Hirdetés

2019. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) ribizly

ribizly
(PH! kedvence)

Egy statisztikát csak meglesnék róla, hogy hányan játszák még. ;]

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad... |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Sajnálom hogy végül így alakult a játék sorsa..
Nekem beta alapján nagyon tetszett, meg is vettem, amit összességében nem is bánok, de ebben a játékban ettől sokkal, de sokkal több potenciál volt..
Félek hogy már bármit is csinálnak majd vele, már késő...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) oriic válasza Sirandrish (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Szerintem én egy év múlva visszanézek rá és adok neki majd még egy esélyt.

Live-Die-Respawn

(#4) marcarc válasza oriic (#3) üzenetére

marcarc
(senior tag)

Kiszenvedik ezt az updatet és annyi, fix, hogy nem fognak több pénzt beletenni.

(#5) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Sose lehet tudni...hátha addigra már teljesen rendbe teszik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) GodGamer5 válasza Sirandrish (#5) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Reménykedni szabad, csak nem érdemes... ;)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#7) Sirandrish válasza GodGamer5 (#6) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát sok időmet meg energiámat azért nem emészti fel a várakozás :D
Ha lesz belőle valami oké, ha nem, úgy is jó :)

(#8) Carlos Padre válasza oriic (#3) üzenetére

Carlos Padre
(PH! addikt)

Ps+ba jó lesz ez.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9) saelin válasza Sirandrish (#2) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Szerencsétlen egy bagázs. Ha látták, hogy ilyen állapotban van a játékuk, akkor mondták volna azt, hogy később jön. Ennek így semmi értelme, csak a saját nevüket sározták be. Őszintén szólva nem hiszem, hogy sokáig kitartanak melette.

Off
Carlos Padre
Mint a Conan Exiles? Az még most is borzasztó rossz állapotban van.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Sirandrish válasza saelin (#9) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Az legalább PC-n fasza :K

(#11) Carlos Padre válasza saelin (#9) üzenetére

Carlos Padre
(PH! addikt)

Ps+ játékként nem elment egynek? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#12) Sirandrish válasza Carlos Padre (#11) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Senki se játszott vele 1 óránál többet...annyi idő alatt mindenki platinázta :DDD

(#13) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Engedjék el ezt a dolgot.
Egyesek szerint annyi újítás kéne bele, hogy az már inkább egy új játék lenne.

Én leginkább csak elégedetlen hozzászólásokat olvastam a játék kapcsán.

(#14) gantum válasza Sirandrish (#2) üzenetére

gantum
(fanatikus tag)

de hát még folyik a béta, most itt a hír, hogy nemsokára kerül bele tartalom is a motoron túl. :D

A GAMER PC nem attól GAMER, hogy te játszottál rajta. :D http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gantum // PÜ = Gyorsabb válasz!

(#15) [Prolixus]

[Prolixus]
(PH! addikt)

Jajj már. Hát ugyan a Kotaku report-ok után mégis ki hitte el, hogy ebbe a játékba még komoly energiákat ölnek. Kompetens fejlesztők. mese habbal mindkét dolog.

Az EA ezt már leírta veszteségnek. A Bioware-t meg be kellene hinteni sóval. Úgysem Bioware már régen csak egy bohózat. Szánalom a köbön.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#16) Rexdemon válasza [Prolixus] (#15) üzenetére

Rexdemon
(fanatikus tag)

Sajnos egyet kell értenem, főképpen, amilyen hírek szivárogtak (?) az esetleges, új DA játék kapcsán. (azt is online coop, "live service game"-kén képzelik)
Nem csak a Mass Effectben, hanem a valóságban is vannak rEAperek, amik végzetesek... :(

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.