Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tikakukac


Tikakukac
titán

Jól fialnak az Alma termékek még utóéletükben is.Lassan adhatnák 100Ft/kilós áron is őket de akkor nem csak egy csutkát hanem az egészet adják ide :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#2) blueMerle válasza Tikakukac (#1) üzenetére


blueMerle
veterán

Utóélet? Mire gondolsz? Most jött ki a 3GS nemrég, a legöregebb iphone is kemény 2 éves.

(#3) Karma válasza blueMerle (#2) üzenetére


Karma
félisten

Gondolom eladás utánra gondolt (hiszen egyszeri bevétel alapesetben a gyártónak az eladott készülék).

iPhone-on én csak a Cydia Store-ban vásároltam, arról miért nincs infó? ;]

“All nothings are not equal.”

(#4) Duree


Duree
veterán

Ez egy jó üzlet

duree54

(#5) Tikakukac válasza Karma (#3) üzenetére


Tikakukac
titán

Erre gondoltam :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#6) aram01


aram01
nagyúr

Tarolnak a srácok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) sti


sti
tag

Ma én is otthagytam vagy 15 ojrót, ahogy vége ennek a költözködéses őrületnek nálunk, kezdődik a retro: Monkey Islad, Simon the sorcerer... :C

(#8) Austin F.


Austin F.
tag

Végül még egyre többen rászoknak, hogy szoftvert pénzért is lehet venni :) :) :)

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#9) majom2 válasza Austin F. (#8) üzenetére


majom2
senior tag

annyira olcsóak, h az ember nem is gondolkozik rajta... 1-2 euró... és cserébe kapod a frissítéseket, itunes backup-olja az állásokat... és nem utolsósorban motiválod a készítőket is. ennyit nekem bőven megér.

meg hát ez lenne az értelme az okostelóknak... h a user külső appokat is használjon előszeretettel :)

(#10) Atlantis válasza majom2 (#9) üzenetére


Atlantis
veterán

Jól mondod, ezek a legfontosabbak: még magyar jövedelemmel sem vészes az ár, a fejlesztők biztosan látnak bevételt belőle, érdemei frissítések vannak, elég egyszer kifizetni.

Kegyetlen jól ki van találva és működtetve az AppStore, enélkül a háttér nélkül nem érne sokat az iPhone.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.