Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnyugtató, hogy lesznek tánc emote-ok, és skinek, festések mint "endgame" tartalom. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) tudi13 válasza .LnB (#1) üzenetére


tudi13
aktív tag

Az az endgame lényege, nem? A kietlen játékban kaki emoteolni, a b*zi színű ruhában. :D

(#3) Xaels válasza .LnB (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Elvileg márciusban már jönnek új küldik meg Stronghold is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Az endgame az lesz hogy nem lesz normális endgame.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) atok666


atok666
őstag

Majd az EA elintezi, hogy bukas legyen a jatek.

Atok

(#6) VágniValó


VágniValó
addikt

A kommentek elolvasása több örömöt okozott, mint az eddigi gameplayek youtube-on. :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#7) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ez a játék még él? Minek csinálnak end game tartalmat annak a 12 játékosnak, aki játszik vele?

We are only Stardust...

(#8) Xaels válasza Jinxb1rd (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Még meg sem jelent...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) duvi válasza Xaels (#8) üzenetére


duvi
nagyúr

Tele vagyunk látnokokkal ;)

(#10) Shepard


Shepard
tag

Nekem tetszett a kisfilm, de úgy látszik mostanában divat mindent és mindenkit elôre temetni, úgyhogy én is csatlakozom. Búú, biztos k@ki lesz.

Senkit se zavarjon, hogy ott volt a kataklizma és a kihívások a vidíjó végén, mint endgame.

[ Szerkesztve ]

(#11) Jinxb1rd válasza Xaels (#8) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Meg se kellene jelennie még félig. Addig ráérnének rendesen megcsinálni bugmentesen, optimalizáltan, kiépíteni rendesen a megfelelő mennyiségű szerverparkot, illetve kitalálni, mitől lehet vajon élvezetes egy játék.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12) Xaels válasza Jinxb1rd (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Nézd toltam a VIP és Open demot is, nekem a két hétvégén kb. 10óra játék ment bele. Akkor egy régi buildből csinált verzió volt ami rengeteget változott/változik még megjelenésig és sok dolog volt lezárva. Open Demo alatt minimális kapcsolódási hiba volt nálam. A játék meg számomra élvezetes volt, a központi mechanika rendben van. A Javelinek is jók és élvezet repülni. Vannak akik ezzel a kiherélt verzióval is 20-30 órát játszottak... Vannak a piacon ennél sokkal trágyább játékok amikkel milliók képesek játszani. A Premier Access-esek 1 hét múlva kezdhetnek vele játszani, a többiek 22-én. Ha nem érdekel, nem tetszik az a te dolgod.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Jinxb1rd válasza Xaels (#12) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mintha a kapcsolódási hiba lenne a legnagyobb baja a játéknak. :D

A rengeteg, hosszadalmas töltögetések? Az állítólagos 70-80 fps, ami 45-50-nek érződik? A be nem töltődő pályarészek, be nem töltődő textúrák? A random bedobott mission success screen, mikor nem is csinálok semmi küldetést, csak egy helyben állok free módban?

Olyan hibák, amiket nem 2-3 hét alatt fognak kijavítani, egy full Béta szagú játékból nem lesz teljes értékű játék egy csapásra.

Emellett a nehézkes, idegesítő irányítás, navigálhatatlan, agyonzsúfolt harci jelenetekkel és a felhypolt állítólag rohadt szép grafika, aminél a Destiny 2 is ezerszer szebb volt.

De igazad van, nem is kellene ehhez a játékhoz még hozzászólnom se, annyi értéke nincs.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#14) Xaels válasza Jinxb1rd (#13) üzenetére


Xaels
félisten

A demo mint írtam egy sokkal régebbi buildből volt, nem két hét alatt javítanak rajta. Konzolon semmi bajom nem volt az irányítással és a harcokkal. A töltögetés tény, de ezen egy SSD-vel lehet javítani ha az embert zavarja, akár konzolon is de engem pl. nem zavart. Az általad írt Destiny is tud ám tölteni amíg elindul csak töltőképernyő helyett a repülőket nézegetheted. Mindig betöltött nálam minden pályarész, néha a textúrák késtek egy töltőképernyő után de ha betöltött rendben volt. A Destiny 2 sem csúnya, de ott sokkal kevesebb amivel interakcióba kerülhetsz. Az Anthemben rendesen térfogata van a játéktérnek. A mission succes screen hibával nem találkoztam, freeplayben elvileg a demo nem engedett privátot játszani így simán lehet, hogy nem random volt hanem a melléd rakott játékos(ok) csináltak meg egy world eventet. Utolsó nap több órát repkedtem 3-asban, voltak bugok ezt aláírom de a megjelenésre a legtöbbet biztos javítani fogják. Sokkal több minden van benne mint a D2-ben, a javelinek meg sokkal szórakoztatóbbak is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Shepard válasza Jinxb1rd (#13) üzenetére


Shepard
tag

A zárt és nyílt bétával is eltöltöttem szintúgy 10-15 órát, de a felsorolt hibák közül eggyel sem találkoztam. (az fps és töltésidôk nem zavartak, elég folyamatos volt haverokkal játszva az élmény) Kapcsolódásival annál többször sajnos.

Nem lesz valószínûleg egy világ megváltó játék, szerintem senki sem várja ezt el. Na de elôre temetni, úgy hogy a végleges verza még meg sem jelent, úgy gondolom elég erôs kijelentés.

[ Szerkesztve ]

(#16) TommyGun válasza Shepard (#15) üzenetére


TommyGun
őstag

Mostanában az emberek túl hamar ítélkeznek túl kevés infóval és tapasztalattal, ilyen világot élünk, kicsit sekélyesbe megy át a vélemény nyilvánítás...

Én megvárom az első tapasztalatokat inkább, oszt döntök, így ránézésre fun cucc lesz...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#17) atok666 válasza TommyGun (#16) üzenetére


atok666
őstag

Lehet fun, de az EA fele "mikro"tranzakciok siman tonkrevaghatjak az egeszet - szerintem.

Atok

(#18) Xaels válasza atok666 (#17) üzenetére


Xaels
félisten

Csak skinek lesznek fizetősek. Küldetések, sztorit és egyéb többjátékos tartalmakat érintő dolgokat ingyenesen adnak mindenkinek, hogy ne darabolják fel a játékosbázist.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) GodGamer5 válasza Xaels (#18) üzenetére


GodGamer5
addikt

Hosszú távon úgyis lesznek fizetős (kivágott) tartalmak, csak azt majd elnevezik kiegészítőnek.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) Xaels válasza GodGamer5 (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor jogosan mondaná rájuk a közösség, hogy hazudtak. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.