Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Ám erre (steam link) van-e alternatíva? Pl. játékokat, programokat stb. streamelni hálózaton belül ezközökre, miközben bill/gamepad adatokat visszaküldi a programnak.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) KikiGames


KikiGames
csendes tag

Hajrá Valve!
Nagyon ritka amikor a Valve hülyeséget talál ki.
Szerintem ezek az appok is egész jók lesznek. Bár a filmes/sorozatos része a dolognak érdekes és remélem régió független lesz.

Üdv: KikiGames

(#3) body007


body007
addikt

Már azt hittem vmi felhős szolgáltatás. Van egy halom steam játékom, játékosgépem viszont már nincs, így ott pihennek az acc-on :(

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#4) ttt


ttt
senior tag

Erre kíváncsi leszek. Néha jól jönne, ha ki tudnám tenni mindenféle bohóckodás / pakolás nélkül a játékot / egyebet egy nagyobb / máshol lévő megjelenítőre. :D

(#5) #72042496 válasza alevan (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az nVidia GameStream. Nekem a Shield TV-vel működött a dolog, akár 4K-ban is. Csak sajna elég körülményesnek találtam, illetve éreztem a lagot úgy is, hogy teljesen kocajátékos vagyok. (A UPC Connect Box-hoz csatlakozott LAN-on a PC és a Shield is.)

Én inkább építek még egy PC-t kontrolleres játékhoz a nappaliba, amelyik tablet mode-ba, vagy egyenesen Steam big picture-be bootol.

[ Szerkesztve ]

(#6) Chrakatoa válasza alevan (#1) üzenetére


Chrakatoa
tag

Konkrét választ nem tudok a kérdésedre, viszont annyit mindenképpen jeleznék hogy leárazásokkor azt az 5 eurós árat nagyon megéri ez a hardware. 38 euróért rendeltem kontrollerrel együtt, igaz nehéz hozzászokni ( bevallom a jó öreg x360-at még mindig jobban szeretem) de nagyon jól lehet navigálni, és akár gépelni is vele.

Nem nagyon olvastam utána mit tud a doboz, úgy voltam vele hogy 5 euróért ha csak big picture-be indítja a steam-et akkor már jó. De teljes hozzáférést kapsz a gép asztalához ( filmek stream-elésére is szoktam használni , de bármilyen játék is indítható vele) mert le tudod rakni tálcára a big picture módot. Onnantól kezdve meg böngé

Egyáltalán nem érződik a minőségen hogy csak stream-eli a tévére a gép képét, és nagyon jó a latency is .

Mindenképpen bíztatlak arra , hogy ennyiért majd szerezz be egyet, ugyanis ha van is más megoldás, nem hiszem hogy olcsóbban kijönnél mint 5 euró. (amire elsőre gondoltam az valami mókerólt rasberry pi, de az is drágább ennél )

[ Szerkesztve ]

(#7) Scofield007 válasza alevan (#1) üzenetére


Scofield007
csendes tag

Van jó pár, nekem ami bejött az a Remotr, illetve a Steam-nek a Steam In-Home Streaming szolgáltatlása. Az utóbbi a PC to PC, a Remotr az PC to iOS/Android.

(#8) smc válasza Chrakatoa (#6) üzenetére


smc
addikt

És amennyiben lerakod tálcára a steamet és elindítasz azon kívül egy játékot, azt is streameli?
Tehát használható ez képernyő tükrözésre és játékra steamen kívül?

Bár ahogy nézem most 100 ojró kontrollerrel, magában meg 55. :Y

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#9) Chrakatoa válasza smc (#8) üzenetére


Chrakatoa
tag

Igen, akkor úgy használod mintha sima monitor lenne a tv-d bármit el tudsz indítani rajta, filmet nézni, böngészni, uplay, ea origin stb.

Igen , ősszel , karácsonykor és nyáron ( júni vége) szokott nagy steam-es leárazás lenni, akkor volt 5 euró.

55 +szállítás úgy azért már húzós.

(#10) Norb79 válasza smc (#8) üzenetére


Norb79
őstag

Steamhez hozzá lehet adni nonsteam játékként mondjuk az uplay-en vagy gog.comon lévő játékaidat is, és ugyanúgy elindul, mintha steames lenne, csak ugye acsik nincsenek, meg nem méri a játékidődet szummában, ha többször indítod el, stb, de játszani ugyanúgy tudsz vele, le se kell tenni tálcára a steamet, hanem ugyanazon a kezelőfelületen indítható (big picturéből pl).

(#11) Chrakatoa válasza smc (#8) üzenetére


Chrakatoa
tag

Itt is van a kép róla(2017 november), szállítás és vám még jött rá 15-20 euró, de mindenképpen akartam egy jó kontrollert, így a doboz már csak ajándék volt mellé még ennyiért is!

[ Szerkesztve ]

(#12) Chrakatoa válasza alevan (#1) üzenetére


Chrakatoa
tag

Ja és ami lemaradt: két usb port is van rajta, szóval a bill+ egér (mondjuk ha nappaliban nagy tv előtt akarod használni akkor szerintem vezeték nélküli kényelmesebb, vagy marad a kontroller) kombó is megoldható vele :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

ezt tuti kipróbálom majd. egyébként is nézegettem a linket, de vali mindig megakasztott. de mivel van egy nagy androidos tv-m remélhetőleg zsír jó lesz :) amúgy meg nemlétezik semilyem hasnolnó más szolgáltatás vagy probram, nagyon keresgéltem egy időben a netes, és semmi, tehát most örülök :C :R

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#14) Advent válasza Chrakatoa (#11) üzenetére


Advent
tag

A hangot milyen minőségben viszi át , tud 5.1-et ?

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#15) Chrakatoa válasza Advent (#14) üzenetére


Chrakatoa
tag

Sajnos erről nem tudok nyilatkozni, mert a tv hangszóróját használom, nincs külön 5.1-re kötve. De sejtésem szerint ha van egy házimozirendszer akkor arra tolja ki a hangot mint alapértelmezett kimeneti jel.

(#16) Solten


Solten
addikt

Ez nagyon klassz, de johetett volna elobb is akkor nem vettem volna link-et, igaz fillerekert adtak a kontroller melle. Plusz tableten is lehet jatszani a steames jatekokkal, nagyon kiraly.

Saor Alba

(#17) hhenry


hhenry
őstag

A filmezős/sorozatozos része érdekes lehet.
Csak itthon is lehessen használni :DD

(#18) Cyberboy42 válasza Solten (#16) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

azért gondolom eléggé limitálni fog az adott eszközben lévő hardver... a linkben kizárolag erre a célra van a hw, kivánvcsi leszek fog-e akadni vagy bármi egyéb.. meg aztán béta is, szóval kitudja használható-e lesz.

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#19) csadi0011 válasza alevan (#1) üzenetére


csadi0011
őstag

Android vagy iOS?
Kainy-t használtam, szerintem nagyon jó. Több éve nincs frissítve, de működik.

(#20) Szipó


Szipó
tag

a Steam Video-t nem értem, hogy miért szeretnék, így is kezd agyon utánozott lenni a Netflix

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#21) Solten válasza Cyberboy42 (#18) üzenetére


Solten
addikt

2GB memoria talan elkell majd szvsz de egy Z atomos dobozka is lazan streamel (steam+Xbox, kiprobalva - 1080p), nem kell hozza eromu.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#22) Shreky válasza KikiGames (#2) üzenetére


Shreky
tag

Steam Machine? :U

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#23) KengelRoland válasza Shreky (#22) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Végre valakinek eszébe jutott 2018-ban, hogy digitálisan lehessen filmet venni. Bár ha az is olyan lesz mint a gugli féle verzió, hogy minden angol nyelvű, akkor sokra megyek vele.
Szégyen, hogy 2018-ban nem lehet filmet venni annak, aki nem akar kalózkodni. De a prédikáció az nagyon megy, hogy "ne torrentezzé filmet".

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#24) Norb79 válasza KengelRoland (#23) üzenetére


Norb79
őstag

iTunesén végtelen +2 cím van magyarul is, jó minőségben, több hangsávval, felirattal.

(#25) KengelRoland válasza Norb79 (#24) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Már nincsen ájfonom és kerülnék mindent, ami hozzá kötődik. Valami bárki számára elérhető videoboltra gondoltam.
Azt se értem, hogy pl a különböző multiáruházak kínálatában lévő filmeket miért nem lehet megvenni letölthető formában. Annyi DVD-m van már (eredeti), hogy nem tudom hová tenni, pedig nem a dobozukban tárolom őket, hanem gyüjtő albumban. Azokat a forgó állványos DVD-ket szerinte hetente vásárolnám kétszer, ha lehetne. Így viszont egy DVD miatt nem megyek el a boltba.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#26) Norb79 válasza KengelRoland (#25) üzenetére


Norb79
őstag

Én is most raktam fel a netre a gyűjtemény egy részét, mert felesleges porfogó. iTunes nekem teljesen jó, plusz ugye ott a HBO Go meg a Netflix, az pont elég arra amennyit én nézek filmet/sorozatot. Egyedül a mese dvd-ket tartom meg a gyerekek miatt.

(#27) KengelRoland válasza Norb79 (#26) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Igen, de az iTunes mint írtam, kilőve. Bár lehet, hogy PC-n még elmenne annak ellenére, hogy nincsen iPhone készülékem (és nem is lesz valószínűleg).

A havidíjas megoldásoktól kíméljen a világ. Én mindig megveszem a zenéket is, mert gondolok arra, hogy esetleg jöhet rossz világ és nem tudom fizetni. És én akkor is szeretnék zenét hallgatni meg videót nézni. Szóval mindenképpen megvenném.
A HBO-Go egy moslék. Az úgyfélszolgálat nem is válaszol. Ráadásul már akkor meg kell adnom a bankkártya számomat, mikor még a kínálatot nem is láttam. Bár lehet, hogy ez változott a GDPR óta, de nem kapnak több esélyt. A Netflix is havidíjas.

Nekem olyan kell, mint a Google Play. Kiválasztom, megveszem és kész. Tudtommal ilyen szolgáltató pedig még nincsen.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.