Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) updog


updog
senior tag

Bakker tök ugyanez az X-Akták rész ami még most is előjön emlékeimben. Szerencsére nem rémképként de nagyon megmaradt, simán csak eszembe jut hogy unokatesóméknál néztük olyan 8-10 éves koromban, és utána még az emeletre se mertem felmenni mert majd jön az a zöld köd aztán behálóz :D

Ami még nagyon emlékezetes, hogy másik rokonéknál videótékáztunk (ugyanabban a korban voltam még, a nagyobb gyerekek olyan 13-14 évesek), valami rajzfilmet választottam, ők meg a Robotzsaru 2-t. Aztán a szülők otthagytak minket videózni, a srácok meg mondták hogy először a Robotzsarut nézzük, hát eléggé megmaradt hogy az agyból kilógó szemgolyók néznek rám :DDD Ó azok a '90-es évek.

De alapvetően a gore/slash dolgoktól nem paráztam sose, az ilyen Alien és társain persze borzongtam de nem okozott traumákat, viszont az ilyen lelkiterroros horrorok (Ideglelés, Parajelenségek, na meg persze a japánok és azok adaptációi (Kör, Átok stb.) amiktől még felnőtt fejjel is fosok (és nem úgy ahogy azt egy horrorfilmtől várnánk hogy kellemesen megborzongat, hanem lassan 15 éve egy ilyen jellegű filmnek még a közelébe se mentem, és most hogy csak rájukgoogliztam, a verejtékes hideg futkos a hátamon).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.