Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janaboy


Janaboy
veterán

Amúgy a hócipőm tele van, hogy csak 4.3-as androidtól támogatják az órákat, most ezért vegyen mindenki új készüléket, de persze csak tepsik vannak már..

Janaboy

(#2) C$abi


C$abi
aktív tag

A kerek kijelzőnek mekkora a felbontása?
És egyáltalán hogy csinálják?

(#1) Janaboy:

+1

[ Szerkesztve ]

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Nekem nem jön be a Wear rendszer. Ez inkább egy kiterjesztett Google Now amit amúgy sem szeretek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) borbastomi válasza Janaboy (#1) üzenetére


borbastomi
csendes tag

Ha csak a tepsiség zavar, akkor itt egy ellenpélda: Sony Z1 Compact. Nem szeretem én sem a nagy telókat, de a 4,3 az nem olyan nagy :) Amúgy meg van olcsó, 4.3-as, 4.4-es teló is csak kicsit keresgélni kell.

(#5) roli543


roli543
őstag

,,energiatakrékos üzemmódban csak a legfotnosabb információkat jeleníti meg fekete-fehérben, ám a kéz felemelésekor azonnal teljes pompájában üzemel,,

Most akkor mozdulatlannak kell lennem és akkor az óra nem merül? :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#6) vicze válasza Janaboy (#1) üzenetére


vicze
félisten

Tanuld meg ezt: Bluetooth LE csak a Android 4.3-tól támogatott. Minden ilyen eszköz BT LE-t használ különben lenne 10óra üzemideje kb.
Így világos?

[ Szerkesztve ]

(#7) Janaboy válasza vicze (#6) üzenetére


Janaboy
veterán

Ezt nem tudtam, köszi az infót! :)

@borbastomi: HTC fan vagyok, bár mostanában az új Sense nem tetszik :(

Janaboy

(#8) halkow válasza Janaboy (#1) üzenetére


halkow
őstag

Hát ez van mást nem tudsz most tenni ,sz*r érzés mikor nem tudsz valamit megcsinálni a telódal csupán azért mert nem a legfrissebb droid futt rajta... tudom jól most veszek én is új telót arra lesz kitkat is igaz én nem fogom frissíteni az is biztos mert 4.3 ba még van flas támogatás 4.4be már nincs :( 4.5 röl meg ne is álmodjak

( #6) vicze1: jogos!

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) vicze válasza Janaboy (#7) üzenetére


vicze
félisten

Ha esetleg One X-ed van akkor csak infónak ez. Szóval van 4.2-n is HTC-nél saját API-val sajnos elég korlátozottan, csak valószínűleg nem igazán használja senki, hogy mi működik vele arra meg passz.

(#10) -=Starwing=-


-=Starwing=-
tag

Én a HTC megoldására várok....Nagyon kíváncsi leszek, milyen órát építenek a rendszer köré.... :)

És ki fogom próbálni, hogy a HD2-mmel is kooperál-e... (KitKat van rajta)

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#11) vicze válasza -=Starwing=- (#10) üzenetére


vicze
félisten

Továbbra se 4.3 a feltétel hanem BT LE support, aminek egyik előfeltétele az OS supporton kívül a BT 4.0 HW kell. HD2 BT 2.0-t tud HW-san, "do the math".
Driver nélkül meg úgy még egyetlen custom ROM-on se láttam értelmes működésű BT-t. (Max valami valahogy működik és már ki is pipálják workingnek, pedig elég mesze van tőle.)

[ Szerkesztve ]

(#13) vicze válasza #32839680 (#12) üzenetére


vicze
félisten

Egy 2010-ben kiadott szabványról beszélgetünk, azaz négyéves, szóval ezt a gyártókkal beszéld meg...
A szabvány maga meg alapból 15éves lassan, és kb. a technológia nem létezett akkor amivel az LE megvalósítható most. A 2.0 ami még mindig a legelterjedtebb 10éves már. Inkább örülni kéne, hogy 1db szabvány van és nem 25 féle külön külön gyártónként...

(#14) #16820480 válasza jacis (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igazából nekem sem, bár van benne valami fantárzia végüls, de én leginkább a hitelesítéseknél látom az értelmét, hogy ha látja az órád (vagy remélhetőleg később egyéb eszközöket is), akkor nincs screenlock például. Mert én leginkább azért használom, mivel VPN beállításakor kötelezővé tették 4.1 vagy 4.2 óta.
De péládul inkább látnám értelmét egy olyan fülbevalónak, ami rezeg egyet vagy valami hangot ad, ha bejövő hívásod van, esetleg lehet headsetnek is használni, vagy egyebek, mert most ez, hogy kapsz egy távirányítót lényegében a telefonodhoz, ennek sok értelmét nem látom. Hogy még ahhoz is lusta legyen valaki, hogy az asztalról felvegye a telefont, hogy pizzát rendeljen... :U Az ilyeneket egyszerűen nem tartom valós igénynek. Talán az USA-ban, ahol sok embernek a konyháig kimenni már mobility vechicle kell.

Vagy akkor lenne még talán értelme, ha mondjuk feladnánk lényegében a telefon méretkategóriát, és mindenki ilyen 6-7-8"-os tablettel rohangálna legalább, amit nem veszel elő mindenhez, meg nem emeled a füledhez telefonálni, hanem a Wear oldja meg ezt a funkciót.

(#15) jacis válasza #16820480 (#14) üzenetére


jacis
nagyúr

Igazából nekem az nem derült ki hogy ezzel a rendszerrel (wear) lehet-e telefonálni is vagy csak elutasítani/távirányítani..
Nekem Gear 2 Neo-m van és az első okosórák megjelenésekor én sem értettem mire jók, de pl nekem a kocsiban tőrténő telefonálást teljesen jól megoldotta. Már csak emiatt is nagyon szeretem és még van egy csomó hasznos funkciója.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) Forest48 válasza vicze (#9) üzenetére


Forest48
aktív tag

One X-nél még nem megoldott, csak a One X+-tól.
Hát ha összejön a oneplus one megvétele, akkor valószínűleg beszerzek mellé egy "okos"órát is, mert van az a szituáció, amikor az 5,5" is bitangnagy és nem tudom 1 kézzel kezelni.
Az mondjuk a magasban állva antennát kalibrálva elég jól tud jönni, ha lehet vele telefonálni

(#17) #16820480 válasza jacis (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem lehet velük telefonálni is, bár csak a telefonon át, tehát csak mint headset tudnak működni. Ami mondjuk elég fura helyzeteket szülhet. Mondjuk a jövőre nézve nekem végüls elképzelhető lenne egy olyan felállás is, hogy van egy 8-9"-os tabletem, amit táskában hordok, és mellé valami olyan kiegészítő, amivel a hívásokat lehet normálisan kezelni, mondjuk erre még egy headset is alkalmas, de olyat is el tudok képzelni, hogy óraként, vagy karkötőként rajtad levő eszközről leveszel egy darabot, a füledre pattintod, és az működik headsetként. Önmagában arra, hogy nézegesd az értesítéseket, szerintem elég felesleges egy órát okossá tenni.

(#18) -=Starwing=- válasza vicze (#11) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Köszi a felhomályosítást...! :K

Gondolhattam volna, hogy hardveresen is meg kell feleljen... És a jó öreg HD2 már nem rendelkezik vele. :)

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#19) -=Starwing=-


-=Starwing=-
tag

A HTC nem nagyon akarja villantani a saját óráját...

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.