Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos azért nem készül a CoD film, mert azokat a mérhetetlenül mély, és komoly sztorikat, nem tudják 1,5-2 órába belesűríteni. Lehet nem forgatókönyv írót kellene felkérni a feladatra, hanem egy speedrunner-t. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Deck válasza .LnB (#1) üzenetére


Deck
titán

:DDD

PS5

(#3) MageRG


MageRG
addikt

Anime Diablo? Hogy a démonok masszírozzák azt aki kitalálta!
Egyébként van a D-nek koherens története?
Újrajátszottam az első részt, és ott még tök arról volt szó, hogy Diablo tesói mind a keleti sivatagokban vannak elföldelve. Ehhez képest a D 2-ben...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4) r4pt0r válasza MageRG (#3) üzenetére


r4pt0r
tag

Semmi baj az Animével én várom.
https://www.youtube.com/watch?v=rhlkvO6NLnI
Plusz a Castlevania is jó példa, szerintem jól sikerült.

Szerintem koherens már a története, nyilván sokat változott az első játék után.

(#5) oriic válasza MageRG (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha animéről van szó nem egyből a nagyszemű tündi bündi kawai kislány kommandóra kell gondolni. :DDD Diablo Wrath meg Castlevania is anime stílusú volt és mindegyik vadállat cucc lett.

Live-Die-Respawn

(#6) MageRG válasza oriic (#5) üzenetére


MageRG
addikt

Kösz, ezt nem ismertem. Mondjuk a Wrath sztorija sem passzol.
Diablót eredetileg egy polgárháborúban más démonfejedelmek kirúgták a pokolból.
Aztán addig randalírozott a földön amíg emberek és angyalok szövetsége be nem zárta egy soulstone-ba.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#7) [CsuCsu] válasza r4pt0r (#4) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Igy van, Castlevania fasza lett, ilyen stilusban johet a hent.

A Devilman: Crybaby is utos cucc lett a Netflix-en, gyenge szivueknek nem ajanlott ;]

(#8) saelin válasza oriic (#5) üzenetére


saelin
veterán

Pár női karaktert megnéznék animációs stílusban az Overwatch-ból. Egyből beindulna a fanservice a neten! :D


[CsuCsu]
A Crybaby olyan mint egy LSD trip. Nem tudom elhinni, hogy az ilyen produktumokon dolgozó producerek rendezők vagy forgatókönyvírok nem szednek valami cuccot!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) sirdond


sirdond
őstag

lol, hogy az actiblizz még erről is megpróbálja lehúzni a rókabőrt. jó nagy szarban lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#10) Prof


Prof
addikt

Na vegre rajottek hogy aki ertelmes jatekot tudott fejleszteni az mar reg nincs a ceguknel, de animaciokban meg jok...
Elore menekulnek, mielott meg lenullazzak az osszes franchise-ukat

(#11) saelin válasza Prof (#10) üzenetére


saelin
veterán

Azért nem ilyen vészes a helyzet. :D Én azt hittem is ki tudom nézni ebből, hogy direkt a Netflix kereste fel őket (volt már rá nem egy példa), és az is tény, hogy mostanában nagy bajok vannak a játékgyárosoknál. Nem tudom, hogy a publisher vagy maga a vezetőség veszett e meg mindenhol, de siralmas amit egynémely leművel. Múltkor olvastam, hogy a növekvő production value (fejlesztési költség) miatt van ez, de szvsz ez hülyeség. Sokszor nem is teljes játékot kapunk, mert dlc formájában kapunk kivágott tartalmakat. Valójában itt a fejbe szállt múlt és a kapzsiság lehet a kiváltó ok. Tavaly ezektől a buktáktól volt hangos a sajtó.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) [CsuCsu] válasza Prof (#10) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Tobbnyire nem a fejlesztok a problema, hanem a menedzsment. Blizzard-nal kirugtak egy rakas QA alkalmazottat, ezert bugos minden.

Animaciot nem a Blizzard fogja kesziteni hanem a Netflix altal penzelt studiok, a Blizzard pedig sok penzt nem fog latni ebbol kozvetlenul, hiszen ezek inkabb reklamok a jatekoknak, mintsem kozvetlen profitra iranyulo projektek.

(#13) Silεncε válasza saelin (#8) üzenetére


Silεncε
őstag

A Crybaby olyan mint egy LSD trip. Nem tudom elhinni, hogy az ilyen produktumokon dolgozó producerek rendezők vagy forgatókönyvírok nem szednek valami cuccot!

Láttál te már animét? :D

(#14) saelin válasza Silεncε (#13) üzenetére


saelin
veterán

Több százat, de ez nem jelenti azt, hogy belelátok a fejükbe. Drogoznak. Más magyarázat nem lehet rá! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) Silεncε válasza saelin (#14) üzenetére


Silεncε
őstag

Egyebkent a Neon Genesis Evangelion megnezese utan bennem is az az erzes fogalmazodott meg, hogy valami nagyon nem csikol japan barataink kornyeken, mert ilyet jozan ember nem talal ki... De mondhatnam akar a Death Strandinget is :D

(#16) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Animációs, a francba, azt gondoltam élőszereplős lesz, mint a Witcher 1. évada....
Pedig a rajongók biztos jobban örültek volna egy élőszereplősnek.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) Z10N


Z10N
veterán

Csak Peter Chung csinalja.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.