Hirdetés

2019. június 18., kedd

Gyorskeresés

(#1) anevemearl

anevemearl
(fanatikus tag)

:R

Hadd értesüljek a véleményekről :)

Volvo 850 - mert mindenkinek kell egy rénszarvas :D - nyolcotvenes.blog.hu - ha látni akarod, hogy újul az autó... :-)

(#2) voyager4.4 válasza anevemearl (#1) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Így első blikkre megérte nagyon :C

no fate but what we make

(#3) anevemearl válasza voyager4.4 (#2) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

Kezdem megszeretni bár a bill. kicsit fura, és gyakori a melléütés még... :O

[ Szerkesztve ]

Volvo 850 - mert mindenkinek kell egy rénszarvas :D - nyolcotvenes.blog.hu - ha látni akarod, hogy újul az autó... :-)

(#4) voyager4.4 válasza anevemearl (#3) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Erre a billentyűzetre még kíváncsi leszek :D

A lenovo elég büszke rá, hogy kevesebb az elütés vele meg mittomén, de én is mindig elütök a haver gépén ... érdekes

no fate but what we make

(#5) anevemearl válasza voyager4.4 (#4) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

Nekem a DV6 után fura! Ugye azon volt az 5 gyorsgomb a CapsLock stb. előtt. na azon a részen ütök nagyon mellé

(#6) sznoopy1977 válasza anevemearl (#5) üzenetére

sznoopy1977
(tag)

Nekem is egy ilyen gépem van, bár picit komolyabb belsővel: i3-3217, 128GB mSata KINGSTON + 500GB SSHD 64MB cache, de ezt leszámítva ugyanaz lehet. Nekem az aku idő ami bosszantó a régi gépem után fura az átlagos 2.5-3 óra, bár semmi energiatakarékos dolgot nem használok mert max 5 perc amit nyerhetek vele.
A kalaviatúra szerintem nem rossz, bár a SPACE néha elég furán reagál, de működik :)
Nálam a döntő az USB3.0 a kis méret és a tempó volt, ezeket tudja maximálisan, 105eFt-ért vettem szintén 20 hónap garival bő fél éve, nekem nem kopik, nem nyöszörög, nem zörög, nagyon halk

kb 10/9-es az értékelésem rá :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.