Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Azért a COD 4 is milyet visszajött a 10be a 14. helyről. :)
Nem csodálom a BatmanAA-t. A demo is jó volt valószinű a teljes game meg mégjobb lehet.
A wolfenstein is küzd rendesen.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Wolfensein már nem is dobogós.... :F

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) vendingo


vendingo
veterán

Amíg xbox-om volt, röhögtem a pc-seket, hogy mindent késve kapnak, ha egyáltalán megjelenik valami nekik is, de amióta visszapártoltam pc-re... :(
Nem szeretem ezeket a csúsztatásokat a megjelenési dátumoknál. :(
A call of juarez nagyon jó lett, nem csodálom, hogy a listán van. A cod4 is jól szerepel annak ellenére, hogy nem mai játék. Remélem a MW2 is hozni fogja azt a szintet, és ő is jól szerepel majd megjelenés után 2 évvel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Azért kíváncsi leszek, hogy meddig tartja a bőregeret a szárnya ilyen magasan :D ...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#5) GreenGuy


GreenGuy
tag

Szerintem,ha az AA megjelenik PC-re,akkor még valószínűbb hogy sokat fog csücsülni a játék az első helyen.

(#6) MrAndree


MrAndree
csendes tag

Az értékelések alapján meg is érdemli. Remélem marad is még sokáig ezen a helyen.

Why so serious?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.