Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Ez gyors volt.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Enton


Enton
addikt

Nem sok újdonságot tartogatott a játék a usereknek.
A bétáról a visszajelzések is pocsékak voltak. Csoda hogy kimerték adni.
Habár most lehet kipróbálom így, hogy én is láthassam élőben.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

hehe.

kivancsi vagyok, mikor dobben vegre ra egy fejlesztocsapat, hogy ujdonsaggal es kiforrt jatekkal kell elorukkolni ahhoz, hogy elpartoljanak az emberek a wowtol... attol meg senki nem fog ra elofizetni, hogy mmorpg.

amugy jah. ez gyors volt...

(#4) h-yle


h-yle
addikt

Emlékszem, hogy lehurrogtak itt, mikor a béta alapján mondtam, hogy vállalhatatlan a játék.
És láss csodát: vállalhatatlan a játék.

Aki nem ma kezdte a játszadozást, az sejtette, hogy nem lesz hosszúéletű a drágaság. Szerintem voltak benne jó ötletek, de
1.) Kicsi volt a hype (vagy csak hót unalmas amit mutattak?)
2.) Bughalmaz
3.) Unalmas játékmenet

Innentől hiába lehet 620 ruhát 12345 színben adni a karakteredre, maximum Barbi szimulátornak jó a program.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Morden24 válasza Invadrr_Zim (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem meg ameddig nem lesz valami radikális változás a szolgáltatói oldalon (pl. bagóért gyors mobilnet vagy tudjatököm), ami azt eredményezi, hogy miljom új belépő lesz, addig a nagyobb nevek is csak könyökölni tudnak a WoW mellett... ezért leszek nagyon kíváncsi az SW-re.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) ollie válasza Enton (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnap jelent meg a Twitteren, hogy még aznap este leállítják a szervereket, így valszeg nem fogod kipróbálni.

***

(#7) Enton válasza ollie (#6) üzenetére


Enton
addikt

:(
Akkor majd megyek Gyűrűk Ura MMO-zni. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) Sicilian


Sicilian
addikt

Háát ez necces

nothing is true everything is permitted..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.