Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) ldave


ldave
félisten

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a Bioware elsőre letegyen egy jól működő online shooter-t az asztalra. Ez sem a Bungie-nak, sem az Ubisoft-nak nem sikerült.

A Slime draws near! Command?

(#3) VágniValó válasza ldave (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Tipikusan olyan gamenek tűnik eddig, ahol az első 3 patchig nem vásárolok.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) hombre[EU] válasza ldave (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én meg komoly loret sem várok a Bioware-tōl pedig jobban érdekelne,mint a gameplay. Mikor elōször láttam az elsō trailert , gondoltam ez lesz a következō ME. Majd kiderült,hogy egy "openworld" multi/coop pve. Most meg lehet kiderül,hogy alig maradt valami,mert a grafika elvitte a költségvetés legnagyobb részét :))

Life, Uh, Finds A Way

(#5) ripla


ripla
őstag

Pár hete volt egy élő stream a Twitchen, 2 fejlesztő játszogatott, de olyan halál unalmasnak tűnt a játékmenet, hogy 10 perc után kikapcsoltam.

(#6) wjbhbdux válasza ldave (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A fanboyaik már a Mass Effect Andromeda multiplayert is kikiáltották Warframe killernek megjelenés előtt :DD

/s

(#7) Fitzgerald válasza ldave (#2) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az UBI-nak általában nem sok minden sikerül, nem meglepő. A Bungie meg már csak árnyéka régi önmagának.
Ezt viszont a BioWare A-teamje csinálja, nem azok akik az Andromeda-t. Elképzelhető hogy összejön.

(#8) saelin válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


saelin
veterán

Lol, azért ez erős. A warframe iszonyat stabil lábakon áll és mindezt úgy, hogy F2P az egész. Évente több nagyobb updatet is kap.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.