Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kmisi99


kmisi99
addikt

Engem is mindennel betalálnak ami csak árammal működik. Már rég leráztam mindenkit, nagyon szűk családik körnek segítek csak, régen hülye gyerek fejjel szoptam a sok szar géppel. Most a munkahelyemen volt, hogy mikor nem volt jobb dolgom, ott végeztem a barkácsolásaimat, aztán látták, hogy értek hozzá, azóta minden ami árammal megy hozzám, hoznak, hogy csináljam meg. Bár ez már jobb helyzet, mert nekem adják, ha azt mondom nem éri meg megcsinálni, azóta van egy tabletem, meg egy pár éves laptopom, kijelző nélkül.

(#52) razorbenke92 válasza mephi666 (#48) üzenetére

én csak azért vettem egy ilyen projektort, hogy lássam mennyire ótvar :DDD

idézet az adatlapról: "Only home use. No cinema use."

Egyébként egy dologra nagyon jó: Ha falra logót, mintát kell festeni, akkor kivetítem rá, és az alapján rajzolom.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#53) mephi666 válasza razorbenke92 (#52) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja de gondolom filmet kivetíteni vele csak abban az esetben érdemes, ha fél liter tömény már az emberben van :D mondjuk munkatárs napi szinten benyom 1-2 2literes kannást, tehát elég lehetett volna neki a minőség :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#54) Kisgépkezelő válasza looser (#44) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nem pár ezer oldalanként kell odamenni, hanem pár havonta. Viszont az a pár ezer oldalnyi patron kitart bele vagy 5 évig. :D

@sto1911: Nem vagyok meggyőződve róla, hogy a virtuális gép tényleg megoldaná a problémát, de őszintén, kell az nekem, hogy telepítsek egy virtuális XP-t, egy régebbi 2 magos pentiumra? Kettétöröm idegemben a notit, mire végez.

[ Szerkesztve ]

(#55) nemlehet válasza mephi666 (#53) üzenetére


nemlehet
őstag

Amúgy ezt hogy kell értelmezni, hogy native resulotion meg supported? Gondolom 1080p az úgy supported, hogy ráküldhetsz olyan jelet is, de a kép az 320x240-ben fog kijönni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#56) Anonymus23 válasza nemlehet (#55) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kb ezt.
Ilyen házibuli, családi buli, gyerekekhez jó az ilyen. Arra jó, hogy ne kelljen mindig fél szemmel figyelni, hogy ki mikor borítja nyakon egy pohár sörrel vagy üdítővel.

;) - The Power of the Light Side

(#57) fordfairlane válasza Kisgépkezelő (#42) üzenetére


fordfairlane
veterán

Most a W10 Creators updatenél persze megint ledobda a cucc az ékszíjat, úgyhogy odamentem, nagy duzoggva beállítottam, majd említettem újra, hogy jó lenne lecserélni, mert már vagy 5 éve csinálom az ingyenszervízt és nem igazán van már hozzá kedvem.
Jó tíz percet káromkodtam, mikor meghallottam, hogy: "Dehogy cseréljük, most került bele új patron." Valami SOHO lézer. Pár ezer oldalt elbír egy patronnal.

Ne azt mondd, hogy nincs kedved folytatni az ingyen szervizt, hanem hogy a továbbiakban nem folytatod az ingyen szervizt. Vagy tanulják meg megoldani önállóan a technikai részét, vagy cseréljék le az eszközt. Nem kell durvának lenni, egyszerűen megmondod nekik az igazat, egyenesen, mindenféle kertelés és duzzogás nélkül. Aztán ha ők elkezdenek duzzogni, megismétled az előbbit. Ha elkezdenek mézesmázos hangon kérni, nanemár, megismétled az előbbit.

Nem csak a gépekkel kell tudni bánni, hanem az emberekkel is. Tanuljatok meg kiállni magatokért, anélkül, hogy másokat a földbe kelljen ehhez döngölni.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#58) mephi666 válasza Anonymus23 (#56) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, kb a wolfenstein3d jól is mutatna rajta :D specben nem rossz az sem, hogy max 3.5méterre vetíti el "normálisan" a képet

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#59) sto1911 válasza Kisgépkezelő (#54) üzenetére


sto1911
veterán

A Win 10-bol ugy gondoltam, hogy valami modernebb a host. Bar ha amugy nem csinal semmit az XP, akkor elketyeg az keves CPU-val meg RAM-mal is.

(#60) looser válasza mephi666 (#48) üzenetére


looser
addikt

Pont nemrég linkelt valaki egy kérdezz-feleleket egy fejlesztővel, aki azt mondta, hogy inkább másolják le a szoftverét, mintsem szürkepiacról szerezzék be, s ő említette példaként a G2A-t. Nekem egyébként nem lenne vele gondom, csak lehetett hallani, hogy volt, akinek törölték az adott stuffot a fiókjáról (talán még a fiókot is zárolták?), mert valami zűr volt vele. Ezért nem tudom, hogy ezek az 5e ft-os windows licenszek mennyire okésak. De a te sztorid tényleg lenyűgöző, olyan, mintha a MS már szabályosan kérne, hogy mindegy, hogyan szerzed be, de használd az ő oprendszerét :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#61) mephi666 válasza looser (#60) üzenetére


mephi666
nagyúr

megtaláltam a screenshotot a beszélgetés végéről :) norin nagyon kedves volt... mondjuk azóta már eltűntek a win kódok g2a-ról, de innen szereztem be pl a sc2 darabjait is és xbox live gold-ot is vettem párszor

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#62) looser válasza mephi666 (#61) üzenetére


looser
addikt

Ázsiai lány, alapból udvariasabb :-)
De tényleg jól esik az embernek. Sok cég el sem hiszi, mennyire számít ez, hiszen az eladón/pénztároson/vevőszolin keresztül kerülsz kapcsolatba a céggel.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#63) mephi666 válasza looser (#62) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja és a poén az egészben, hogy amikor küzdöttem az aktiválással, először írtam a g2a-nak, aztán mentem a ms supporthoz is, mert nem bírtam magammal :) pár nappal később jött a válasz a g2a-tól és helyből új kulcsot küldtek... megköszöntem nekik, leírtam hogy a ms support már segített, az új kódot köszönöm, de nem használom fel :) ilyen hozzáállás mellett nagy görénynek kell lenni, hogy visszaéljen az ember a másik oldal jóindulatával

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#64) looser válasza mephi666 (#63) üzenetére


looser
addikt

Nálam már ezért kapnál az aprón pár pöttyöt :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#65) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nah újabb gyöngyszem:
Vagy 2 éve ismerős kért, hogy segítsek neki laptopot venni. Addig meddig tetvészkedett a választáson (Karácson előtt 2 héttel), hogy a kinézett jó kondíciókkal rendelkező laptop elfogyott, de volt az egyik webshopban, mivel nem ért hozzá, megrendeltem én neki, és nekem fizetett.

Most szólt, hogy nem jó a laptop, mert nem működik a kijelző.
1., Váltig állította, hogy Acer, miközben nyilvánvalóan Asus, jó, mondom ideges volt, de azért ezt is sikerült felülmúlni
2., Mondom neki, hogy garanciális (nem volt meg a számla, de a webshopot felhívva 2 percen belül leküldték emailon a számla másolatot), el kell küldeni az Asusnak, ingyen van. És erre jött a válasz:
"Én neked fizettem, neked adtam oda a pénzt".
Hogy az a @#&$$ߣŁ €€€#>>&&.. :W
Na mondom itt volt az utolsó, hogy neked bármit is segítettem.

;) - The Power of the Light Side

(#66) elithun válasza Anonymus23 (#65) üzenetére


elithun
őstag

Jófej...

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.