Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabber01


gabber01
addikt

Nem értem ezeket az értelmetlen, vég nélküli játékokat. Semmi hangulat, semmi sztori. Kipróbáltam, 10 perc után uninstall. Semmi értéket nem sikerül benne találnom. Úgy látszik megöregedtem. :)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#2) VágniValó válasza gabber01 (#1) üzenetére


VágniValó
addikt

Hangulata nagyon is van szvsz, sztorit keresni pedig ne egy BR játékban próbálj. Ez olyan mintha Prius kereskedésben értetlenkednél, hol vannak a beépített turbós autók :DDD

BTW nem vagyok BattleRoyale fan, ez az egyetlen amit tolok.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Android, ios?

(#4) wjbhbdux válasza INGJOKE (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Source motorral szinte kizárt, legfeljebb egy utánzatot csinálhatnak mással.

/s

(#5) Szakiii válasza gabber01 (#1) üzenetére


Szakiii
addikt

Miért lenne vég nélküli? Meghalsz, vége van :D az hogy újra kezded az egy dolog de gyakorlatilag elég gyorsan a végére jutsz a játéknak. :D

(#6) Revolit válasza gabber01 (#1) üzenetére


Revolit
senior tag

A Tetrisnek, vagy meg jobb, a sakknak miert van akkora sikere?
Vagy a CoD, BG multinak, azoknak van vege?

Ez eleg hulye kritika a jatek ellen... multi jatek, ennyi.

(#7) tuki2200 válasza gabber01 (#1) üzenetére


tuki2200
senior tag

Sztori? Érték? Mintha egy Reszkessetek betörőkbe, Die Hardba, Ace Venturába, Terminátorba vagy egy Mission Impossible-be részletes karakterfejlődést vagy dramaturgiát várnál.. Egy békától ne várjuk, hogy repüljön mint a madár. A helyén kell tudni kezelni mindent.

(#8) moho79 válasza gabber01 (#1) üzenetére


moho79
csendes tag

Alapvetően nem szeretem a BR játékokat de ez nagyon megfogott. Pont a hangulata miatt. Korábban próbáltam PUBG-t és Fortnite-ot is de nem jöttek be több okból. (Fortnite-ot amúgy sem szívlelem mert miatta szüntették meg a Paragon-t, előbbi jobban tejelt :) ) Szóval Apex. Ajánlom mindenkinek :) Kellemes pályaméret, fluid játékélmény. Külön pirospont a squad-nak és a kasztoknak. Ha odafigyelnek a tartalomra és a serverekre akkor simán odavághat Mr. bughalmaznak. Fortnite-al meg játszanak a tizenévesek (csibeszerkóban) :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Magie


Magie
újonc

Ha csapattársakat keresel nézz be hozzánk: https://discord.gg/3Ee4spM
400 tag / 100+ online
PC/Origin, Playstation, XBOX

(#10) Hopkins95 válasza gabber01 (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ennek pont az a lényege, hogy beugrasz 1-2 pörgős körre és az alatt felmegy benned az adrenalin. Nekem legalábbis nagyon adja. Tehát szerintem épp ez a jó benne, hogy könnyen fogasztható, nem kell hozzá túl sok idő, hanem bármikor beugorhatsz egy körre. Nekem nincs időm az utóbbi időben annyit játszani, ha ilyen instant élményt akarok, akkor beugrok ide vagy Ring of Elysiumba egy körre. :) Persze mást is játszok azért, de nekem 1. Nincs rá egyhuzamban annyi időm, hogy elmerüljek a történetben 2. Sokszor türelmem sincs hozzá(ez játékfüggő mondjuk). Persze a Resi 2 Remaket így is végig fogom játszani, csak még mindig nem szántam rá magam, hogy ne Apexezzek vagy ROE-zzek helyette. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) rics_v


rics_v
csendes tag

elég durva lett a grafika is

Satisfying

(#12) G4ga


G4ga
őstag

többen mondták már... felmegy az adrenalin szint...egy játéknál? elképzelni nem tudom hogy mitől...
Ez egy játék, képernyő elött ülve gombokat nyomkodva nem hiszem hogy ez akkora hüha…
maximum a vérnyomásom tudja felbaszni egy játék ha halhatatlan, csiter kispöcsökbe botlók...

Nem hiszem, hogy egy játék képes ilyen hatást kiváltani...
Jó egy igazi horror játék... de az inkább a parafaktoromat döngeti...

Aztán lehet én vagyok túl nyugodt... :)
Erröl az Apexröl viszont sok jót olvasok, lehet kikéne próbálni, azt megtudom hogy mitöl döglik a légy!

(#13) gabber01 válasza rics_v (#11) üzenetére


gabber01
addikt

A mi? Kicsit képregényes, amúgy az ég világon semmi extra.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#14) Hopkins95 válasza G4ga (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ha valaki azt hiszi, hogy adrenalin csak valamilyen fizikai aktivitásnál szabadul fel, akkor nagyot téved.
Az egyetemen kb. 2 éve volt egy roppant érdekes vendégelőadás, ahol arról beszéltek, hogy csináltak tudományos teszteket és megállapították, hogy a tolmácsok munka közben meglepő módon nagyjából olyan stressznek vannak kitéve(tehát felmegy bennük az adrenalin), mint az izraeli katonák gyakorlat közben.

Itt találtam egy videót erről, konkrét a videójátékokkal kapcsolatban: Adrenaline and video games

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.