Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Epic az jó játék lett.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Mi lesz még itt, jesszus :D :D :D

(#3) csasaKKP válasza AS (#1) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Epic az valóban jó, de ez már túlzás szerintem... :C

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Angry Birds mákoslecsó mikor lesz már?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) saelin


saelin
veterán

Ez jobb mint az okos bicikli... :DDD Sírok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) SylverR válasza Sirandrish (#4) üzenetére


SylverR
senior tag

Legalább humorosat próbáltál volna. :N
Például AngryFruits. :D

Nem!

(#7) james001


james001
veterán

Először azt hittem ez egy vicc,egy "fan" által kreált videó vagy hasonló,erre nem ez 100% igaz. Jéézusom :W Jó hogy nem Angry Birds Godzilla :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) saelin válasza james001 (#7) üzenetére


saelin
veterán

Ne adj ötleteket nekik, mert még megcsinálják! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) batai15


batai15
félisten

Nem úgy volt hogy az epic az utolsó?

(#10) Spancho


Spancho
őstag

A centurions-t jobban szerettem mint a tranformers-t már kicsinek is :)
De szerintem tuti jól megcsinálják majd :)
Nálam még mindig a Star Wars a csúcs az Angry Bird-ök közül.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11) Sirandrish válasza SylverR (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem a Dühös Madarak már kinőtték a poén "mércét" és inkább kezdik feltornászni magukat a szánalom mércére..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Spancho válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Spancho
őstag

Mondd ezt egy gyereknek (ha mered ) :D

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#13) SylverR válasza Sirandrish (#11) üzenetére


SylverR
senior tag

Az Angry Birds Rio a jólkinéző megnevezést érdemli meg. Az feelinges. Bár egyértelmű rókabőr. A Star Warsost a mai napig nem értem, mire jó. Viszont a Space kifejezetten jó volt.
Hasonló fizikára alapozó játékmenetet kéne alá eszkábálni. Fluid fiziksz, air fiziksz, etcetera.
Sajnos a készítők nem arra mennek rá, hogy minél ötletesebb, jobb, és érdekesebb legyen, hanem, hogy minél olcsóbban, gyorsabban összetákoljanak valamit.

Nem!

(#14) Raysen623


Raysen623
addikt

Gumicsizmás paraszt verzió is lészen?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) Sirandrish válasza SylverR (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Imádom a hasonló játékokat..mármint az ilyen logikai játékokat..manapság már sajna kihaló félben vannak.
Rengeteget játszottam a Crayon-al vagy a World of Gooval, de abból sem szeretnék 46féle helyszínt...ha annyira kedvezni akarnak akkor adjanak ki hozzá még 500 pályát, vaaaaaaagy vegyék elő az agyukat és alkossanak ismét valami újat, de ne adják már ki ugyanazt a játékot 50 szer egy háttér* megváltoztatásával..

*. - Enyhe túlzás, érti mindenki szerintem..

Raysen623 Hja ott majd gumicsizmával kell seggbe rúgni a madarakat..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Szvsz valahol a Space után kellett volna abbahagyniuk a sorozatot.
Azután csapott át negatíva számomra az Angry Birds. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17) tolvaj! válasza Sirandrish (#15) üzenetére


tolvaj!
őstag

igaz nagyon, hogy itt is ( telefon/ tablet) elmentek a látvány irányba sajnos. régen pc- re is nagyon jó logikai játékok voltak, de a technika fejlődésével elment minden a látvány irányába és nincs történet semmi mögött, vagy legalább is nagyon halovány. Viszont a rovio most egy kiscit másképp csinálja, amit te mondtál, és valószínűleg pont azért, mert ők is rájöttek, hogy az nem buli mindig a hátteret cserélgetni. az epic és a go egy nagyon jó példa arra, hogy a befuttatott karaktereket árhelyezik egy másik környezetbe és újra élvezhető lesz a játék. a go mondjuk el lett sz@rva az állandó vásárlással amit szó szerint rá akartak erőszakolni az emberre. ha nem lenne olyan nyomorult unalmas a munkám, lehet ki sem játszom. de az epicben ebből is tanultak. várom, hogy mi lesz a játékmenet a transformers-ben és ha követi a tendenciát én üdvözölni fogom :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#18) wolfman válasza Spancho (#10) üzenetére


wolfman
veterán

Hát van még aki emlékszik rajtam kívül a Centurions-ra? :)
Méltatlanul elfeledett rajzfilm. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#19) DMG


DMG
senior tag

Na ez nekem sok.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#20) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nekem játszható Angry Legends kel!!!4

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) sz.balazs.95 válasza Mister_X (#20) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem meg Angry Flappy Bird. :D
tényleg, van már ilyen? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#22) scyllafren válasza wolfman (#18) üzenetére


scyllafren
senior tag

+1, Regi kedvenc :)

[ Szerkesztve ]

(#23) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Mit fognak még kitalálni? :))

A.

(#24) SylverR válasza wolfman (#18) üzenetére


SylverR
senior tag

Én belelestem, miről is van szó... De... Ehh..:)
Ez körülbelül pont olyan, mint a GI Joe, vagy a He-man. Előbbit néztem anno a tévében, utóbbit csak utólag láttam. Illetve belenéztem. De a Power Rangers is ugyanezt a feelinget hozza. De ma már felnőtt fejjel a nevetség kategória, képtelen vagyok élvezni. Egy Nils Holgersson vagy Hupikék törpikék ezerszer jobb. :))

Nem!

(#25) wolfman válasza SylverR (#24) üzenetére


wolfman
veterán

A leginkább a GiJoe-hoz lehet hasonlítani, ugyan az a forgatókönyv, csak szerintem itt izgalmasabb és változatosabb volt a dolog. Annó tetszett nagyon, csak nem túl sok részt élt meg a sorozat, meg a magyaron soha nem is adták.
Meg aki még jót akar látni, ott a Swat Kats, szintén CN műsorából. :) Bár itt a sok gagyi szörny lejjebb vitte a színvonalat.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26) Garada


Garada
őstag

Lehet, hogy sokan túlzásnak tartják de folyamatosan piacképesen ötleteket kell felhozni.

(#27) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Még mindig így megy az Angry Birds? :Y

(#28) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem is tudtam, hogy van ilyen. Tömegközlekedve el lehet vele bohóckodni. el lehetne. De örökké jön a reklám, a pályákat aranyért lehet felszabadítani, a karaktert malacfejért, életerőt aranyért lehet feltölteni (ilyet én még nem láttam), mindenre várni kell, elég undorító módon tereli a játék a népet a fizetés felé. Én már nagyon unom az ilyen programokat. Valami legyen vagy fizetős, vagy ingyenes, ne ilyen hibrid szar.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) aerosmith


aerosmith
őstag

Játszik ezzel még valaki? Én nagyon rápörögtem 205ös a szintem.
Tudja valaki hogy amikor a helyszineknél karaktert lehet váltani gemekért akkor véletlenszerűen sorsolja a karit vagy sorba megy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.