Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ne haragudjatok, de tök röhej hogy sokan próba nélkül temetik nem csak a játékot, de már a fejlesztőket is, csak azért mert butítottak a grafikán.
Azt hittem kezdünk kinőni ebből a sekélyes felfogásból a Crysis féle fiaskó óta ami ugyan marha jól nézett ki, de a nanoruhán kívül semmit nem tudott felmutatni, arról nem is beszélve hogy az akkori csúcsPC-ken sem volt hajlandó élvezhető sebességgel futni normális beállítások mellet. Persze akkor attól voltak zajosak a forumok hogy ezt hogyan merészelték. Most, meg ettől..

Ez a játék még az én gépemen is mocskos jól néz ki! Egy HIGH-END PC-n meg szerintem egyenesen lenyűgöző lehet. Nem úgy néz ki mint ahogy 2017ben ígérték? Kit érdekel, mikor a játékmenet fasza (demo alapján), és szórakoztató? Persze nem tetszhet mindenkinek, de hogy a grafika határozza meg sokaknál a játék minőségét....hát szomorú..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.