Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Rohadt jól néz ki.
Bár kicsit vicces, amikor forog a kamera, vele együtt forog a fényforrás (árnyékok) is,
ill. a hajók úgy mennek a vízen, mintha zselében mennének, lassan csap össze utánuk a víz.

(#2) Nunder válasza BiP (#1) üzenetére


Nunder
őstag

Arra még nem is gondoltál, hogy a misztikus Keleten zselé folyik a folyókban? :DDD

Nekem egy kissé túlzsúfoltnak tűnik a játék elsőre. Már a Settlers 6-ban is nehéz volt tájékozódni a vége felé, pedig abban nem voltak ekkora telepek. Szépnek tényleg szép, és hangulatos, csak ekkora mozgásteret nehéz lekövetni folyamatosan.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) sTERNI


sTERNI
senior tag

Azért a modellezők/grafikusok igazán megerőltethették volna magukat kicsit. Az 1-2 fa/épület típus nem valami sok.. amúgy meg elég kihaltak ezek a városok.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#4) roliii


roliii
tag

nem néz ki rosszul , szerintem jó kis játék lesz.

(#5) copin válasza sTERNI (#3) üzenetére


copin
őstag

amúgy meg elég kihaltak ezek a városok

Az elődhöz képest igen, ahol ekkora városban tömegnyomor volt, főleg a piacokon. Az épület típusokról annyit, hogy ezek már inkább kövekből vannak. Városlakó szinttől azt hiszem már emiatt felesleges a tűzoltó, kivéve, ha háborúba keveredsz. Régi problémájuk az épület típusok sokszínűsége. Sokat nem változott a játék. A fegyverek érdekesek lehetnek. XV. század... Medieval warfare. Az se rossz. :))

[ Szerkesztve ]

(#6) dev567


dev567
csendes tag

ÁÁ, atom jo játék, imádom az Anno-t...simán el lehet vele b**ni 3-4 órát egyhuzamba :) csak jönnemár ki

(#7) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Miért pont 1602, meg 1404?
Mind 9, ha összeadjátok, de azon kívül?

[ Szerkesztve ]

(#8) Nunder válasza CsíkosMókus (#7) üzenetére


Nunder
őstag

Te még ilyeneket is megfigyelsz :R De tényleg igazad van, bár szerintem történelmi eseményekhez kötik őket csak éppen nem tudom mihez. :F

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) copin válasza Nunder (#8) üzenetére


copin
őstag

történelmi eseményekhez kötik őket

Nem foglalkoznak a történelemmel. Csak a 9 a lényeg. Ez predesztinálja, hogy nem lesz XX. századi verzió. :DDD

(#10) Nunder válasza copin (#9) üzenetére


Nunder
őstag

De lehet, ha binárisban adják meg az évet :P :DDD 1911(10) = 11101110111(2)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.