Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) fordfairlane válasza Kisgépkezelő (#42) üzenetére


fordfairlane
veterán

Most a W10 Creators updatenél persze megint ledobda a cucc az ékszíjat, úgyhogy odamentem, nagy duzoggva beállítottam, majd említettem újra, hogy jó lenne lecserélni, mert már vagy 5 éve csinálom az ingyenszervízt és nem igazán van már hozzá kedvem.
Jó tíz percet káromkodtam, mikor meghallottam, hogy: "Dehogy cseréljük, most került bele új patron." Valami SOHO lézer. Pár ezer oldalt elbír egy patronnal.

Ne azt mondd, hogy nincs kedved folytatni az ingyen szervizt, hanem hogy a továbbiakban nem folytatod az ingyen szervizt. Vagy tanulják meg megoldani önállóan a technikai részét, vagy cseréljék le az eszközt. Nem kell durvának lenni, egyszerűen megmondod nekik az igazat, egyenesen, mindenféle kertelés és duzzogás nélkül. Aztán ha ők elkezdenek duzzogni, megismétled az előbbit. Ha elkezdenek mézesmázos hangon kérni, nanemár, megismétled az előbbit.

Nem csak a gépekkel kell tudni bánni, hanem az emberekkel is. Tanuljatok meg kiállni magatokért, anélkül, hogy másokat a földbe kelljen ehhez döngölni.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.