Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Mire is hasonlít az elrendezés... :U

CM690II megkaphatná a "legtöbbet másolt ház" címet

(#2) Viktor677


Viktor677
csendes tag

Tetszik! De ez itthon 50-ezer feletti áron sok, no meg kinek? :F

(#3) Olajka02 válasza Viktor677 (#2) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Ennyit biztos hogy nem fizetnék érte, mert kb 20-30%-kal olcsóbban vannak ugyan ilyen tudású (ha nem jobb és átgondoltabb) megoldások.
Szerintem.

(#4) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Most hallok róluk először, nagyon pöpecül néz ki ez a kuckó. Ennyit mondjuk nekem nem érne meg...

<< Heimdal >>

(#5) TESCO-Zsömle válasza Olajka02 (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az előd itt 30-33k között mozgott anno.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6) imibogyo válasza Retekegér (#4) üzenetére


imibogyo
veterán

Nekem nagyon szimpatikusa a gyártó házai. Bár a magam részéről dupla-kamrás ház függő vagyok (magamnak is azt terveztem).

Már jó ideje figyelem az ilyen házakat és az Anidees AI-7 különböző variánsai is felkeltették a figyelmemet (árban sem olyan rosszak). ATX, vagy mATX méretben is nagyon szimpatikus (inkább az ATX jön be jobban személy szerint).

[ Szerkesztve ]

(#7) .mf válasza #16939776 (#1) üzenetére


.mf
veterán

Szerintem még az Antec P180 és utódjai vezetnek. A Fractal fél kínálata azoknak a másolata, ez is hajaz arra jópár fícsörjében...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#8) TESCO-Zsömle válasza imibogyo (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fóbia radiátort is csinál bele kisebb és nagyobb méretben is, így akár vizezni is lehet. :))

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) Luck Dragon válasza Retekegér (#4) üzenetére

Én is így vagyok vele ,még nem halottam róluk,de ellenben szép ,letisztult,elegáns.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) Graphics válasza #16939776 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

OEM a házak piaca is... Mindenki azt vesz amit akar...

Volt nálam Sharkoon ház, ami ugyanaz votl belül mint pl talán az Acer Predator.... Csak a héj cserélődik...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) imibogyo válasza TESCO-Zsömle (#8) üzenetére


imibogyo
veterán

Hát nem mostanában lesz újra vízhűtésem, de jó tudni. ;)

(#12) Scaevola


Scaevola
tag

Nekem ilyenem van, kurvajó.

Csendes, szép, elegáns... talán egy picivel lehetne szélesebb, hogy ne teljen napokba, mire találok bele CPU-hűtőt, de ettől függetlenül egy pillanatra sem bántam meg, hogy megvettem.
(177 mm hűtőhelyet ír a gyártó az oldalán, a meglévő konfigom CPU tetejétől a ház belső pereméig 169mm hely van... igaz ez egy 8 éves konfig.)
Holnap jön az új, meglátjuk. - ahogy a vak is mondta.

apex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.