Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Hát, ilyen downgrade után nekem nem sok kedvem lenen kipróbálni...

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#2) Raysen623 válasza hardzsi2 (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszönjük meg EA-nek...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) utomi válasza hardzsi2 (#1) üzenetére


utomi
senior tag

Hagyjuk már ezt. Ezek csak a legritkább esetben egyeznek. Egyébként sem egy film ez, ha tetszik alapból egy próbát megér ha meg nem akkor gyakorlatilag nem mindegy neked. Érzésem szerint akkor sem próbálnád be ha nem lenne ez a videó. :W De savazni azért jöttél.

(#4) #85552128 válasza hardzsi2 (#1) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nagyon ronda a végleges. Ja nem :U

Nyilván van különbség (mondjuk nekem a 2017-es túlzott effekthasználata sem jön be mindenhol), de még így is az egyik legszebb játék jelenleg ha már látványból indulunk ki.

[ Szerkesztve ]

(#5) PunkZoli válasza utomi (#3) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Szerintem igaza van. Azzal, hogy megveszitek a játékaikat rendre elfogadjátok, hogy mindig kevesebbet kaptok egy picivel. És ők ezt addig teszik meg, ameddig pénzelitek őket.
Kipróbáltam alfát, bétát, nagy csalódás. Nem veszem meg, így szavazok.

(#6) Raysen623 válasza #85552128 (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Én PS-en próbáltam ki, és nem rossz. Azonban hiányolom azt a lenyűgöző dzsungel légkört ami az E3-as vidiben van. Bár lehet még nem jártam azon a részen. Elsőnapos vétel nem lesz belőle, max egy jó akció keretén belül, mert EA. Bioware nagyon elszúrta ezt a társulást, nem kellett volna összeállni velük.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Azért álljunk meg, a Bioware nem tegnap társult az EA-vel, hanem 12 éve. 12! Lehoztak két olyan franchiset (Mass Effect, Dragon Age), hogy mi játékosok hálát is adhatnánk ennek a társulásnak. Inkább az EA vezetésével van már évek óta probléma.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#8) Sirandrish válasza PunkZoli (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

A játék érdemeiből nem von le hogy a 2017es bemutatón szebb volt. Ha olyan lenne, és 2szer komolyabb gép kéne hozzá, akkor meg az lenne a baj.
Gyönyörű a játék, downgrade ide vagy oda..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Shepard


Shepard
tag

A pocsolyák! :O Eltûntek a pocsolyák!

(#10) Callisto válasza GuineaPigMan (#7) üzenetére


Callisto
őstag

Csak azt felejted el, hogy az általad említett két frencsájz még nem az EA légköre alatt jött létre. A további részeiken pedig meg is látszik, hogy már az EA légköre alatt kezdték fejleszteni.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#11) xeon forever válasza hardzsi2 (#1) üzenetére


xeon forever
addikt

Ha ez igy van akkor küldöm az atomot az EA-nek. Fszm kivan a multiplatform downgradekkel. Ha valaki pc gémer akkor az valószínűleg vesz is vasat maga alá...
Minden esetre mentem a videot ha vissza kérem az árát, legyen mire hivatkozni... Ezt vártam //előrendeltem// ezt kaptam alapon.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#12) F.B.I. válasza PunkZoli (#5) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ezzel a döntéseddel, nem az EA-t bünteted, hanem a BIOWARE-t ölöd meg.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13) Hunpriest válasza hardzsi2 (#1) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Hát van különbség, de azért azt lássuk be, hogy 2017-es egy marketing anyag, a 2019-es demó meg a valóság. Te láttál már olyan reklámot, ami 100%-osan igaz volt? És azért a játék nagyon nem lett csúnya.

Sokkal érdekesebb kérdés a fejlődés rendszer és a tartalom mennyisége, minősége. Ezeket szokta újabban az EA nagyon csúnyán benézni. Szerintem ezek alapján kell dönteni a vásárlásról, ezek meg az internetnek hála hamar kiderülnek. EA, Activision, Ubisoft játékot meg (nagyon kevés kivétellel) semmilyen körülmények nem szabad már vakon előrendelni.

(#14) Szergely83 válasza xeon forever (#11) üzenetére


Szergely83
tag

Aki egy 2017-es E3 bemutató alapján megrendelni egy most megjelenő játékot (amihez open beta is volt egyébként) 0 utánajárással, az meg is érdemli. Mondom ezt úgy, hogy elképesztően néz ki a játék a "downgrade" után is.

(#15) keIdor


keIdor
titán

Tök átlátható...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én ennél a játéknál a Destiny 2-őt is szebbnek és varázslatosabbnak látom. Ami mellesleg ugyanolyan unalmas csak kevésbé.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#17) lofagi válasza hardzsi2 (#1) üzenetére


lofagi
addikt

Aztán meg majd, ha nem futna a gépeden a játék akadásmentesen, meg fps dropjaid lennének, akkor meg az lenne a baj.

Amúgy már rég meg lehetett tanulni,hogy amiket bemutatnak az E3-on, azokból kb 30-40%-ot le kell venni és megkapod az igazi játékot. Biztos van kivétel, de sajnos nem sok.

Szerintem a játék a jelenlegi formájában is gyönyörű.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18) Nartaas válasza lofagi (#17) üzenetére


Nartaas
tag

Az már az én gondom legyen hogy elbirja-e a gepem. PCn max settingen igenis nezzen ki ugy ahogy promoztak. Aki meg csoro vagy konzolos majd jatszik lowon.

(#19) WayneGace válasza Callisto (#10) üzenetére


WayneGace
őstag

Kötelező volt a Bioware tulajdonosainak eladniuk a cégüket az EA-nek?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#20) lofagi válasza Nartaas (#18) üzenetére


lofagi
addikt

Nyilván nekik sem érdekük olyan játékot csinálni, amit csak kevés réteg engedhet meg magának.

Nem csak az ilyen vérpistikékre gondolnak, mint te,akinek tele a zsebe, hanem próbálják eljuttatni a lehető legtöbb emberhez, akik csórók. LOL

Akár azt is írhattad volna ennyi erővel,hogy mindenki le van xarva, mert konkrétan olyan hangzatú a válaszod...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#21) GodGamer5 válasza Nartaas (#18) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1

Ezt kéne már felfogniuk a készítőknek.
Szánalom ez a sok undorító downgrade. Régen is voltak durván nagy gépigényű játékok, de akkor legalább még gépújítás után is tartogatott pluszt a grafika. :( :W :W :W

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#22) Raysen623 válasza Nartaas (#18) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezzel a megközelítéssel a következő a probléma: senki nem fogja kifizetni. PC nem elsődleges platform már jó ideje fejlesztések szempontjából és nem csak azért mert nincs elegendő vásárlóerő a PC-s játékpiacon. Egyszerűen a fejlesztési idő nem annyi mint konzolon és ezt egy fejlesztő ismerősöm mondta jó pár évvel ezelőtt. Irreális elvárásaid vannak sajnos, de cserébe sokkal többet kell költened a platformra mint másnak.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) szupermacs válasza Raysen623 (#22) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor ne reklámozzunk olyan grafikát és játékot amit sose adunk ki a kezünk közül.

(#24) Nartaas válasza lofagi (#20) üzenetére


Nartaas
tag

Hehe tudtam, hogy a kis hozzaszolasom hatasos lesz majd:D Sajna nem igazan vagyok mar verpistike, maximum id. Ver Istvan:)

Abszolut nincs csucs hardverem de akkor is zavar, hogy bereklamozzak a jatekot, ugy hogy tudjak koze nincs a valosaghoz. Nem ertem:S Van skalazhato grafikai szint, a maximum siman lehetne, olyan ami csak fel millas gepen szolal meg a tobbi kategoriara meg ott van a medium es low opcio.
Nincs eleg ido?Nem eri meg? De azert a kamu bemutato elkeszitesere volt ido... A jatek maga is egy kozepszeru hulladek es ezt meg megfejelik ilyen hazugsagokkal meg downgrade-el.

Hogy mindenki ezt csinalja es ez a normalis? Nem igazan. Ott a Metro, en nem igazan latok downgradet. Es nem, nem vagyok hajlando ezt valasznak elfogadni, hogy ez iparagi szokas. Ne legyen!
Ubisoft is csinalt ilyet lett is viszhangja itt se tekintsunk el attol hogy kamuztak.

Hogy le van szarva mindenki akinek nincs eromuve? Le hat, de akkor magam is ide vehetem.
En csak azt szeretnem latni, hogy fejlodnek valahova a jatekok mert tenyleg kb 10 eve ugyanaz a szint.
Benyomnak egy ilyen szaftos E3 bemutatot buszken odairjak, hogy ingame!! mar kezdek gondolkodni, hogy huh lehet megeri a gepem fejleszteni...Erre ott vagyunk, hogy 5eves gep is rohogve viszi 1080p be maxon.

Vagy rakjanak megfelelo grafikai skalazhatosagot PCre vagy ne tessek kamuzni es demozzak a szarjaikat konzolon.

(#25) PunkZoli válasza Sirandrish (#8) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Milyen érdemei vannak a játéknak? Atmoszféra, amit elvártam az nincs. Csak arra tudok gondolni, mi lehetett volna. Az amit bemutattak.
Átbasztak, nem érdemlik a pénzemet.
Kipróbáltam és senki nem mondhatja, hogy látatlanban beszélek. Kihalt minden és nem tetszik.
Legyen a követelménye magasabb. De legyen olyan, mint ami miatt figyelmet fordítottam rá.
False advertisement.

(#26) Raysen623 válasza szupermacs (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

Ugye ezt hívják úgy hogy marketing... :DDD Nem csak ebben az iparágban csinálják az ilyen jellegű etetést hanem speciel a CAD szoftvereknél is. Mindig szemet gyönyörködtető amit látunk, de a valóság minden esetben kompromisszumhoz kötött lesz.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) szupermacs válasza Raysen623 (#26) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez felmenti őket?

(#28) Cathulhu válasza szupermacs (#23) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az Andromeda ”sikere” után mindenképp kellett még valami álleejtőset produkálni, hogy újra szülessen a hype. Más kérdés, hogy 2 év alatt se sikerült igazi hype-ot generálni a játék köré, és az időközben átmozgatott fejlesztőkkel se sikerült meggyőző játékot produkálni. Ez már a második sokéves bukta lesz, a bioware hattyúdalát látjuk.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ne haragudjatok, de tök röhej hogy sokan próba nélkül temetik nem csak a játékot, de már a fejlesztőket is, csak azért mert butítottak a grafikán.
Azt hittem kezdünk kinőni ebből a sekélyes felfogásból a Crysis féle fiaskó óta ami ugyan marha jól nézett ki, de a nanoruhán kívül semmit nem tudott felmutatni, arról nem is beszélve hogy az akkori csúcsPC-ken sem volt hajlandó élvezhető sebességgel futni normális beállítások mellet. Persze akkor attól voltak zajosak a forumok hogy ezt hogyan merészelték. Most, meg ettől..

Ez a játék még az én gépemen is mocskos jól néz ki! Egy HIGH-END PC-n meg szerintem egyenesen lenyűgöző lehet. Nem úgy néz ki mint ahogy 2017ben ígérték? Kit érdekel, mikor a játékmenet fasza (demo alapján), és szórakoztató? Persze nem tetszhet mindenkinek, de hogy a grafika határozza meg sokaknál a játék minőségét....hát szomorú..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) Rexdemon válasza Sirandrish (#29) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Sztem a grafika lesz a lehető legkisebb baj vele... csak streameken láttam, nem voltam lenyűgözve egyáltalán. Nem tudom,h mennyi fiaskót képes még túlélni a Bioware, de gyanítom,h lesz baj bőven... :(

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#31) Sirandrish válasza Rexdemon (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nemsoká kipróbálom. Ha 20-30 órán keresztül leköt, nekem már megérte :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) lofagi válasza Sirandrish (#29) üzenetére


lofagi
addikt

+1

Még vagy már lvl22-es vagyok és egyszerűen még mindig nem volt olyan érzésem,hogy unnám egy pillanatig is. A karakterek, párbeszédek óriásiak benne, szerethető karakterekkel van tele a játék. Az akció meg szerintem zseniális. Márciusban már jön új tartalom. Szeretem én is amikor az emberek úgy mondanak valamiről véleményt,hogy nem is próbálták.

A másik amit szeretek mikor az emberek csoki fagyit vásárolnak a boltban és azért panaszkodnak,hogy nem vanília ízű. Szerintem sokan el vannak tévedve,hogy ettől a játéktól mit is kellene várni.

Ja és még annyi,hogy annyi a lore benne,hogy ha mindent végigolvasnék még valszószínűleg lvl10 se lennék.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#33) CsiguszMaxim válasza lofagi (#32) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

A tévedés jogát fenntartom, illetve egyetértek azzal, hogy a játékot a downgrade alapján eltemetni kár DE:

A 24-es hozzászólás szerintem nem is erről szól. Amin itt páran ki vannak akadva (teljes joggal), hogy a készítők nem hitelesek. Ígérnek valami és nem tartják be. És ez lehet, hogy egy ideje szokás és már mindenki hozzászokott az élet más területén is, de attól még egyáltalán nincs rendben és soha nem is szabad természetesnek venni.

Másrészt pedig nekünk játékosoknak a leghatásosabb eszköz a kezünkben, ha pénzünkkel nemmel, vagy épp igennel szavazunk egy játékra. Ha mindig igent mondunk a csökkenő minőségi színvonalra, azzal hosszútávon egy káros folyamatot szavazzunk meg, ami hanyatláshoz vezet.

Harmadrészt, az hogy az E3-on mutatnak valamit aminek aztán a fele se igaz, az nem marketing hanem szimpla hazugság. A marketingnek nem arról kell szólnia, hogy hogyan mutatunk be valamit, hogy annak aztán köze sincs a valósághoz, hanem arról, hogy egy terméket legyen az bármilyen, hogyan juttatunk el egy minél szélesebb réteghez. Ha ez a játék azzal akarja eladni magát, hogy jól néz ki, akkor nézzen ki jól. Ezen nincs mit magyarázni.

Ezektől függetlenül a játéknak igenis lehetnek, minőségi részei illetve lehet szerethető és meg is érheti az árát.
Arra kell figyelni, hogy a játékfejlesztésben lévő tendenciák elleni érzéseket és rosszallást ne keverjük, össze a tényleges produktummal.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#34) #75791360


#75791360
törölt tag

Elszomorító látni azt a társadalmat, amelybe a hazugság már olyan mélyen beleitta magát, hogy némelyek már megszokták, sőt: védelmezik.

(#35) lofagi válasza CsiguszMaxim (#33) üzenetére


lofagi
addikt

Ezzel így nem tudok vitába szállni, teljesen jogos. :) S a megfogalmazás is normális és lényegre törő.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.