Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Mit lehet mondani ennyi penzert hulyenek is megeri ,csak remelem a leendo vasarlo/tulajdnos nagyon tisztaban van a tulajdonsagokkal nehogy meglepetes erje oket amikor ipad minoseget varnak el es picit mast kapnak :)

(#2) GuruZone


GuruZone
őstag

12.222 Ft lesz minden Metro áruházban 12.11-12.14-ig, illetve

12.19-től két héten át.

A többi helyen (BestByte Euronics, stb) áruházban 13 ezerért tolják.

Akit érdekel a megbízhatósága, írjon nyugodtan privit.

A Metrokba amúgy a héten érkezik a többi Beex modell, S2, S4, MiniBee, stb

A Beex (amit eddig kiderítettem róla) a Bravophone saját márkája (régebbi nevén Rightphone, hazánk legnagyobb mobiltelefon nagykere).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3) tomatos válasza xmaas (#1) üzenetére


tomatos
aktív tag

Szerintem ezzel lesz a probléma. Anyuka megveszi. Fiucska kibontja karácsonykor, játszadozik vele, majd hozzávágja anyuhoz, hogy ez nem is olyan mint az almás, lassú, akad és hamar lemerül. Ezáltal az jelenik meg a vásárlóknál, hogy az android egy szar, lassú rossz rendszer, pedig nem.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

jó hát ez max netezni jó ez nyilvánvaló szerintem.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Plazmacucci válasza tomatos (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És ez így van jól. Majd megtanulja, hogy fillérbaszásnak sírás a vége :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) helixP válasza kbyte1024 (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

10.000-ért, nem is kelljen másra :)

(#7) kbyte1024 válasza helixP (#6) üzenetére


kbyte1024
addikt

világos:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) modd3r


modd3r
őstag

Köszi az infóért, le is adtam a rendelést! :K

(#9) batai15


batai15
félisten

Jujj de ronda. És tuti valami ótvar hulladék.

(#10) franc0 válasza tomatos (#3) üzenetére


franc0
őstag

First world problem, androidfan gyerekvélemény.

Én inkább azon gondolkodnék el mindenki helyében, hogy ez a gép nettó 7866 forintba kerül. Tervezéssel, gyártással, szállítással, mindennel.
Kérdés, hogy valóban ér-e húszszoros felárat az a csodasamu, amit oly boldogan beteszünk a fa alá (és persze az is laggol, persze kevésbé).

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#11) atike


atike
nagyúr

10,000 Ft ki az ablakon kábé... Az a baj, hogy sokan nagy lelkesen megveszik, mint első tabletet - egy életre el fog menni a kedvük a tabletektől na meg az androidtól is.... :U

Sajnos ettől komolyabb hardverrel szerelt, pont kétszer ilyen drága tablet is nagyon de nagyon lassú.... Akkor ez milyen lesz...? :(((

(#12) Kovacsbelaxy válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


Kovacsbelaxy
tag

Nem... ez nagyon nincs így jól... sok gyökér épp ezért szídja a droidot...
Lassan bevezethetnének valami minimum hardvert ami alatt nem lehetne androidos eszközt kiadni... saját maguk ellen nevelik ki az ilyen szemetekkel az 'ellenzéket'.
Persze, netezni biztos tökjó... meg ár/érték arányban is f@sza... de pont a célközönség az, aki ezt sosem fogja felfogni, csak majd hisztizik, hogy a droid miatt szar meg lassú...
Eszükbe se fog jutni, hogy azért szar mert a legalja... az ilyen sosem ismerné be, hogy gyökér volt és szemetett vett, inkább elkezdi az androidot hibáztatni.

[ Szerkesztve ]

(#13) modd3r


modd3r
őstag

Az Euronics oldalán van némi infó a cuccról:

Kijelző mérete: 7"
Kijelző típusa: Kapacitív Multitouch
Képarány: 16:9
Kijelző felbontása: 800x480 pixel
Processzor típusa: ALLWinner A13 ARM Cortex A8 (1,2GHz)
Videokártya: Mali-400
Rendszermemória: 512MB
Háttértár: 4GB (bővíthetőség: MicroSD)
Operációs rendszer: Google Android 4.2
Kamera: Igen
Wifi: Igen
Bluetooth: nincs
HDMI: nincs
GPS: nincs
Akkumulátor típus : 2500mAh
Méret (mm) : 192X124X11
Súly(g) : 360
Szín:fekete

A doboz tartalma:
Akkumulátor: beépített
Hálózati töltő: AST-051500
Adatkábel, szoftver: USB-microUSB
Headset: stereo

[ Szerkesztve ]

(#14) Kasya válasza Kovacsbelaxy (#12) üzenetére


Kasya
nagyúr

"sok gyökér épp ezért szídja a droidot..."

Szep meglatas... Tehat valaki vesz egy droidos tabletet olcson es o lesz a gyoker, mert:
- egy termektol elvarta, hogy mukodjon kielegitoen
- szidni meri a rendszert, amiert ilyen keszulek letezik
- nem engedhet meg maganak tobbet/jobbat es nem ismeri a dragabb kategoriakat.

Nezzunk azer mar kicsit magunkba, mielott ilyet irunk :(((

Szerk. Latom azert a vegere tettel egy gyoker megerositest :) Azert azt leszurtem, hogy a droidos felhasznalok tobbsege (mivel also-kozep kategoriat hasznal) gyoker...eleg offensive

[ Szerkesztve ]

(#15) MuzikJunkie válasza modd3r (#13) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Ellenségemnek megvenném karácsonyra, csak hogy szenvedjen. ;]

Mellesleg egyetértek, hogy kellene valami limit androidhoz, mert néha olyan HW-n látom, hogy el sem hiszem. Aki így találkozik életében először a rendszerrel, az egy életre meg fogja utálni, különösen, ha nem ért hozzá. No meg majd születnek az appok alatt az "egy korábbi eszköz" fikakommentek, hogy X app kifagy, nem indul stb, mert ilyen ipari hulladékra telepítették. Bocs, ha erős, de ez akkor is így van. Legtöbb appra noname cuccról érkezik fikázós értékelés

(bocs, egy kicsit feljebb csúszott a válasz gomb, nem neked szántam :R )

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#16) DS39 válasza modd3r (#13) üzenetére


DS39
nagyúr

két dolgon bukfencezik el a cucc, bármilyen olcsó is:
1. Rendszermemória: 512MB - Operációs rendszer: Google Android 4.2 (iszonyat laggos lesz)
2. Kijelző felbontása: 800x480 pixel - Kijelző mérete: 7" (a 16:9-es képarány meg egyenesen hazugság mert a 854x480 lenne az)

egyébként tényleg kellene egy hw-es minimum már androidra, nagyon sok a kínai szinte használhatatlan ipari selejt a piacon. (kb úgy kellene ezt megoldani mint ahogy a windows verzióknál van egy rendszer minimum. csak itt a gyártókat korlátozni ha ilyen droidot akarsz a cuccra rakni, tegyél alá rendes hardvert is, meg elég ram-ot bele)

[ Szerkesztve ]

(#17) #13110016


#13110016
törölt tag

Ennyi pénzért mondjuk filmet nézni, vagy netezni jó.
Egy angry birds gondolom elfut rajta...

[ Szerkesztve ]

(#18) gerii válasza modd3r (#13) üzenetére


gerii
addikt

Ez egy Ghoo tab 7000s újratöltve, az tavaly 30k(20k) volt, idén 10-ből kihozzák.

(#19) leeroy869


leeroy869
csendes tag

Valami teszt? vagy legalább egy videó?

(#20) kelly416 válasza xmaas (#1) üzenetére


kelly416
veterán

Én azért ezt meggondolnám. Kiadok 10000Ft-ot egy olyan gépért, amin max. netezni lehet, mert még az angry birds is szaggat, ha egyáltalán elindul. Multi tasking-ról ne is beszéljünk. Üzemidő majdnem a béka feneke alatt van, bár ez annyira nem gond, hiszen nem fogad el sim-et, így biztos otthon használom, ahol is van wifi. Hát, nem is tudom. Akkor inkább marad a jelenlegi asztali gép/laptop/bármi, amin netezek és nem idegelem magam egy ilyennel. Vagy hozzádobok még egy ennyit, és már kategóriákkal feljebb válogatok, esetleg használtban keresek még jobbat.

Ez arra jó, hogy Anyuci-Apuci haza vigye a gyereknek, az egy hét alatt elrontsa vagy kivágja az ablakon és megoldva a karácsony.

(#21) gtasystem válasza MuzikJunkie (#15) üzenetére


gtasystem
őstag

ezek konkrétan hülyeségek, meg a többi nagyeszű beirkálásai is..
valószínűleg nem egy erőgép, de ennyiért nem is ez a lényeg..
amúgy én egy overmax base-t már visszavittem, de azt sem laggolás vagy app fagyás meg ilyen hülyeségek miatt, hanem mert nagyon gyorsan merült..
és ott is valami konkrét oka volt a hibának, csak nem sikerült rájönni.. :)

szerintem egy próbát megér, netre alap dolgokra meg gyerekeknek összetörni teljesen jó..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#22) retroid


retroid
senior tag

Én is elgondolkodtam rajta.... DE

Elképzelem ahogy karácsonykor megkapja az iilető nagy boldogan elkezdi használni aztán a boldogságból bosszuság lesz és hasonlok. Ott lesz az érzés bennem is es benne is hogy basszus inkabb vett volna mast vagy adta volna oda az árát, mert ez egy sz@r és orankent 3x lefagy es naponta 1x random ujraindul......

Hiába ilyen olcsó ha egyszer ennyire alja alacsony HW vel egy 4.2 halott...... Persze ott a Project Butter es akk smooth lesz. Aha :D Csak nem ilyen HW mellett.

Elhiszem hogy sokan nm tudnak Nexus 7et meg Note 8.0 at es Ipad et venni, de azoknak is mar kezd elég sok alternativa lenni az alsobb kategoriaba. 20.000ft korul szerintem siman talal olyat amin legalabb az alap funkciok nem ölik meg a rendszert es egy kicsit is elvezheto a hasznalat vele

Inkabb sporolgasson gyujtogesen kicist mert ennek igy ebbe a formaba nem latom ertelmet.

Tapasztalatbol mondom mert több 512 MB os 1 vagy 2 magos droid is járt mar nalam.... Nem volt egy álom....

1GB kell minimum. Ezt el kell fogadni be kell latni.

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#23) Plazmacucci válasza Kovacsbelaxy (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tök mindegy, ameddig 40 millió Galaxy S-t vesznek kit érdekel a többi? :) Csak az szidja a droidot akinek nem az van. És melyik mobil OS van 80% körül????

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) Polllen válasza atike (#11) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tavaly ilyen tabot még 20k körül adtak olyan patináns márkák, mint a DSP (vagy mi szösz), myaudio és egyebek.

Persze eltelt egy év, de ennek megfelelően jó áron adják.

Hol az issue? :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) kelly416 válasza gtasystem (#21) üzenetére


kelly416
veterán

"meg gyerekeknek összetörni teljesen jó.."
Nem is tudom... arra eléggé jó, csak össze ne vágja magát az alkatrészekkel, a folyadékok ne okozzanak bőrirritációt, le ne szippantsa a kis alkatrészeket... vagy ennyire kis gyereknek nem adunk tabletet? Tényleg nem, legalábbis a legtöbben. A többi meg nem töri össze szándékosan.

(#26) margithid


margithid
veterán

Az ilyen hardverrel szerelt gépeknek akkor lesz talán esélyük, ha 4.4nek tényleg elég lesz 512 mb ram.
Más kérdés, hogy mire elkezd terjedni a 4.4, addigra a legolcsóbb cuccokban is 1 GB lesz szerintem.

(#27) Kasya válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


Kasya
nagyúr

"Csak az szidja a droidot akinek nem az van."
Hogyne... :U
Csak az szidja a drogot, aki nem hasznalja ;]

(#28) MuzikJunkie válasza gtasystem (#21) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Először is, köszi a bókot a többiek nevében is! :R

Másodszor pedig: nem egy tabletet használtam már, többek közt egy Alcor Zest D740-et. Két mag, 1 GB ram stb, szóval papíron tök jó volt, meg minden, de 2-3 óra alatt lemerült, lefagyott, kicsit nem szemből nézted, már alig láttál valamit a TFT miatt a felbontás pedig... 800 x 480 nem szemnek való 7"-en. Örültem, hogy sikerült eladnom nem kevés bukóval 1 hét után.

Szóval ha fent említett készülék alkalmatlan bármiféle tevékenységre dupla áron, akkor ne írd nekem, hogy ez a 10 ezres ajánlat jó és egy kicsit is hozzáértőt nem kerget az idegösszeomlás szélére. Köszi! :K :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#29) Plazmacucci válasza Kasya (#27) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Oké oké, de érted, hogy nem mindig a droid hibája, ha ócska a telefon :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) Zimmy88


Zimmy88
tag

Nem tudom miért vagytok ezen kiakadva. Ennyi pénzért ezt lehet kapni, aki ilyet vesz, gondolom nem olyan debil, hogy azt feltételezi hogy ugyanazt a tudást nyújtja mint egy xperia z tab :)

Szerintem ez csak felhasználó kérdése. A többség meglátja hogy csak 1magos (júúúj) meg 512 ram (jáááj), és máris leszarozza, mert ha az ő saját telefonján/tabletjén akad x program, akkor ezen tuti el sem indul.
Pedig ezek sem használhatatlanok, a 10 éves unokaöcsém odáig volt hogy kapott egy ehhez hasonlót (az 15 rugó volt, 1Ghz proci, 512 ram, 4.0 droid). Van benne wifi, netezni, youtubozni, divix-et nézni tökéletes. Az más kérdés, hogy az érintőpanel egy sz@r, 2 ujjat érzékel azt is rosszul, és ha fel merem rakni rá a bad piggiest, a sebesség pont az élvezhetetlenségi szint alá esik. De látni kell, hogy ezeket az eszközöket nem erre találták ki. Kisgyerek első tabletjének pont jó, ha esetleg véletlenül leejti, összetöri, nem nagy kár érte :)

Természetesen magamnak nem vennék, mert nem akarom kitépkedni a hajam, de ha a szülő fülét a kisgyerek tabletért rágja, és nincs rá nagyobb keret, ez pont megteszi.
Ha meg a gyerek az ajándékra azt mondja utána, hogy mi ez a sz@r, majd kap egy pofont ami helyreteszi :)

[ Szerkesztve ]

FZR2000 ®

(#31) gtasystem válasza MuzikJunkie (#28) üzenetére


gtasystem
őstag

szívesen, igazán nincs mit.. :)

és szerinted melyiken van nagyobb "bukó" a 30 ezresen vagy ezen?
de tudod még vissza is viheted ám, ha nem vagy elégedett..jobb helyeken 3 napon belül visszaveszik..van ám egy ilyen összetevő is az egyenletben..
amúgy azon sem csodálkozom túlzottan hogy buktál a másikon 1 héten belül.. ;)

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#32) batai15 válasza Kasya (#27) üzenetére


batai15
félisten

Vagy aki használta,csak elege lett belőle.

(#33) retroid válasza Zimmy88 (#30) üzenetére


retroid
senior tag

Csak itt szóba került a nem kisgyerek is.......

Egy felnőtt ember ezzel a géppel rövid idő utan NEM tudna mit kezdeni

Ahogy belakná már jönnének a fagyások ujraindulások belassulások....

Egy kisgyerekkel ellentétbe egy felnőtt felfogja és negativan éli meg ezeket a hangulatrombolo dolgokat.

Alapbol nagy a stressz a legtöbb felnöttbe pont egy ilyen kell meg nekik hogy amikor kikapcsolodnanak szorakoznanak kicsit akk is felbaszodjon az agyuk idegeskedjenek....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#34) atike válasza Polllen (#24) üzenetére


atike
nagyúr

Amik tavaly dupla ennyik voltak abból eladtunk nem egyet és volt is a kezem között. Pont ezért mondom, hogy azokat sem lett volna szabad sem kiadni, sem megvenni.

Ma, amikor a húszezres kategóriáról beszélünk, akkor azokról is el lehet mondani (SAJNOS), hogy az általános sebességük LASSÚ. Egy szűzen, frissen kibontott gépnél, "belakás" alatt is már akadozik, lassan reagál, nyűgös. Mihelyst valaki elkezd vele netezni, 2-3 oldalt megnyitni, netalán játszani.... Ez csak romlik. Ez a baj. És én a kétszer ilyen drága társairól mondom ezt....

Szóval akkor ez milyen lehet? Ezért mondtam, hogy ez gyakorlatilag pénzkidobás. Olcsón veszel egy majdnem használhatatlan tabletet. De legalább olcsó. Szerintem ez nem jó logika.

(#35) anaqer válasza Kasya (#14) üzenetére


anaqer
veterán

Tehat valaki vesz egy droidos tabletet olcson es o lesz a gyoker, mert:
- egy termektol elvarta, hogy mukodjon kielegitoen

IGEN. Ha utánanézés nélkül vesz valamit ami szar, és utána problémázik, hogy nahát ez szar, akkor ő maga a... finomítok: gyökér.

Ha nem engedhet meg magának jobbat, akkor két választása van:
a) nem veszi meg, és megspórolja a kidobott pénzt + mindenkinek a bosszúságot
b) megveszi, használja amennyire lehet, és csöndben együtt él azzal, hogy szart vett.

Harmadik opció nem nagyon van.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#36) Sealka válasza MuzikJunkie (#15) üzenetére


Sealka
csendes tag

Pont ezért terjed az Android, ez az előnye és a hátránya is egyben. Amúgy meg nyilvánvaló, hogy erőgép kell egy java interpreteres OS-hoz, de a felhasználók 99%-a ezt nem tudja, nem is lehet tőlük elvárni. Vettem én is karácsonyra barátnőnek, első tabletnek jó lesz az Android, igaz, hogy a firefox se, skype se semmi se olyan, mint egy normális gépen, de egyelőre elmegy. Aztán majd jobbak lesznek a Windows tábla árak inkább olyat veszek neki.

[ Szerkesztve ]

(#37) batai15 válasza anaqer (#35) üzenetére


batai15
félisten

Vagy meg veszi, megpróbál együtt élni vele hogy ennyiért ez van. Majd utána idegebe jön és vagy eladja olcsón,vagy falhoz veri,vagy pedig digitális képkeretnek még meg teszi.

(#38) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Az alma meg a másik véglet. Nagyzolás feleslegesen.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#39) retroid válasza alfaromeo33 (#38) üzenetére


retroid
senior tag

Azért pl Ipad mini 70korul szerintem nem egy rossz vétel mostmár

Tény hogy kissé tul vannak árazva az Ipadek de kezdenek ott is jóárasodni a régebbi de még siman bevallalhato modellek

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#40) dokee78


dokee78
félisten

A legocsmányabb táblagép címe ezennel elkelt. :C
Bár ha IP57 vagy IP58 akkor érthető az ormótlan kinézet.

[ Szerkesztve ]

(#41) zotyesz66 válasza anaqer (#35) üzenetére


zotyesz66
őstag

kevered a szezont a f....., aki eladta, az a gyökér!!!
miért kötelező mindennek utánanézni, amit meg akarunk venni? félreértés ne essék, én tudom, hogy mindennek utána kell nézni sajnos, de azért elég szar felé megy a világ, hogy ez kvázi kötelező. ha nem akarjuk átb@szva érezni magunkat.
Ez a 10k borítékolhatóan ablakon kidobott pénz.

(#42) retroid válasza dokee78 (#40) üzenetére


retroid
senior tag

Szerintem ha Snapdragon 600 lenne benne FullHD kijelzovel es 2GB rammal mindenki telibe lesz@rna hogy nez ki :D

De sajnos itt még a kulso is ront a helyzeten.

Ha legalabb a kulseje vonzo lenne.... De nem! Sugarzik rola hogy ez egy happy meal játék

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#43) atike válasza zotyesz66 (#41) üzenetére


atike
nagyúr

....aki úgy vesz valamit, hogy azt sem tudja mi az...? Nem is tudom mi a jó jelző rá. Oké, sem gyártani, sem eladni nem lenne szabad - nemhogy megvenni ez tény. De ha én valamit szeretnék venni azért legalább egy minimálisan de utánanézek, keresgetek, vagy ha totál nem értek az adott dologhoz akkor utánakérdezek... És ez tartós fogyasztási cikkre nézve (tipikusan a műszaki eszközök) fokozottan igaz. És mindenkinél az kellene, hogy legyen... Szerintem. :U

(#44) zotyesz66 válasza alfaromeo33 (#38) üzenetére


zotyesz66
őstag

Egyáltalán nem, ott nem kérdés, hogy használható terméket kapsz a nem annyira kevés pénzedért! Állítom, hogy egy használt ipad1 fele ekkora memóriával használhatóbb cucc mint ez. Persze használtan is háromszor ennyibe kerül minimum, de annyival többet is ér.

(#45) retroid válasza zotyesz66 (#41) üzenetére


retroid
senior tag

Szerintem ugy értette hogy egy olyan termék amit nem mindennap vesz az ember mint pl kenyér vagy boxer vagy dezodor hanem hosszabb tavra es mondjuk az ara is magasabb es összetettebb a termek azért nem art ha valami fogalmunk van rola.

Autot se ugy vesz sztem a lgtobb ember h randomba

Aki meg ugy vesz az meg altalaba eleg fullosan gazdag :D Az tabletbol is pl nem ezt veszi meg 10ezerért hanem Ipad Airt vagy NExus 7 2013at

na azokat veheti randomba impulzosként

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#46) Mpi válasza kelly416 (#20) üzenetére


Mpi
tag

Mi egy éve vettünk ilyet 22-ért, a mérges madarak lazán fut rajta, ez a játék még a Blade I-en (600-as proci) is jól megy.
Nem kell nagy dolgokat várni, wifi rendben, net és youtube szintén. Csak az egyszerű játékokat viszi. A 133 ppi harmatos, ahogy a betekintési szög is, de együtt lehet vele élni.
Nem mindenki fog százezreket adni egy kütyüért, hogy hóvégén zsíroskenyéren éljen.

(#47) zotyesz66 válasza atike (#43) üzenetére


zotyesz66
őstag

De basszus, nem mindenki olvasgat fórumokat! És nem is elvárható. Sokan csak annyit tudnak, hogy a tablet milyen menő mostanában, ez meg már olcsóbb, mint egy digitális fényképkeret. Miért ne próbálkozna be? Gondolja, biztos bevizsgálták, hiszen nem árusítaná a Metro meg egyéb multik.

(#48) Polllen válasza atike (#34) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tavaly karácsonyra anyukám kapott egy ilyen tabot. Élete első találkozása a modern technikával. Közel 60 éves, soha sem használt ilyesmit. Úgy voltam vele, ha nem tetszik neki, max képkeretnek használja.

Bevállt, szereti használni. Majd ha sok pénze lesz egyszer - valszeg nem lesz és én veszek neki -, vesz magának egy jobbat.

Szóval van létjogosultsága, valaki inkább türelmes, minthogy ilyesmire áldozzon.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#49) Xpredi01


Xpredi01
tag

Ez egy szoftveresen, és hardveresen is összecsapott hulladék...

Pedig lehetne egy ilyesmi soc-ra jó tabletet építeni. pl.: iPad 1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.