Hirdetés

2019. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) anevemearl

anevemearl
(fanatikus tag)

nyilj

Volvo 850 - mert mindenkinek kell egy rénszarvas :D - nyolcotvenes.blog.hu - ha látni akarod, hogy újul az autó... :-)

(#2) EczkE válasza anevemearl (#1) üzenetére

EczkE
(PH! addikt)

Bemenni és személyesen reklamálni. Topik zárható.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) darál0w

darál0w
(Jómunkásember)

fizetni

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) anevemearl válasza EczkE (#2) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

személyesen reklamálni? még is hogy lehet ezt felvázolni rendesen anélkül hogy komplett idiotának nézzen mindenki?

fizetni... perpill nincs fölös 28000 ft-ja senkinek itt...

[ Szerkesztve ]

Volvo 850 - mert mindenkinek kell egy rénszarvas :D - nyolcotvenes.blog.hu - ha látni akarod, hogy újul az autó... :-)

(#5) EczkE válasza anevemearl (#4) üzenetére

EczkE
(PH! addikt)

A számlát lobogtatva.

Asszem mindenféleképpen!

(#6) Armahun válasza anevemearl (#4) üzenetére

Armahun
(PH! addikt)

Kérsz egy részletezést, és kiderül miből adódott a számla...

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#7) anevemearl válasza EczkE (#5) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

esetleg volt ilyesmi tapasaztalatod? sztem egyből az ügyfél hibája lenne...

(#8) anevemearl válasza Armahun (#6) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

az megvan... csak az a gond, hogy elvileg van egy olyan szolg. ha a net keret 80 százaléka kimerül kapok sms-t, ha full kimerül mégegyet... egy se érkezett meg...

(#9) EczkE válasza anevemearl (#7) üzenetére

EczkE
(PH! addikt)

Nekem nem, de én ezt tenném.

Asszem mindenféleképpen!

(#10) anevemearl válasza EczkE (#9) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

az a gond hogy a reakciók esélye:

80-85%: maga a hibás, ne kamuzzon
5-14%: megnézzük eredmény általában a de mi kiküldtük

1-2 százalék: rendben, lehet részletbe/különbözet elenged

(#11) Hu-De válasza anevemearl (#8) üzenetére

Hu-De
(újonc)

MédiaMánia? Volt olyan, de már megszűnt, ha jól emlékszem.
Egy a lényeg: túllépted, így a szolgáltató mossa kezeit.

[ Szerkesztve ]

(#12) Saint_

Saint_
(PH! nagyúr)

nekem később jön a számla.

I humbly and respectfully decline™

(#13) Armahun válasza anevemearl (#10) üzenetére

Armahun
(PH! addikt)

Most igénybe vettél ebben az értékben szolgáltatást vagy nem?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#14) anevemearl válasza Armahun (#13) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

az a gond hogy nem... kétlem hogy napi 4-5 email és pár oldal ennyit levenne...

Saint_: Nem tom, sztem mindenkinek szerződéskötés-fordulónapon postázzák, itt meg asszem 29-e.

Nem, épp ismerősöm most kötött MM XS csomagot

(#15) anevemearl

anevemearl
(fanatikus tag)

2.kérdés:

Részletfizetést engedélyeznek mástnem?

(#16) EczkE válasza anevemearl (#15) üzenetére

EczkE
(PH! addikt)

Részlet fizetés van. Osztálytársam 3 napra elment barátnőjével Prágába, lett egy több 10 ezres számlája. Részletekben kifizette.

Asszem mindenféleképpen!

(#17) anevemearl válasza EczkE (#16) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

Gondolom jó kis önrésszel. De ez még jó kis alternatíva...

Szerinted arra hogy elengedjenek v.mennyit mástnem?

(#18) Drenadar válasza anevemearl (#15) üzenetére

Drenadar
(PH! kedvence)

esetleg talán elengedik a díjat. Attól függ milyen kedvesen vagy hangosan beszélsz az ügyintézővel. Persze nem tudhatod hogy melyik jön be... :D

"1-2 email nem generál ekkora forgalmat"
nem a ló... nem! meg a többi program ami alattomosan háttérben kommunikál a neten. Tessék választani egy olyan díjcsomagot ahol nincs túlforgalmazási díj. nem is tudtam hogy van még olyan csomag ahol van...

nekem ~10másodpercnyi online rádiózás került 700KB-ba.

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#19) anevemearl válasza Drenadar (#18) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

csak nem jártál hasonló "szerencsével"?

(#20) Samus

Samus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ha a net miatt lett ennyi, akkor esélytelen. Egyik munkatársam fél éve vette a telóját, Droid, első okostelefon. Wifije nincs otthon, de majd mobilról. Okos a telefon. Bekapcsolta a mobilnetet, és elkezdett Marketről töltögetni. Másnap jön, hogy milyen jó ez a droid, meg a Market, már öt megát letöltött, kapott SMS-t is. Megmondtam neki, hogy ezt így nem kéne, mert drága lesz. Megnézte az egyenlegét online, és dobott egy hátast...vett mobilnet csomagot, 100 mega, akkor Net100 volt, ha elfogy, túlforgalmzással megy tovább. Az első számlája 25 k lett (az 5 mega a Net Start alapcsomaggal, 13ft/10kb...), utána ment minden szépen, közben a Net100 megszűnt, a helyét átvette a Go!Net M, nincs túlforgalmazás, csak lassul, ha elfogy. Netezgetett, ne is volt semmi baj. Én volt, hogy 350 megát is elhasználtam, de nem volt több a számlám. Múlt hónap elején jön a kolléga, hogy nekem mi történik, ha elfogy a 100 mega. Mondom semmi, említettem a 350 megás forgalmat is (3G Watchdoggal néztem akkoriban). Azt mondta, 40k-s számlát kapott, a mobilnet ebből több, mint 30k a részletezés szerint. Bement, és megkérdezte, ez mi? Az ügyintéző is nézett, hogy ezt hogyan, ha van elvileg túlforgalmazásmentes csomagja. Nem volt. Net100 volt, mi ugyan már rég nem létezik, de nem alakult át, hanem megmaradt. Írtak kérelmet, hogy ez a helyzet, kérik a vizsgálatot, mert ez részben a szolgáltató hibája (kapott sms-t mikor elérte a 80 illetve 100%-ot, de mivel a 1430tól jött, nem igazán érdekelte, talán el sem olvasta). Pár nap múlva sms-t kapott, hogy kérelmét kivizsgáljá

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) anevemearl válasza Samus (#20) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

aham.... de a részletet engedik szerinted?

hát ez nagyon jó.... itt az a gond hogy ezeket az smseket nem kuldtek ki...

(#22) Lauda válasza anevemearl (#10) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez nem igy mukodik, csak ezt gondolod. Minden gepen van, barmikor barmi lekerheto. Ha telefonon reklamalsz, azt is rogzitik. Nekem egyetlen ugyem volt a vodaval anno, lemondtam telefonon a netet es nem vettek le a csomagrol. Aztan mikor eszrevettem, mondta a pali, hogy visszakeresik/hallgatjak a felvetelt amin lemondtam es ha bebizonyosodik az igazam, akkor mindent visszakapok. 2 nap mulva hivott valami osztalyvezeto, hogy meghallgattak a felvetelt, minden ok, sajnaljak es hogy addig ne fizessek ki szamlakat, mig le nem fogy az osszeg. Nem is volt semmi problema, maximalisan rendeztek mindent.

[ Szerkesztve ]

(#23) baluka26 válasza Samus (#20) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)

Nehogy már egy droidos telefonon luxus legyen egy adatforgalom figyelő app, úgy alapjában véve. Meg talán a szerződést is érdemes lenne elolvasni, és nem történne semmi ilyesmi.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#24) anevemearl válasza Lauda (#22) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

értem. remelem a legjobbakat. ilyen sajna itt id volt vodanal...

(#25) Saint_ válasza anevemearl (#17) üzenetére

Saint_
(PH! nagyúr)

milyen önrészről beszélsz?

(#26) anevemearl válasza Saint_ (#25) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

amikor csaladunkban par eve vki hasonlo gonddal volt, t-nél, akkor ott valami 20 szazalékot dobtak rá... mint egy banki kölcsön, olyan elven...

(#27) Saint_ válasza anevemearl (#26) üzenetére

Saint_
(PH! nagyúr)

az nem önrész, hanem kamat.

(#28) anevemearl válasza Saint_ (#27) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

jah, akkor az... önrész=thm?

(#29) Saint_ válasza anevemearl (#28) üzenetére

Saint_
(PH! nagyúr)

nem.
az önrész leginkább biztosításoknál fordul elő, és az a rész, amit a biztosítást igénylő fél visel a kártérítés összegéből.

(#30) anevemearl válasza Saint_ (#29) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

értem, köszi a felvilágosítást! :R

(#31) baluka26 válasza Saint_ (#29) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)

Vagy hitelfelvételnél a saját tőke.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#32) Saint_ válasza baluka26 (#31) üzenetére

Saint_
(PH! nagyúr)

pontosan.

(#33) beefjeez

beefjeez
(senior tag)

Szerintem beszéld meg a t-sekkel, hogy nem néztek el valamit.

(#34) zarayg

zarayg
(fanatikus tag)

Nekünk egy 1millió 257 ezres számlát küldtek arról, hogy a VEZETÉKES telefonról lett küldve 490 db emelt díjas SMS. Minőn felháborodásunkat a T-home azzal a tudattal kezelte, hogy Ők nem tudják mennyi volt az igazából elküldött emelt díjas SMS (VEZETÉKESRŐL kihangsúlyoznám) így a csekken található összeg 10%-át fizessük be..

Tudom, tudom fel kellett volna jelenteni meg minden, de sajnos nem volt rá lehetőség, mert akkor, amikor megkaptuk ezt, akkor elvoltunk családi problémákkal havazva. Természetesen a pénztárcánknak is megártott az a 125ezer 700 forint.

Ennyit a T-home-ról!

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm. || Üzletszabályzatomat itt olvashatod el: https://bit.ly/2Mr3ARe

(#35) beefjeez válasza zarayg (#34) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

Azt a rohadt élet :Y
Én már nagyon hagynám itt, erre nem vagyok itthon anyám kötött még két év hűséget :U
Már csak egy van... :U

(#36) zarayg válasza beefjeez (#35) üzenetére

zarayg
(fanatikus tag)

nekünk is már csak pár hónap van. utána megyünk szépen a DIGI-hez, 80as netjéhez

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm. || Üzletszabályzatomat itt olvashatod el: https://bit.ly/2Mr3ARe

(#37) Xirtam

Xirtam
(PH! kedvence)

Ezt én is megszívtam. Meglett a Galaxy S-em első héten kapásból 63k telszámla. Hozzá se nyúltam a mobilnethez. De ő zabálta! :D Azóta okosabb voltam, 1000 Ft, és nem számlázák ki ha túllépem a keretet. Ez egy szükséges rossz dolog. kb.

(#38) DeFranco válasza zarayg (#34) üzenetére

DeFranco
(PH! nagyúr)

Add már meg légy szives a címedet. Küldenék valamit... :W

(#39) zarayg válasza DeFranco (#38) üzenetére

zarayg
(fanatikus tag)

:DD nyugi nyugi :U

(#40) DeFranco válasza zarayg (#39) üzenetére

DeFranco
(PH! nagyúr)

Nyugodt vagyok, de (ne haragudj meg, nem bántani akarlak) hülyeség volt ezt a pénzt befizetni. Nagyon nagy hiba. Igénybe vettetek akármilyen emelt díjas szolgáltatást egyáltalán? Egy egységet is akár?

(#41) zarayg válasza DeFranco (#40) üzenetére

zarayg
(fanatikus tag)

Semmilyen fajta egyéb extrát nem rendeltünk, és az volt a legszebb, hogy a havi csomag befizetése után érkezett a számla.

Tudom, butaság volt befizetni, de muszáj volt, mert volt egy kis sarunk, és nem akartuk, hogy ráherdálják az egész dolgot

(#42) hoffman_ válasza darál0w (#3) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

Decsíra vagy, ezé van pénzük, mert te ilyenkor mindig befizeted :DDD

más:

Valaki írta, hogy szerinte a Médiamánia csomag megszűnt. Cáfolnám, azt használom.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43) anevemearl válasza hoffman_ (#42) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

dettó. :K

(#44) hoffman_ válasza anevemearl (#43) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

Szal te is csíra vagy, te is befizeted mindig? :DDD

(#45) baluka26 válasza hoffman_ (#42) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)

Én is MédiaMánia S-t, nagyon kedvező csomag :)

(#46) hoffman_ válasza baluka26 (#45) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

Tudom, egész pöpec. Igaz, a flottás 6 meg 8 ft/perc-ekhez képes kutyafüle, de azokhoz meg nincs se tévé, se net. Én M-et használtam, de a telefonrészlet miatt meg kellett húzni a gatyaszárat, szal már én is S-sel tolom. Itt már előfordult, hogy egy picit túlszaladtam a neten, M-mel ilyen bajom nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#47) baluka26 válasza hoffman_ (#46) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)

500 megát túlszaladtál?

(#48) anevemearl válasza hoffman_ (#44) üzenetére

anevemearl
(fanatikus tag)

nem. én is médiamánia

(#49) biker válasza anevemearl (#48) üzenetére

biker
(PH! nagyúr)

Keso vigasz, de mm csomaghoz lehet venni kiegeszito csomagot, gyari x2 es nincs tulforg dij

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Csomagoló gép szerviz | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.csomagologepalkatresz.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#50) hoffman_ válasza baluka26 (#47) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

Túl én :DDD

anevemearl:

Tudom én :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.