Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ez tetszik, ilyen méretű házat fogok venni, ilyen irányokkal. A frontján ne legyen semmi, felette hagyok egy kis helyet szellőzni. mögötte megint lesz a kábelek végett és kész.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Tökéletes, ennyi kell egy háztól. :K
Ugyanezt kérném ITX méretben, max. 200*300*300mm-es oldalméretekkel!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Duddi


Duddi
aktív tag

Ránézésre tetszetős és sok "hely" van benne mindennek viszont ami a képek alapján biztos hogy a sok ventilátor ellenére a háznak szellőzési és hőmérséklet gondjai lehetnek. az előlapon lévő 3 venti olyan szűk résen kell áthúzza a levegőt hogy az már siralmas. Nem tennék bele csak a leg alapabb cuccot mert minden más fel fog forrni.

(#4) mepet válasza Duddi (#3) üzenetére


mepet
addikt

Alulról és elölről is nyomathatod be a levegőt, attól, hogy az első venti csak oldalról szív, attól ez még bőven elég szellős lehet...

(#5) Zsolty001 válasza Duddi (#3) üzenetére


Zsolty001
tag

Tapasztalatból mondod vagy csak gondolod? Szerintem a tervezők gondoltak erre is, nem hinném, hogy ez problémát okoz, tud áramlani a levegő. Csak azért mondom, mert az én házam előlapján is szűk a rés, de hidd el mégis remekül működik a hűtés. Nekem első ránézésre tökéletes választásnak tűnik ez a ház, hiszen minden megvan itt ami kell és szép a dizájn. Az ára viszont magas és ez már árnyalja a képet.

(#6) Goose-T válasza AxBattler (#2) üzenetére


Goose-T
veterán

Define Nano S + flex. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Szép, nincs vele semmi baj, viszont drága.

(#8) Lacok válasza Goose-T (#6) üzenetére


Lacok
őstag

Ugyanez volt az első gondolatom amikor megláttam. :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) arn


arn
félisten

egyre egyformabbak ezek a hazak... a sharkoonnak is van hasonlo.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10) AxBattler válasza Goose-T (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Direkt nem írtam a Nano S-t, mert kézenfekvő. :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) petison


petison
tag

Hú de pöpec ház. Letisztult a forma. Na az ilyen típusú házak tetszenek. És még az ára sem vészes.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#12) xuldar válasza Duddi (#3) üzenetére


xuldar
őstag

Csak ránéztél és azonnal megmondtad a tutit anélkül, hogy találkoztál volna már hasonló házzal.
Nekem Antec P180 mini van és semmi probléma nincs a szellőzéssel. Az előlap melletti rácsozaton bőséges mennyiségű levegő jut a winchesterekhez. Sőt, a jó légáram miatt a CPU-hűtőről is leszereltem a ventit, és csak a ház hátulján felül, és a tetején van 1-1 szívó irányú venti, az egész házat ezek szellőztetik. A hőmérsékletekkel semmi gond nincs.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#13) petison


petison
tag

arn nagyjából igazad van. De az igazság az, hogy nincs is nagyon már mit újítani. Az abszolút újítás most már a modding ill. a caseson.. Már várom, hogy mikor fog visszatérni divatba a fekvőház.

[ Szerkesztve ]

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#14) Duddi válasza mepet (#4) üzenetére


Duddi
aktív tag

Az érved igaz de alulra nem fér radiátor (általában) felülre meg kifújó ventiket illik tenni nem szívókat hogy ne nyeljen annyi port a gép, úgy viszont negatív nyomású lesz a dolog. Ha za első 3 helyezt nem használjuk az opciók fele máris kiesett.

(#5) Zsolty001
Ha jól emlékszem Jay z two cents csatornáján futottak bele egy Phanteks Enthoo Evolv vagy ehez nagyon hasonló házba. Ebben is van hely vagy 6 ventilátornak de vízhűtés mellett is főttek benne a komponenseik. mert a mérnökök a kinézetre mentek és túl kevés lett a "rés" a házon.
Még a cooler master mastercase-h500p is légáram gondokkal küzd ha leveszik róla az elejét és hátulját 8 fokot is nyernek benne ha jól emlékszem.

Biztos megoldható a dolog nagy statikus légnyomásra tervezett ventilátorokkal.

(#12) xuldar
Igen. de te rá sem néztél....
P180
P110
A szabad keresztmetszet kb fele.
De hiszek neked.

Szerk:
Tényleg nem tudom első kézből mert sosem használtam olyan házat aminek ennyire zárt az eleje és a ventilátorok légáramának 90°ot törnie néne.

[ Szerkesztve ]

(#15) xuldar válasza Duddi (#14) üzenetére


xuldar
őstag

Tuninghoz lehet, hogy kevés, de itt a halkság is szempont. Ha odateszem a kezem a ház elejéhez, nem lehet érezni, hogy annyira szívná be a levegőt a ház. A gyártó honlapján a robbantott ábrán látszik, hogy az ajtó alján van egy szélesebb rés, ott is tudja szívni a levegőt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16) ViZion


ViZion
félisten

NZXT S340 rev... sokadik bőr. Antec jóféle, de akkor is nah. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) donpeal01


donpeal01
csendes tag

Semmi újdonság.
Marad a H440..

(#18) Televan74 válasza ViZion (#16) üzenetére


Televan74
nagyúr

What else? ;]

Ha nem lennék ennyire megelégedve a Fractal Desing házammal,tuti hogy vennék egyet.Csak hát megint buknék 20k a házcserén,annyit meg nem ér meg. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) ViZion válasza Televan74 (#18) üzenetére


ViZion
félisten

Jönnek a klónok, de az NZXT S340 Elite még most is szebb. Ha meg mATX kell, akkor InWin 301
szerintem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20) tailor74


tailor74
őstag

Na, ez egy szép ház, sallangoktól mentesen. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#21) AxBattler válasza ViZion (#19) üzenetére


AxBattler
félisten

Azt az In Win 301-est elég jól eltalálták méretében/arányaiban, ráadásul nem is olyan drága.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#22) EVL2


EVL2
aktív tag

Remek ház ez a Define Nano S! Kérdés csak az hogy az Antec is hasonló minőségben tudja e majd gyártani mint a Fractal Design. :P

(#23) IamMenyus


IamMenyus
tag

és van új a nap alatt :D vagyis izé, mégsincs... :D

a telefonos gyártók ennél kevesebb koppintásért mennek torokra

(#24) kekegsm válasza Duddi (#14) üzenetére


kekegsm
őstag

Nálatok nem tudom milyen a levegő, nálunk így ősszel elég puha, simán meg lehet hajtani 90 fokba, hogy ne törjön meg...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.