Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kipróbáltam, nem csalódtam... Anno & Settlers jöhet minden menyniségben.. szal ez sem maradhat ki :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Lenry


Lenry
félisten

ez az Anno mennyire casual városépítgetés?
tehát így a Tropico <--> OpenTTD vonalon melyikhez áll közelebb?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) - = Zk = - válasza Lenry (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kettő közé sorolnám

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) Norb79 válasza Lenry (#2) üzenetére


Norb79
őstag

oTTD-hez nem sok köze van, ha az a transport tycoon. :)
Inkább a sim city város építős részét képzeld el (kijelölöd a lakossági zónákat), hozzá a tropico nyersanyag menedzselés részét (gyárakat, mezőgazdasági épületeket egyesével, a konkrét épületfajtát kiválasztva építed a megfelelő helyre) és ez még annyival van megbolondítva, hogy mivel több szigetre építkezel, mindegyik másik nyersanyagot tud, így hajójáratokat kell képezni, hogy egyik szigetről a másikra eljusson a nyersanyag.
/szerk: Ja, és az első kérdésre válaszolva. Van benne casual építkezős opció is, szóval lehet úgy is játszani, lehet nagyon olyan is.

[ Szerkesztve ]

(#5) Devilstudio válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


Devilstudio
tag

Jól el szórakoztam a zárt bétával, csináltam is egy jó hosszú videót.
[link]

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#6) Busterftw válasza Devilstudio (#5) üzenetére


Busterftw
veterán

Sajna nekem csak 1 napom volt ra a 3-bol, de epp most kaptam Division 2 meghivot, szoval annyira nins baj :DD

(#7) Aethel


Aethel
aktív tag

A létező legszebb mikromenedzsmentes játék sorozat, amit sajnálok hogy a magyar nyelvet elengedték egy ideje. Megy azért az angol annyira hogy megértsem a játékot, de egészen más élmény a saját anyanyelvén játszania az embernek :)
Arra leszek kíváncsi hogy terveznek-e hozzá DLC lavinát. A gyűjtői kiadáshoz jár majd egy DLC, de gondolom a többi kiegészítő majd attól függ mennyire fogy a játék.

(#8) tuki2200


tuki2200
senior tag

Nagyon töröm a fejem, hogy gaming PC-t vegyek vagy PS5-öt.. 10éve konzol only vagyok, de ezektől a címektől nagyon úgy érzem idén, hogy kell egy PC :/

(#9) Aethel válasza tuki2200 (#8) üzenetére


Aethel
aktív tag

PS5-ig még talán két évet várnunk kell, jobb esetben másfelet. Én személy szerint mindhármat tartom, pc-box-ps. 80%-n PC-n játszom de az a maradék 10-10 százaléknyi idő is simán megéri hogy beruházzak a konzolokra mert vannak olyan címek amikért megéri. Bár az Xbox-t talán fél éve nem kapcsoltam be :D

Sajnos mostanság nincs sok stratégiai játék, de ami van azok szerencsére egész jóra sikerülnek.

(#10) tuki2200 válasza Aethel (#9) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nem játszok annyit, hogy akár 2-re is beruházzak. Az en igenyeim 1platform kiszolgalja. Csak fura lesz visszavaltani PC-re.. de Anno 1800, Three Kingdoms, Imperator: Rome, Warcraft 3, SWINE HD, Tropico 6, AoE 4, Settlers, Stronghold, HoI4 új kieg... túl sok jóság így hirtelen :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Shing válasza tuki2200 (#10) üzenetére


Shing
őstag

Two Point Hospital, Battlefleet Gothic: Armada 2... Civilization VI-t is szépen töltögetik tartalommal. Szóval lehet válogatni az biztos.

(#12) Lenry válasza Norb79 (#4) üzenetére


Lenry
félisten

szuper, akkor lehet, hogy ránézek.

a Tropico minden részével jót játszottam, el tudok benne bohóckodni, de egy Transport Tycoon vagy bármi komolyabb menedzselős játék már nem szórakoztat.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Mr.Csizmás válasza Lenry (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

OTTD témában a Mashinky-t javaslom (railway empire helyett is)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Gyuri44


Gyuri44
aktív tag

Ha már szóba került a settlers.
A settlers 3 history edition fut win10-en,illetve tudja a full hd felbontást,vagy csak érintetlenül kiadták újra?

(#15) Norb79 válasza Gyuri44 (#14) üzenetére


Norb79
őstag

Tudja. Csak ilyen furin van, hogy f1-2-3-4-el tudsz felbontást váltani.

(#16) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Valakinek merő véletlenségből nincs fent a gépen, és nem tolja offline? :D

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.