Hirdetés

2020. május 26., kedd

Gyorskeresés

(#1) anevemearl

anevemearl
(aktív tag)

hadd látom azokat a véleményeket :K

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) DeFranco

DeFranco
(nagyúr)

Ez az eredeti jelentésében annyit tesz, mint "kedves mackótestvér, készen állok egy férfias hátsó ölelésre".

Viseljék egészséggel, amíg egy próbaidős nem flashbackel rá a villamoson ;]

(#3) nincsisbéla válasza DeFranco (#2) üzenetére

nincsisbéla
(aktív tag)

:C
Amúgy meg: elku..ult a világ! :(

Mentalita'

(#4) Dr. Romano

Dr. Romano
(veterán)

Jelenség? Életemben nem láttam még ilyet.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) anevemearl válasza Dr. Romano (#4) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Menj be egy plázába :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6) anevemearl válasza nincsisbéla (#3) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Jah :(

(#7) anevemearl válasza DeFranco (#2) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Úgy kell azt, megérdemlik :D

(#8) DeFranco válasza Dr. Romano (#4) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

Fura dolgok vannak. Amikor és amerre én járok, tök élhető minden, (Zugló-Stadionok-Moszkva-Mechwart liget, max. 4-6 villamos) de egyszer szálljak fel a 3-as metróra... na az a kemény, nem a tábortűz. Igazából amit az nem érint, és nem 8.-9. kerület, az teljesen rendben van.

(#9) nincsisbéla válasza DeFranco (#8) üzenetére

nincsisbéla
(aktív tag)

Azért a XX.-XXI. ker is tartogat érdekességeket! :D

Mentalita'

(#10) DeFranco válasza nincsisbéla (#9) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

Mondom Budapest ;] (na jó, ez gonosz volt...)

(#11) Kassadin válasza anevemearl (#5) üzenetére

Kassadin
(addikt)

Mert ez a trendi most a fiatalok körében. Volt olyan, hogy sokan rózsaszín pólót hordtak, most meg trottyos nadrág a menő. Plázába meg nem kötelező járni. ;) Másrészről, meg kit érdekel? Engem nem kimondottan. Nem is irritál igazából. Ő dolguk.

Dr. Romano: Ritkán szoktam találkozni ilyen fiatalokkal, de valós jelenség amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#12) nincsisbéla válasza DeFranco (#10) üzenetére

nincsisbéla
(aktív tag)

:) De legalább ott nem ütközöl 2 japó turistacsoportba, ha lemész a boltba sörért! Bezzeg az V-ben! :D

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#13) Löncsi

Löncsi
(őstag)

I hate you.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#14) Crystalheart

Crystalheart
(senior tag)

Öcsém ezeket hívja városi pupákoknak, esetleg letoltgatyás nyomákoknak. Nagy az átfedés a "hö-hö-hö"-kkel, akik a suli folyosóján áttáncolnak a te "sávodba", meglöknek, és bunkó néger-koppintásos hangsúllyal felhorkannak, hogy "Mit jössz nekeem?" :D

[ Szerkesztve ]

(#15) anevemearl válasza Löncsi (#13) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

why? :D

(#16) anevemearl válasza Crystalheart (#14) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Jogos elnevezés.
Nálunk is van egy-kettő

(#17) anevemearl válasza nincsisbéla (#12) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Itt az xx-ben meg nem azokba, hanem rétirambókba ütközöl, akik egy 2600-át kinéznek a kezedből. :D

hádzsime csingcsangcsung :D

[ Szerkesztve ]

(#18) anevemearl válasza DeFranco (#8) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

8-9, meg kispest inkább.

határ úti aluljáróról ne is beszéljünk

[ Szerkesztve ]

(#19) Löncsi válasza anevemearl (#15) üzenetére

Löncsi
(őstag)

Miért nem inkább egy jó csaj hátsójáról teszel ki képet? :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#20) anevemearl válasza Löncsi (#19) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Mert ezt a képet jogosnak találom, irritál a dolog. :DD

(#21) Thunderzolee

Thunderzolee
(addikt)

Ez semmi, van aki tovább fokozza a látványt.

A bácsi mesél róla: :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) anevemearl válasza Thunderzolee (#21) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Most vettem csak észre, hát ez haláli :D

(#23) dontdoit

dontdoit
(tag)

Kövezzetek meg, nekem is le van sokszor tolva a nacim, mert a csőnaci magától leesik. Ezt szerintem nem kell elítélni. Mármint szerintem.

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.