Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Jól néz ki a leves, nem is értem hogy nem hallottam még róla.
Ha nem veted meg a hagymát, akkor tudom ajánlani a pörköltcukor alapú hagymateát is. Na az aztán egy másik bajnok a gyógyításban. :K Annyit érdemes még tudni, hogy a legtöbb recepttel ellentétben nem csak a héjat használhatod fel, hanem az egész fej hagymát is a lábosban hagyhatod.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2) e=mc²


e=mc²
őstag

Parszor en is megcsinaltam itthon, kisebb modositasokkal (joval nagyobb mennyisegu es tobb fele hagymaval - voros, feher, pore, fok, zold, lila, stb. mind egyszerre bele) es bitangpusztulatosan bejott :)

A fuszer mennyiseg kell, a sajt kell, piritos kell.

Es nem mellesleg jobbulast kivanok!

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#3) Viszlát válasza Petyyyyy (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszi a tippet, legközelebb lehet bevetem (reméljük jó sokára). :)

(#2) e=mc²: A piritós az kimaradt, megmondom őszintén teljesen kimerültem a leves végére és már nem volt energiám hozzá. Köszi egyébként. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4) bitpork válasza Viszlát (#3) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mikor és mivel gyössz haza?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) Viszlát válasza bitpork (#4) üzenetére


Viszlát
addikt

Holnap, repülővel. Valószínűleg szürke szövetnadrág és sötétkék ing lesz rajtam. :Y :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) bitpork válasza Viszlát (#5) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Aszittem hozod a kocsit is, és aztán bátorkodtam érdeklődni :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#7) Viszlát válasza bitpork (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

Áh, egy időre bőven elég volt, bő egy év alatt 6x voltam otthon kocsival. Valahogy mindig úgy alakul, hogy egyedül kell levezetni, ami nem gond, csak egyrészt elszoktam a hosszú vezetésektől és emiatt jobban fáraszt, másrészt mivel sajnálok korábban visszajönni, így általában úgy időzítek, hogy másnapi meló előtt délután/este érjek haza és sosem elég az egy éjszaka kipihenni, aztán napokig olyan vagyok mint a mosott... Úgyhogy eldöntöttem, hogy évi egyszer fogok hazaautózni amikor hosszabb időre megyek, amúgy meg jó a repülő. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nagyon jól sikerült, szuperül néz ki, profi a fotó :R

A több-sok hagymában igazad van, az mehet bele bőven, meg nyilván minél több féle annál jobb.

Jó érzés ezt most így viszont látni ennyi idő távlatából, szereztél egy jó napot, örülök, hogy ezek szerint segített is, jobbulást.

Itthon egy ideje nem csinálunk a Vezérigazgatóúr miatt, amíg bent volt addig azért nem, most meg amíg anyatejes, szintén nem lehet ennyire fűszereset enni, de amint lehet pótoljuk :)

(#9) Viszlát válasza DeFranco (#8) üzenetére


Viszlát
addikt

Segített ám, közérzetben mindenképpen. :R A láz ellen sajnos nem véd, muszáj voltam bevetni egyéb szereket is...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#10) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Futunk egy kört ma ezzel a levessel, már rotyog a tűzhelyen :)

(#11) Viszlát válasza DeFranco (#10) üzenetére


Viszlát
addikt

Azota en is megalkottam ujra, kollegano volt nagyon megfazva, ugyhogy mondhatni, hogy nemzetkozi hirnevre tettel szert. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.