Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) imibogyo válasza pengwin (#21) üzenetére


imibogyo
veterán

Teljesen egyetértek. :P Mondjuk már nem pont ez felállás, mint a képeken, de még nem volt időm újabb fotókat készíteni. Azóta sokkal zsúfoltabb lett a belvilág, ATX tápegység került a gépbe, egy ODD (Linux kernel panic miatt használom), mobil rack stb...

Én is úgy gondolom, hogy ha a valós igény, vagy a praktikusság mentén hagyják el a meghajtó helye(ke)t a gyártók egy adott házról, ami sok esetben persze tényleg megvalósul (például jóval kisebb méret és/vagy extrémebb elrendezés és/vagy dizájn miatt), akkor teljesen megértem azt az adott háznál.

De sokszor meg azt látom, hogy bőven lenne neki hely a házban akár még komolyabb vízhűtés mellett is és egy előlappal még a letisztultság is megmaradna, de nem terveztek bele, mert csak. Ezt viszont valahogy nem értem. Persze tudom, hogy ez egyéni szoc. problem. és van bőven választék házakból, de valahogy az indokolatlan szolgáltatásnyirbálást nem értem, mármint akkor amikor ezt egyéb dolgok tényleg nem indokolják.

Nagyon amúgy nem zavar a következő házamat is építeni fogom. Ahogy a mostani műhelygépemet (mármint, hogy most ott használom) is és akkor olyan szolgáltatást építek bele amilyenre csak szükségem van (bár az is igaz, hogy ebbe én sem terveztem 5.25 helyeket). :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.