Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) mephi666 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja ez egy jó kifogás, élek vele én is... :K mondjuk vagyok annyira antiszociális, hogy ismerősök nem kérnek már fel gépet szerelni, mert lemorzsolódtak... egy részük külföldön, más részük meg "elfelejtett" keresni, vagy pedig ért a számítástechnikához... munkahelyről szoktak megtalálni néha, de elég jó kifogás, hogy illegal oprendszert nem telepítek, mert nem akarok utána vele szívni azzal, melyik activator megy, melyik nem, vagy települnek-e rendesen a frissítések, stb... de amíg falun laktam 10+ éve, ott heti szinten hívogattak mindennel (csak az mondjuk el is vette a kedvem, hogy volt pl. rokon, akinek hónapokon keresztül segítettem ingyen, hogy felkészüljön valami okj-s vizsgára, aztán miután megcsinálta, utána a kocsmában fel sem ismert... innentől kezdve nagyon közel álló embereknek segítek csak)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.