Hirdetés

2021. május 8., szombat

Gyorskeresés

(#1) anevemearl

anevemearl
aktív tag

:R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) KaiotEch

KaiotEch
nagyúr

Verseny utcai piac?

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || "Fixen gépbe rögzített vinyót ne nevezzünk már tárolásnak, az max átmeneti tár." by Dr. Akula

(#3) Eastman válasza KaiotEch (#2) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog

...a'szem az már nincs. :U Vatera? Van ott ócskaság hegyekben. :D

[ Szerkesztve ]

"Az nem lehet, hogy annyi szív ...hiába szív."

(#4) KaiotEch válasza Eastman (#3) üzenetére

KaiotEch
nagyúr

Fene tudja életemben 1x voltam :D

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || "Fixen gépbe rögzített vinyót ne nevezzünk már tárolásnak, az max átmeneti tár." by Dr. Akula

(#5) Csepe válasza KaiotEch (#4) üzenetére

Csepe
aktív tag

Ott én is voltam 1szer, jó hely volt, még medvecsapdát is akartak ránksózni a cigányok. :D

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#6) anevemearl válasza KaiotEch (#2) üzenetére

anevemearl
aktív tag

Sajna verseny utcai nincs már :-(

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#7) Klemens

Klemens
őstag

Ecseri?

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#8) anevemearl válasza Klemens (#7) üzenetére

anevemearl
aktív tag

Ott inkább a WWI/WIII relikviák, kardok, bútorok stb. vannak :(

(#9) Huma válasza Csepe (#5) üzenetére

Huma
addikt

Medvecsapdát? Én tuti megvettem volna. Jó lett volna a kertbe a társaik ellen. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.