Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Methos07


Methos07
tag

Ha már enyém a cikk, megnyitnám a hozzászólásokat is, jó olvasgatást, remélem elnyeri a tetszéseteket, lévén első írásom :)

(#2) prolad


prolad
őstag

Jó cikk,érdekes a telefon,htc külső és Sony ericsson/Sony akksi.Mennyiért sikerült ezt a csodát beszerezned?Nem problémás a hardver (főleg a wvga miatt)?

(#3) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A cikk nekem is tetszik. Mennyire jó ez a flash? pl darkorbit is megy vele? :) Ezek a kínaiak, mindenbe tesznek tv vevőt. Rendes tőlük. Nem tudom mennyiért vetted, de a kamerát leszámítva jó vételnek tűnik.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) Methos07 válasza prolad (#2) üzenetére


Methos07
tag

A hardver meglepően zökkenőmentes, egész jól optimalizálták. Vannak gondolkodások, de tényleg elhanyagolható. Most próbáltam a Need For Speedet rajta, és korrektül játszható az is. Azt mondom ennél a gyengébb proci már zavaró lenne(413mhz) viszont ez átlagfelhasználónak tökéletes. Árat dobom priviben.

(#5) malwy


malwy
senior tag

Miben jobb egy ZTE Skatenél? Amit eddig felfedeztem: első kamera, tv.

Szerk: sgx 531 még előny lehet.

[ Szerkesztve ]

(#6) Muki94


Muki94
aktív tag

Rákerestem erre a SoC-re, egy meglehetőségen érdekes készülékben is ilyen lapul, antutuval 1880.
Flash? átfutottam valahol fölötte a cikkben?
Ez armv6!

teszt

(#7) enginev3.0 válasza Muki94 (#6) üzenetére


enginev3.0
félisten

van benne flash, írta is, hogy megy szépen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) Methos07 válasza Victoryus (#3) üzenetére


Methos07
tag

A tv vevő tényleg csak végszükség esetére való, de nézhető. A flasht semmi komollyan nem próbáltam, de pl a logout.hu-t váltogatja. Mellesleg valóban, az árához képest nagyon sokat tud.

(#9) RexpecT válasza prolad (#2) üzenetére


RexpecT
addikt

~37k.

(#10) gzbotii


gzbotii
veterán

2 aku..tipikus kinai..
A kamera meg :DDD Wildfirem merfodekkel jobb kepet lott... Es meretre is kissebnek tunik mind 5mp, de lehet en csalodok.

Latom MA stilusara epitetted a cikket :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11) Karma


Karma
félisten

Egy apró korrekciót/utánanézendőt hadd szúrjak be. Giroszenzor nem valószínű, hogy lenne a telefonban, androidosok között high-end feature. Szinte teljesen biztos, hogy gyorsulásmérő van benne (accelerométer).

“All nothings are not equal.”

(#12) gzbotii válasza Methos07 (#4) üzenetére


gzbotii
veterán

Ennel gyengebb proci miert lenne 413MHz:F

Amugy kulsore igencsak HTC beutes dominal rajta. Buszon meg ossze is kevernem a tomegben, 2m-rol :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13) janos1988 válasza Muki94 (#6) üzenetére


janos1988
addikt

Flash nélkül is meg lehet lenni tökéltetésen. Galaxy Ace

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#14) ak76 válasza Methos07 (#4) üzenetére


ak76
senior tag

Szia,engem is érdekelne a cucc ára,és hogy honnan lehet beszerezni.
Köszi!

(#15) enginev3.0 válasza gzbotii (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

Menü is HTC-s :P

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) gzbotii válasza enginev3.0 (#15) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem veszes koppintas, csak ugy 90% masoltak le, a hatulja nekem Mozartra hasonlit elolrol meg a HD7-em ugrik be. Szepen osszekombinlatak..
Le sem tagadhatna, elol az a 3 gomb annyira WP-s :))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17) Methos07 válasza gzbotii (#10) üzenetére


Methos07
tag

Mérethez már hozzányúltam, mivel a itt megvolt szabva mi a max méret, viszont rájöttem, hogy ha már külső tárhelyet is használok, tehettem volna oda is, de már mindegy volt :)

Imádom az MA-s cikkeket, jól átláthatóak, gondoltam és is próbálok valami hasonlót.
Mellesleg igen, van ekkora kijelzőhöz és felbontáshoz az MK6513as proci ami 413 mhz-s és az már valóban gyenge lehet (keress rá, Android A2000 ha jóltudom)

Karma, lehet én olvastam félre, de úgy gondoltam, hogy ha pl játékban nekem ezzel irányítható(jobbra balra billentve) akkor ez giro szenzor :) De ha mégsem akkor...

(#18) gzbotii válasza Methos07 (#17) üzenetére


gzbotii
veterán

En arra irtam, hogy meg sok MHz van 600tol 413-ig. (pl Wildfireben is ami van)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19) Methos07 válasza gzbotii (#18) üzenetére


Methos07
tag

Jahát a kínaiak ilyen lépcsőben gondolkodnak :)

(#20) gzbotii válasza Methos07 (#19) üzenetére


gzbotii
veterán

kinaiak MTK-ban gondolkodnak. Egy Qualcomm vagy hasonlo mar "nem fer bele a keretbe"

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

Nagyon jó cikk és a telefon is megtetszett. Ha lehetne normálisan fényképezgetni vele, már rendelném is. :DD

Remélem lesznek még hasonló tesztek. :C :R

(#22) gzbotii válasza AcélAgyar (#21) üzenetére


gzbotii
veterán

En is vennek szivesen egy ilyen olcso droidot, iPhone 4 melle. Azert van amire jobb az.
Es a kamera meg nem zavar, nekem eleg jo kepet lo az i4 :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23) Methos07


Methos07
tag

Javítottam a cikket, mivel meglestem az Antutu Benchmarkot, és eszerint 670.1 Mhz az órajel :)

(#24) gzbotii válasza Methos07 (#23) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem a kinaiak nem hazudnanak lefele :) Erdkes...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) sptkyle


sptkyle
senior tag

A cikk jo (kicsit talán rövidke), a kütyü érdekes.
A kínaiak közt egész használható modellnek tűnik.
Markettel hogy boldogul? (noname cuccoknál szokott gond lenni a marketes azonosítás)
Gyári Google szolgáltatások?
A füles csatlakozója akkor nem szabvány? Nem váltható ki semmilyen fülessel a gyári headset? Ez azért elég nagy negatívum. :(

Elég sokat rendelek kínából, HongKongból. (nagyrészt free shippinggel)
Eddig 1 cucc jött sérült dobozban, de annak sem volt semmi baja.
(viszont sokszor fordul elő, hogy pár nap alatt Mo-on van a cucc, Bp-en meg ülnek rajta 1-2-3 hetet... nevetséges)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#26) Methos07 válasza gzbotii (#24) üzenetére


Methos07
tag

Szerintem pedig pont hogy logikus. A kiadott paraméterek még az első ilyen rendszerekre vonatkoztak, mint pl az android verziószáma és jelen esetben a proci is.
Jó esélyt látok arra, hogy kb az összes ilyen webshop úgy rendeli a gyártótól amikor te leadod az igényed a telefonra, és nem tart tényleges raktárkészletet. Így természetesen ők sem lehetnek naprakészek.

(#27) Methos07 válasza sptkyle (#25) üzenetére


Methos07
tag

Hát igen, lehetett volna még sokat foglalkozni vele, de sajnos csak hétvégén volt így időm leülni fölé.
Market hibátlan, azonnal kérte a google azonosítót, majd frissített a Marketről Google playre, gondolom ez az új fantázia neve ennek az opciónak.
Minden ami a galaxy minimmel működött, most is megy, tehát ilyen gondok nincsenek.

Fülesen bárhogy agyaltam, nem sikerült kitalálnom semmit, kicsit kijjebb húzva a jack dugót, megszólal, de halkan, és nyilván ez nem járható út.

(#28) storm4


storm4
aktív tag

Hello!
Nagyon tetszett a cikked! :R :C
Ha lehet engem is erdekelne az ara.Egy vagy ket SIM-et tud kezelni?
Elnezest az ekezet hiany miatt!

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#29) AcélAgyar válasza gzbotii (#22) üzenetére


AcélAgyar
tag

Hát egy iPhone 4 mellett engem sem zavarna az X15i fotózási képessége. :DDD

(#30) Methos07 válasza storm4 (#28) üzenetére


Methos07
tag

Dual simes, egyszerre mind2 lehet hálózaton, viszont csak az egyik kezelhet 3g-t.

Acélagyar, kollégámnak is iphone van ráadásul a 4es... azért nem versenyeztetném a kettőt, jó eséllyel ez labdába sem rúgna, viszont természetesen az iphone sem ha az árról beszélnénk :)

[ Szerkesztve ]

(#31) blueMerle


blueMerle
veterán

Alapból negatívan álltam a cikkhez, és úgy indultam neki hogy miezaszar, de végül azt kell hogy mondjam: pozitívan csalódtam. Korrekt áron egy teljesen vállalható formában normális HW, ennyit mindenképp megért :R

[ Szerkesztve ]

(#32) Teaway válasza Methos07 (#1) üzenetére


Teaway
veterán

Hááá...ismerősek azok a házak a képeken :D

Nincs itthon csokid??

(#33) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

LoL pont ilyen kádunk van :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#34) Methos07 válasza Teaway (#32) üzenetére


Methos07
tag

Lebuktam :D
A csillagkapuban már a beesési szögből kiszámolták volna az emeletet is :DDD

(#35) gzbotii válasza blueMerle (#31) üzenetére


gzbotii
veterán

A cikkhez vagy a keszulekhez? :U

(#34) Methos07: de, ha jol tudom, lehet ilyet, hogy ha tudja a datumot, idot akkor ki tudja szamolni a helyzeted meg a magasaggot nem..egy gorog emberke csinalt azthiszme mar ilyet kicsit reggebben :D

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#36) blueMerle válasza gzbotii (#35) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát úgy igazából mindkettőhöz. Általában a tulajdonosok nem emelik ki a hiányosságokat, ami itt megvolt. A készülék pedig teljesen vállalható és a mindennapokban használható cucc, nem valami kínai borzadály :D

(#37) Methos07 válasza gzbotii (#35) üzenetére


Methos07
tag

Jóhát én a dátum és idő ismerete nélkül is tudom, hányadikon készültek a képek, jobb vagyok mint ő :DDD

(#38) gzbotii válasza blueMerle (#36) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat ha HW az is, a UI sens koppintas, kineztre annira nem lehet veszes. Meg kivulrol is jobban nez ki (ugyszint HTC) mind a linkelt keszulek :C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#39) Methos07 válasza blueMerle (#36) üzenetére


Methos07
tag

Hol lehet ilyen telót kapni? :D Olyan mint a keresztlányom Barbys gáztűzhelye :D

(#40) execute93


execute93
őstag

Mennyibe került? Illetve hol vetted? Tetszetős :K

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#41) blueMerle válasza Methos07 (#39) üzenetére


blueMerle
veterán

Fogalmam sincs, de ha nagyon szeretnél egyet, akkor elintézem neked karácsonyra. :DDD

gzbotii: mondjuk, nem lett volna tragédia hogyha a gyári Android launchert megtartják, de valahol bennük van, hogy muszáj másolni, még akkor is, ha nincs rá szükség :D

Teaway: egyszer nézz körül egy játéküzletben. Besírsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) Teaway válasza Methos07 (#39) üzenetére


Teaway
veterán

Rózsaszínű gáztűzhely...milyen világban élünk! :Y

Nincs itthon csokid??

(#43) gzbotii válasza blueMerle (#41) üzenetére


gzbotii
veterán

Ugyan mar, akkor nem ment volna jol a teljes HTC kulsohoz a gyari UI, meg szerintem ez azert szebb meg a gingeresnel is. :DDD

(#42) Teaway: ...androdal :))

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44) McSpy válasza execute93 (#40) üzenetére


McSpy
őstag

170$ az ebay-n AT&T-s,184-200$ unlocked

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#45) weiss


weiss
addikt

TV? :Y Márminthogy normális DVB-T vételére alkalmas?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#46) JoeYi


JoeYi
őstag

market megy rajta?

(#47) blueMerle válasza McSpy (#44) üzenetére


blueMerle
veterán

Esetleg: [link] :)

McSpy: nem, elvileg sem annyi, az elírás :K Amit én linkeltem, talán az áll a legközelebb a valósághoz. Egy VGA szenzor (vagy legjobb esetben 1,3-as) lehet a valóságban.

[ Szerkesztve ]

(#48) McSpy válasza McSpy (#44) üzenetére


McSpy
őstag

[ez]dual sim-s,és elvileg 8 megapixeles

(#47) blueMerle:a tied jobb,mert olcsóbb :DD

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#49) gzbotii válasza McSpy (#48) üzenetére


gzbotii
veterán

OMG:D 8 mp kinai csoda dual simel. Na az lehet minoseg

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#50) McSpy válasza gzbotii (#49) üzenetére


McSpy
őstag

próba cseresznye

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.