Hirdetés

2020. május 28., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) petipetya

petipetya
(nagyúr)

Tetszett, életszaga volt és megmosolyogtatott. :) Az ájfonos viccért pedig jár a piros pont. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#2) anevemearl válasza petipetya (#1) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Köszönöm! :R :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3) CoolBoy323

CoolBoy323
(nagyúr)

félig poénból, félig komolyan, félig ironikusan,

1/2 + 1/2 + 1/2 = 3/2

végülis a fizikumodból ez látszik, hogy másfél ember vagy :P

(tudom h nem fogsz megsértődni, azért mertem leírni :D)

(#4) anevemearl válasza CoolBoy323 (#3) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

:R :R :R :R

Nem hogy nem sértődtem meg, de szakadok... :D Amikor a sorrend szervezése volt, ott is megkaptam, hogy én vagyok a 4 és feledik ember... :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#5) Thome

Thome
(addikt)

Végére belelendültél! :K
Az eleje számomra kicsit vontatott volt, de ahogy telt, úgy oldódtál bele a dologba és ezt érezni is lehetett, egyre jobb lett, elszórakoztam rajta, ügyes vagy!

Jó lesz ez, szerintem egy kicsi tükör előtti gyakorlás, hogy leküzd a lámpalázad (vagy mégtöbb szereplés?), s akkor kenni fogod a dolgot. :C

(#6) CoolBoy323 válasza anevemearl (#4) üzenetére

CoolBoy323
(nagyúr)

osztán a következőben nem szeretnék szerepelni :DD

(Saint-tól vettem kabátot, szóval sejtheted én mekkora vagyok :DDD)

(#7) anevemearl válasza Thome (#5) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Magamból kiindulva, szerintem a több fellépés lesz a jó, mert idáig visszanézve (csak azokkal tényleg annyira nem vagyok elégedett, hogy a youtube szervert is lerombolnám, amin fent van...), egyre előbb, és előbb oldódok... :)

És köszönöm! :R

Cool: Ameddig nincs ecset hajad, addig kimaradsz... Rájuk utazom... :D

(#9) CoolBoy323 válasza anevemearl (#7) üzenetére

CoolBoy323
(nagyúr)

Csak az alkatom hasonlo Sainthez ;] :DD

3mm-es haj ecsetnek szamit? :D

(#10) T0rnad0

T0rnad0
(őstag)

Gratula! Jó volt és jobb is lesz, ahogy előttem is írták: gyakorlás és önbizalom :R

S20U / P30 Pro

(#11) Chosen

Chosen
(addikt)

+1 jó volt, hajrá! :)

(#12) anevemearl válasza #45553408 (#8) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Igen, ez nagy kockázat, az elején mondta ott is mindenki, hogy készüljek a közönségre, mert ki tudja milyen.

Cool: Az nem, szóval "megmenekültél" :D

T0rnad0 und TheChos3nOne: Köszönöm! :R

(#13) PRDZsolesz

PRDZsolesz
(aktív tag)

Nem tudom, hogy keveredtem ide, de örülök, hogy rátaláltam. Eddig elég szar napom volt, de ezzel a "lefektettem az ágyra, érzéki zene szólt...még mindig a gépről beszélek" dumával és az ájfón poénnal feldobtad. Sok sikert a továbbiakhoz, érdemes lenne ezzel foglalkoznod! :)

(#14) anevemearl válasza PRDZsolesz (#13) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Na, az ilyenek miatt kezdtem bele!! :R :R

Köszönöm :) És örülök, hogy sikerült feldobni az estéd! :D

[ Szerkesztve ]

(#15) bullseye

bullseye
(addikt)

Legközelebb feliratozd is pls, mert nehezen érhető helyenként.

Amúgy ha szeretnéd ezt gyakrabban, esetleg nem feltétlenül csak amatőrként, én két dolgot javaslok:
1, gyakorlás (könnyű mondani). Kell egy kis lazaság amúgy is, meg kezelni az olyat, ha puskázni kell, vagy rádvillognak
2, szerkesztés. Ez a saját dilim, szerintem jobb ha van némi összefüggés és átvezetés. Ugyan a hazai stand-upban is naaaagy hagyománya van a random egymás mögé csapott vicces történeteknek (falunapra jó lesz!), de azért egy ilyen pár perces blokkot a jobbak simán felhúznak egy téma köré.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16) anevemearl válasza bullseye (#15) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Igen, kicsit alapból hadarok, ezzel olyan 5-6 éve próbálok valamit kezdeni. :D

Gyakorolni szoktam a fellépések előtt, 2-3 olyan ember előtt, aki nem tud ott lenni, de érdekli, így lejön a reakció, stb. :)

A második meg nekem pont a célom, egy vagy max két témával letolni olyan 7-10 percet. :D

(#17) kentucky

kentucky
(őstag)

Respekt, így viszga előtt feldobott :K

[ Szerkesztve ]

(#18) #73173120

(törölt tag)

Csak így tovább! :) Ne hagyd abba, mert ha legközelebb Pesten járok, és úgy alakul, hogy pont fellépsz, ott leszünk! :R :C

(#19) anevemearl

anevemearl
(aktív tag)

kentucky: Örülök! :R Mondom, kb. ilyesmi volt a cél... :D

juvik: Oké, majd egyeztessünk! :D Macskát is hozzátok... :D :R

(#20) anevemearl

anevemearl
(aktív tag)

[invite]
Ha valakit érint, ha már egyszer belekezdtem... :D
Egy kis stand-upra hívlak benneteket, téma valószínűleg a jogsim lesz, megszerzésének, legidegesítőbb, vagy épp legkínosabb pillanatai! :D
március 13. vasárnap, 16:00, Corvin-negyed
Event linkje: [link]
[/invite]

(#21) moonlight115 válasza anevemearl (#20) üzenetére

moonlight115
(tag)

Sok sikert, Örl, egy kalappal! :C :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#22) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Gratulálok!

Kis lépés az emberiségnek, de nagy lépés Neked! :DDD

Tipp: zidános, bzis poénokat praktikus okokból azért hagyd el, mert jócskán szűkíted vele a közönséged. Gondolom, a népszerűség a cél. Nem tudhatod, hogy kinek a kije diplomás roma vagy családban megtűrt rainbow-warrior. Érzékeny terület. Nemröhögést gerjeszthet. Önirónia maximumon teljesen ok.

Hálás, mindennapi témák; vásárlás (ABC, piac, ruha, cipőválasztás), liftben utazás, társkeresés (akár terepgyakorlatként is!), jogsi-szerzés 10/10, autóból ki-beszállás, vaterázgatás, sörözgetés, taxi, combino, parkolás, masszőr, halpedikűr, szolárium, lan-party, e-cigi, bringatúra, bármi ami aktuális. ...és geg lesz belőle, ha egy duci-srác belecsöppen. Katonasztorik, ugye manapság nem. Hiteles, ha magad átéled ezeket a kalandokat. Mélyen bele kell menni a történetekbe! Terepgyakorlat! Memóriafejlesztés maxon! Ha később lesz rá keret; egy beszédtanár vagy akár szinkronszínész-képző. Miért? Azért, hogy eszközként, szerszámként tudd használni a hangod. Drukkolok!

https://tinyurl.com/humbucker-magnetic-field

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.