Hirdetés

2021. május 8., szombat

Gyorskeresés

(#1) Redneck

Redneck
veterán

Mikor a racionalizmust legyőzi az érzelem. Nem túl jó lépés.
Én egy Apriliával jártam így. Jónak tűnt, bukó volt. Legközelebb mikor autót veszek, a megbízható szerelőm átnézi a műhelyben. Inkább legyen így kicsivel több, de kevesebb szívás.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#2) westcoastog

westcoastog
veterán

Én is sierrával kezdtem, de hulladékot sikerült vennem elsőre nekem is, elbontottam 2 hónap után. :)

Sierrát csak hobbi-második autónak autónak fogok venni legközelebb, napi használatra ott a mondeom.
Persze mindennapokra lehet használni sierrát is, de azt nem a kínálat aljáról érdemes megvenni. :D

(#3) nemlehet

nemlehet
őstag

A használtautóhoz jó karma kell. De tényleg. Sajnos lehet valaki akármilyen figyelmes, rafkós, akkor is bele fog futni egy szar vételbe.

Nekem tesóm az az igazi szőke, laikus nő, de nem tud rossz kocsit venni. A kolléga meg még új autóból sem tud használhatót venni, a 0. km-es Ford Focus-a is többet állt a szervízben mint nála.

Amúgy én a kocsira mindig is céleszközként tekintettem. Lássa el azt a feladatot ami abban az élethelyzetben kell aztán meg valahogy lesz. Úgy is, ha az ember túl sok szempontot akar érvényesíteni a vásárlás során akkor csak belebukik.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) #51736960

törölt tag

Az eladáshoz annyit tennék hozzá, hogy olyan emberrel nem szabad üzletet kötni, akinek nem szívesen adnád oda az autót. Az előző kocsimnak már nagyon sok hibája volt, ezért igen nyomott áron tettem fel a hahu-ra. Az első érdeklődő két feketelábú volt, nepperek. Mondom magamban, én ezeknek nem adok semmit, maximum kapok egy-két maflást, még mindig jobb, mintha utána visszajárnak hozzám.
Megmondtam nekik, erre megfenyegettek, az anyámat szídták, de eltűntek két perc múlva és soha nem láttam őket többé.
Persze én sem magamtól vagyok ilyen okos, fiatalabb koromban a saját káromon tanultam meg, kikkel nem szabad SOHA üzletelni :)

(#5) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

"Az eladás egy külön vicces történet volt, ami bebizonyította, hogy nincs rasszizmus, csak beigazolódott előítélet, kénytelen voltam visszavenni a széthullott autót, bizonyos fenyegetések hatására."

:(

Live-Die-Respawn

(#6) aerodavid2 válasza oriic (#5) üzenetére

aerodavid2
csendes tag

Nyugodtan le lehet szűkíteni a hirdetésben a kiszemelt vevőkört.

aerodavid2 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.