír volt egymilliárdnál (ami még érthető, kerek szám, ünnepeljünk), másfél milliárdnál és most kétmilliárdnál. Nem az Apple-lel van a bajom, ha jól csinálják, legyenek sikeresek, ha sok pénzem lenne, tán még részvényt is vennék, és akkor igazán örülnék, hogy jól megy a verkli :D De nem látom be, hogy miért kell minden félmilliárd eladott alkalmazásnál hírt csinálni belőle? Ennek erősen rejtettmarketing-íze van, amit nem tételezek fel a Prohardver lapcsaládtól, úgyhogy csak azt tudom elképzelni, hogy valami szerkesztőségi Apple-fanboy nyomja ki ezeket a híreket. Márpedig a fanboyizmus szánalmas, lett légyen az Apple, vagy bármi más. Ha a Sony Ericsson sokadik ugyanazt tudó kockatelefonját ugyanúgy fényezné az oldal, akkor is rákérdeznék, hogy ez már megint miafene (pedig ha valaminek rajongója vagyok, akkor az a K800i-m), ahogy azt sem hagytam szó nélkül, hogy a Nokia már a sokadik faceliftelt 2630-at adja el új modellként. Úgyhogy nyugodtan kiáltsatok ki Apple-fikázónak, nem igazán érdekel, mert nem vagyok az :)

(#28) fordfairlane


fordfairlane
veterán

A közlemény szerint az iPhone fejlesztői programba csatlakozók száma időközben 125.000-re bővült, vagyis a kereslet és kínálat is stabil bővülés előtt áll.

A mellettem ülő kollegám is Iphone-ra fejleszt, nem véletlenül. Megy a szekér. :K

x gon' give it to ya

(#29) evone válasza Karma (#22) üzenetére


evone
őstag

Koszonom, tenyleg az akart volna lenni. Mind1.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#30) plus44 válasza Tyberius (#27) üzenetére


plus44
veterán

Ez az oldal a mobilkommunikációs eszközökkel és az ahhoz kapcsolódó hírekkel foglalkozik. Nem lehet kiszűrni, hogy kinek mi tetszik. Ez egy hír és igenis rakják ki. Ha nem lenne kirakva, akkor meg azért jönne mindenki sírni, hogy miért nincs. Ha tudod nagyon jól, hogy nem érdekel, feleslegesen olvasod el, és még feleslegesebben írod ezt még le is. Az a dolguk, hogy kinn legyenek a hírek és ennek maximálisan eleget is tesznek. Továbbá az előbbi kérdésemre nem reagáltál: hány olyan gyártó van, aki ilyen számokat produkál? Ha lenne, ne félj, arról is jönne cikk, de ahogy én látom nem tolonganak az ellenfelek. Ezen felül pedig, igenis nagy szám az, hogy ilyen tételben mennek az eladások.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31) schummy válasza fordfairlane (#28) üzenetére


schummy
tag

Mondjuk a 125 ezer fejlesztő csinált 85 ezer programot?

(#32) fordfairlane válasza schummy (#31) üzenetére


fordfairlane
veterán

Biztos, nem tudom.

x gon' give it to ya

(#33) zsúrficsúr válasza Tyberius (#27) üzenetére


zsúrficsúr
tag

Ott tévedsz, hogy a Mobilarena - gondolom - mindössze csak kirakja a hírt. Gondolom, ma nagyon más nem volt, kaptak egy előre megírt közleményt, azt csak copy-pastelni kell. Kevés munkával generáltak mondjuk 300 letöltést. Ehhez azért nem kell applefanboynak lenni, elég egy kis újságírói attitűd. És gondolom, majd ha a Nokiatól kapnak ilyen mennyiségű közleményt, akkor abból lesz fárasztóan sok hír. Egyelőre az Ovi Storenak erre sok esélye nincs, szar ügy.

[ Szerkesztve ]

(#34) plus44 válasza zsúrficsúr (#33) üzenetére


plus44
veterán

2x

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#35) plus44 válasza zsúrficsúr (#33) üzenetére


plus44
veterán

Nem hiszem, hogy copy-paste-elik a híreket... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) [balu]


[balu]
tag

Már két milliárd? Az én párszáz letöltött appom is olyan kevés emellett a hatalmas szám mellett. :D

(#37) Tyberius válasza zsúrficsúr (#33) üzenetére


Tyberius
aktív tag

Hát igazából az Engadgettől vették át a hírt. Tehát valakinek le kellett fordítania. Ha ez az én dolgom lett volna, azt mondtam volna, hogy elmehetnek a fenébe :D Továbbra sem látom be, hogy ennek az információnak bármiféle hírértéke lenne. Az egymilliárdosnak még volt, az legalább kerek szám.
Egyébként meg abban lehet valami, hogy végül is a mobilarena is az oldalletöltésekből él, úgyhogy lehet, egyszerűen megéri nekik egy ilyen hírt kitenni :)

(#38) gerilee


gerilee
aktív tag

A lósz*r a világ legjobb étele. Több milliárd légy nem tévedhet... :U

Engem csak az zavar az iPhone-os hírekben, hogy az estek többségében minimális hasznos információt sem tartalmaznak, pusztán marketingmaszlag.

Viszont a hozzászólásokat imádom olvasni... :D

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#39) Karma válasza Tyberius (#37) üzenetére


Karma
félisten

Remélem a Comes With Musicos hír topikjában is problémázol, annak már tényleg abszolút semmi köze a magyarokhoz, vagy egyáltalán az olvasók 99,9999%-ához.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#40) majom2 válasza Tyberius (#37) üzenetére


majom2
senior tag

Továbbra sem látom be, hogy ennek az információnak bármiféle hírértéke lenne.

írd már meg ezt az engadget-nek, a cnet-nek, a businessweek-nek, a pcworld-nek, a yahoo-nak, stb, stb, stb... hadd tanulja meg a sok lúzer mi is az újságírás... ;]
szánalmas... :W
de talán tanulsz belőle és legközelebb nem olvasod el azt ami nem érdekel :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.