Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb79


Norb79
őstag

A 7 pontosok vajon mit láthattak?!

(#2) Micsurin válasza Norb79 (#1) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kevés $$$-t. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3) Televan74 válasza Norb79 (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem mindenki egyformán szemléli a játékot.Nekem sem tetszik annyira hogy megvegyem,de a beta alapján nem lett rossz. Én is 7 pontosra értékelném. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) duvi


duvi
nagyúr

Mindkét bétát kipróbáltam és teljesen jogosnak tartom a pontszámokat. Részemről 8/10. Egyedül az ubi ceruzája fogott(fog) egy "kicsit" vastagon. Megvárom, míg némileg mérséklődik az ára és akkor tuti behúzom :K

(#5) csizo13


csizo13
tag

A bétát kicsit próbáltam, szerintem túl körülményes volt a kereskedelem beállytása 2 kikötő között.

(#6) k-adi


k-adi
nagyúr

Bár nem lett hibátlan

mik a hibái? a cikkből nem derül ki oric.... gondolom egyesével végig kéne kattintgatnom a kritikákat és magam utánajárni?

azért 1-2 dolgot írhattál volna, mégha ez open beta volt

(#7) Shing


Shing
őstag

Ha a beta ilyen, akkor a végleges biztos még jobb lesz. Egyébként szomorú, hogy ezt kevesebben tesztelik. Ilyenkor érezni mennyit ér ha vmi mögött pl. ott egy Sony.

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

zárt béta után előrendeltem... nem csalódtam az Anno sorozatban

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Norb79 válasza k-adi (#6) üzenetére


Norb79
őstag

Én beleolvastam. Az egyik 7/10esnél az volt a kritika alapja, hogy túl nehéz, bedob a mélyvízbe, nincs nagyon basic tutorial. Amit furcsálok, mert ugye úgy indul az elején, hogy választani lehet, hogy kezdőknek való tooltip meg egyéb tip mennyiség legyen, vagy anno fanoknak való mennyiségben. De mindegy, lehúzni egy játékot, mert az első pár városát életképtelenre csinálta...
A másik 7/10, ami valójában 3,5/5 meg arra panaszkodott, hogy gyenge a diplomácia és az AI a gépi játékosok mögött. Ez már lehet, hogy validabb bírálat, de szerintem ő meg félreértette az egész játékkoncepciót.
Nekem a zárt bétával voltak technikai gondjaim, dx12 folyton omlott pl, de a nyílt bétával már vajsima volt, szóval vasárnap megvettem én is, persze csak uplayre, nem kell plusz egy kliens rá.

(#10) k-adi válasza Norb79 (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

na igen, erre voltam kíváncsi, hogy megint 1-2órás gameplay alatt ítélnek, pontoznak de akkor jól sejtettem :DD

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem DX12-ben 5-8p játék után dx hibával kikressel asztalra... frissítettem a dx-et, akkor is... így dx11ben használom perpill

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Norb79 válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


Norb79
őstag

Ugyanez volt zárt bétában nekem is. DDU-val ledúrtam a vídia drivert, újra raktam tisztán, és jó lett.

(#13) duvi


duvi
nagyúr

(#14) - = Zk = - válasza Norb79 (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát nem segített...
DX12-ben 7perc és kifagy, dx11-ben 2perc... ingame ofkorsz

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) Norb79 válasza - = Zk = - (#14) üzenetére


Norb79
őstag

Ma jön az első nagy patch. Azóta jött frissebb Nvidia driver, felraktam, nekem azóta kezdett el omlani random időszakonként.

(#16) - = Zk = - válasza Norb79 (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én kilőttem a riva tuner static servert, de úgy off.. nem csak 1 játék alatt, hanem OFF off-ra :D...
és így menni látszik... nem tudom, hogy ezt előtte kipróbáltam, vagy sem :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.