Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) malwy


malwy
senior tag

Minden héten olvasok bogarakról, rovarokról stb. (itt a logouton). Szóval nem vagy egyedül.
Kitartás!

(#2) kbencee


kbencee
aktív tag

B+ :DDD

(#3) S e t h


S e t h
nagyúr

Ezek képesek téged agyvérzés közeli állapotba hozni? :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4) Dany007 válasza kbencee (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Hát ezt jóól megkaptad :DD

(#5) kételkedem


kételkedem
addikt

nem vagy egy kicsit stresszes mostanában?
feltünt, hogy mindenen felkapod a vizet? ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6) ne_nezze


ne_nezze
aktív tag

szúnyogháló? :F :U

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#7) Diego!


Diego!
senior tag

Egy rovar amit, ha megölünk, de legalábbis halálközeli élményben részesítjük, büdös szag marad utána. (A barna egy őshonos magyar fajta az úgynevezett bencepoloska.)
Barátságosan kell közeledni!
Általában a konyhaablakon keresztül érkeznek, berepülnek, köröznek, majd letelepszenek valamelyik fényforrásra.
Fontos leszögezni, hogy ezek a poloskák nem ártalmasak, nem bántják az embert, ezért még akkor se öljük meg őket, ha nagyon undorodunk tőlük, vagy rettegünk!
Az állatok akkor árasztanak magukból bűzt, ha megijednek, ez egy védelmi reakció a részükről.
Ha valaki nagyon undorodik attól, hogy a kezére engedjen egy poloskát, az próbálkozhat még azzal, hogy egy papírt rak az állat elé, amire az békésen rámászik, és akkor könnyen ki lehet rakni a lakásból. Ha még ez is kevés, akkor megpróbálkozhatnak a klasszikus poharas módszerrel, amikor egy poharat tesznek az állatra, hogy ne tudjon elrepülni, majd becsúsztatnak alá egy papírt, és az alkalmi cellát csak a szabadban nyitják ki.

Szóval ennyire ne idegesítsen fel, egy ártatlan, békés Bencepoloska :))

(#8) pityeszka


pityeszka
őstag

Még mindig "ba**ogatnak"? :D
Nálam már eltűntek mióta hűvösebb az időjárás.Egy-kettőt szoktam látni kint az erkélyen, illetve néha találok az udvaron a kövek alá bebújva pár darabot!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#9) Samus


Samus
addikt

Engem a legyek idegesítenek ennyire. Még mindig van belőlük. Tegnap is fél órát repkedett a fülem mellett, rám szállt két percenként. Nyitott ajtó mellett. A fél óra után vérszemet kaptam, ajtót bezártam, Chemotoxot felráztam, és levadásztam a repkedő legyet...közben pedig egy szúnyogot is, így este semmi sem csípett meg.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) hack69


hack69
aktív tag

Idén is jó szezonjuk van. Főleg a zöld változatot kell elviselnem, amíg kiebrudálom.

(#11) hack69


hack69
aktív tag

Amúgy kártevők, így mindet kinyírom.

(#12) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Barátnőm kolikomplexumában, Gödöllőn most elvileg poloska-invázió van, egy szavad se legyen :D Én a szúnyogokat utálom.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) kmisi99


kmisi99
addikt

Én is néha agyvérzést kapok az ilyen szarházik szutykodék dögöktől én a legyekre gondolok.. Nemigaz hogy fél percenkét 50km/h val a pofámba repül majd elkezd vergődni egy csomó ideig az arcomba és tovaszáll. Ha 1 méterrel hátrébb megyek le se szar csak a monitor 1 méteres körzetében köröznek :W

(#14) Lenry


Lenry
félisten

ebben a percben dobtam ki egyet a konyhaablakon :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) hack69


hack69
aktív tag

I want to play a game

Ezek a kis szemetek előhozzák belőlem a gonoszt.

(#16) David93Pecs


David93Pecs
tag

Ne is mond.
Mindennap összenyomok legalább 2-t,vagy elpöckölöm őket az ablakról/szunyoghálóról mikor hova ülnek le ezek a rohadt jószágok...
Írtózok tőlük...
Történt egyszer még jópár évvel ezelőtt télen....Hideg nap volt,este takaróval kellett már takarózni,mert bent sem volt meleg. Előtte egésznap nyitva volt az ablak,háló természetesen lent.... Fekszek az ágyban,tvzek.
Egyszer csak hallom hogy zümmög valami,de mint az állat. Hallgatózok honnan jöhet,de nem tudtam megállapítani,elkezdi-abbahagyja. Végül észrevettem a kis szemét bent volt takaró alatt :O. Olyan gyorsan se ugrottam még ki az ágyból...
Utálom ezeket a bogarakat. Ennél jobban csak a darazsak irritálnak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.