Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagesz93


sagesz93
addikt

akarni a wc-n kell.

(#2) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Hát ezen a híren kurvajó nevettem :D Ez kb olyan kijelentés, mintha a Nokia azt mondta volna, hogy az új symbian-al le fogják pipálni az Apple OS-t meg az Android-ot :DDD

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#3) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

el van veszve már régóta a sony ericsson, úgy mint a nokia, bár a nokiánál még látok reményt az N8-al...

(#4) stevve válasza Cannabis7 (#3) üzenetére


stevve
nagyúr

Xperia? Sokkal jobban fogy, mint a Nokia és népszerű is. A legutóbbi pénzügyi jelentés szerint ki is lábalt a mínuszokból vele a SE.

(#5) mukibuci válasza sagesz93 (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nah jah, én is akarok sok dolgot :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hát, sok sikert. :)
De a PSP-vel egybeépített telóra kíváncsi leszek, ha megcsinálják..

(#7) pető bá' válasza stevve (#4) üzenetére


pető bá'
őstag

ők csináltak androidos telefont. a Nokia máshogy próbálkozik, én drukkolok nekik. (Meego, új Symbianok... csak sikerül nekik alkotni valamit...)

szerk: ettől a tény, az tény. nyertek az Xperia-val... (csak frissítsenek, az Istenért!! :W )

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#8) Depression


Depression
veterán

Hajrá SE! Már csak értelmes androidos telefont kellene piacra dobniuk. A playstation mobil hidegen hagy, de egy desire/ galaxy s verő készüléknek de tudnék örülni. Lessz is! Kár, hogy arra még szerintem éveket kell várni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) Yeffy válasza pető bá' (#7) üzenetére


Yeffy
veterán

Hát igen... frissíteni kéne már... :(((

Egyébként hajrá, a lehetőség adott, élni kell vele megfelelő portfólióval...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10) karib


karib
addikt

Ez egy egész jó gondolat - mennyivel előrébb lennének, ha kicsit előbb ráfekszenek erre.

Department of Redundancy Department

(#11) stevve válasza pető bá' (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem temetem a Nokiát, a Meegot én is várom, csak erre reagáltam:

"bár a nokiánál még látok reményt az N8-al..."

(#12) Nordic válasza pető bá' (#7) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"csak sikerül nekik alkotni valamit..." - a sz@r is tekinthető egyfajta alkotásnak, és nekik abból egy ideje sok van.

[ Szerkesztve ]

(#13) p06


p06
senior tag

A nagy akarás sosem szokott jól elsűlni. :DD
De ténleg kéne valamit alkotniuk mert azért a Sony is elég komoly gyáróriás.
+ szerintem mindig volt és van sok nagyon jó ötletük csak hát mindig kissé későn :((

[ Szerkesztve ]

(#14) Gubro


Gubro
senior tag

...halálhörgés...

(#15) Jadro


Jadro
veterán

Kicsit vicces, de hajrá! A feladat adott, bele kellene húzni akkor. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az álmok mezein...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17) littlelion21


littlelion21
addikt

Azért a nagyzási hóbortnak is vannak határai...

(#18) Shockwave12


Shockwave12
csendes tag

Na én ezért váltottam el SEről jelenleg HTC Androidos megoldásra...
Egy kereken 2 éves cikk

Örülök ha magára talál a gyártó és nem zárom ki hogy a jövőben veszek majd jó SE Androidos telót, de jelenleg még túl friss az élmény és hányok ettől a cseszettnagy köpönyegforgatástól.

[ Szerkesztve ]

(#19) krugman


krugman
csendes tag

*nagy hahota*

(#20) Gengi


Gengi
senior tag

Már előre látom a következő hírt. A Sony Ericson vezérigazgatóját illuminált állapotban szállították el.(Egy sajtótájékoztató közben) Feltehetően nagy mennyiségű füvet szívott és bizonytalan mennyiségű Whiskyt fogyasztott el.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#21) gybazsi válasza Cannabis7 (#3) üzenetére


gybazsi
senior tag

Szerintem meg a Nokia sokkal nagyobb bajban van mint a SE. Utóbbi azért márt elindult valamerre. Jó tudom hogy majd jön az N8, de a SE azért előbb lépett, és kezd kilábalni a bajból. Mellesleg az N8-ról tudtommal még nincs teszt, szóval még nem lehet biztosan tudni hogy mennyire lesz jó.

[ Szerkesztve ]

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#22) RaveForce


RaveForce
veterán

néhány nap mulva már a vezető mobilgyártóság lesz a cél, aztán a világuralom ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) #85552128


#85552128
törölt tag

Mi pedig 2.1-es frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#24) Ricardo


Ricardo
félisten

Bízom benne hogy összeszedik magukat. A kijelentésük annak fényében érdekes, hogy a droiddal is le vannak maradva. remélem behozzák és jön még pár ütős kütyü tőlük. A PSP mobil konkrétan nem érdekel, nem vagyok mobil gamer.

(#25) plus44


plus44
veterán

Ohohóó...de sokat kell még ahhoz teperni. Xperia X-ekkel nehéz lesz...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) .bableWes


.bableWes
őstag

hajrá. mondjuk nekem az x10 nagyon tetszik

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#27) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Hát akkor arra még gyúrni kell erőssen.

(#28) Probber


Probber
őstag

Ez egy nagyon merész kijelentés. Sok munkával, pénzzel, idővel, néhány igen jól célzott "rúgással" végül is nem lehetetlen...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#29) fateless válasza Shockwave12 (#18) üzenetére


fateless
veterán

???

Szóval valakinek az a baja, hogy SE-nál soká vezették be az Androidot, neked pedig az, hogy bevezették? Nem azt mondta a nyilatkozó emberke a cikk szerint, hogy nem lesz Android (azt csak a hír készítője írta címnek az akkori állapotokról), hanem hogy vizsgálják (kivárnak), és a közeljövőben nem lesz. Nem is lett, pedig ha lett volna mondjuk másfél éve Android telefonjuk, akkor még nagyobbat haraphattak volna a piacból. Így is jól sikerült nekik és az X10 trió sikerszéria lett, ami felvastagította őket.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#30) stevve válasza plus44 (#25) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, ezekhez a mondatokhoz nem ártott volna koncepció is fűzniük...

(#31) komloskaroly


komloskaroly
tag

csak szájtépés
ahhoz kéne valami nagy dobás
mert hozzá értő androidos egyenlőre nem vesz SE-t
mert nagyon lemaradtak a szoftver frissítésben 1.6 még viccnek is rossz ez LG optimusz szint de ez most nem az LG -nek égő
:O

G3 D852

(#32) Ricardo válasza komloskaroly (#31) üzenetére


Ricardo
félisten

Az X10 minire összeszögelték a felületet még ha 1,6 is.

(#33) joey04


joey04
titán

vicces fiúk ezek. nagyon messze van ettől a SE, ahhoz nem ilyen xperia féle cuccok kellenek. nem rosszak, de kb minden más androidos jobb

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) Just486 válasza komloskaroly (#31) üzenetére


Just486
senior tag

"hozzáértő androidos" alap nem a verziószámot nézné. Még az itteni tesztben is ki van emelve, hogy az x10 1.6 pár funkciót tud a 2.1 ből. Az megint más tészta, hogy nem egyenlőre hanem egyelőre.

That unconquered country we call the future.

(#35) Just486 válasza Depression (#8) üzenetére


Just486
senior tag

Az a baj, hogy szerintem ők azt hiszik, hogy már van desire meg galaxys verő készülékük: az x10. Na mindegy, de azért mert most van 3 vagy 4 androidjuk, nem értem miért hiszik, hogy akkora arcok.. :D bár tény hogy mindegyik más és más a maga módján..

That unconquered country we call the future.

(#36) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Kiváncsi leszek erre, a PSP gamék virtuális gépen fognak futni? A Sony -nak pedig van szoftveres részlege elég jó és van tőkéje is érdekes, hogy az Androidot nyomják mégis.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#37) HardSanyeee válasza #85552128 (#23) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Szeptemberben megkapod! :D

Ez a PSP telefon szerintem bukás lesz, hacsak nem adnak hozzá alapból úgy 10-20 minőségi játékot alaplökésnek.
Ezen kívül drukkolok a gyártónak!

(#38) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Hát ezt meg hogy képzelik, hmm... az a majom főmarketinges még mindig ott van, minden eddigi korlátozás, hiányosság és esztelen árszabás az ő érdeme, de szerencsére a konkurencia egyre feljebb teszi a lécet, így muszály kövessék őket

Cseberből vederbe

(#39) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

szeretnek ám humorizálni! biztos jó a hangulat a termékfejlesztési részlegen... senki sem idegeskedik, mindenki mosolyog, délután együtt hintáznak... ;]
a PR-os részleg meg SE-t álmodik mindenkinek... :U

Majd meglátjuk. :)

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#40) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

az a baj, hogy én nem látom az a bizonyos szikrát a SE-ban... , ahogy igazából a samsungban sem, gyártják sorra ugyanazzal a hardverrel, műanyag házzal a cuccokat.

nem azt mondom hogy rossz telók, de nekem nagyon nem fekszik.

Jelen pillanatban a Motorolában látom, hogy próbálkozik, a többi csak tucatterméket gyárt, és a harverrel próbálja eladni a cuccait.

sztem az már egy telefonban mindegy h 1 ghz-es proci van benne, v 1,3-as (nemrég bejelentett LG...), gyorsulást nem fog hozni...

Ott a galaxy s, irtózatosan jó grafikus teljesítménnyel, amire egyből ugrik mki, de mégis mivel tudjuk kihasználni? igazából semmivel.

ezért nem tetszik a mostani gyártók gondolatmenete, tisztelet a kivételnek: motorola.

Meg az tény h a nokia elég szánalmas mostanában, nem is nagyon szertem, de jó érzésem van az N8-al kapcsolatban, de ez nem sokára kiderül.

(#41) hemaka


hemaka
nagyúr

az SE? kicsit furcsának tűnik ez a kijelentés :)

(#42) MartOOn válasza komloskaroly (#31) üzenetére


MartOOn
addikt

hozzáértő androidos látja hogy az x10-re meg a minire "tákolt" 1,6 jobban használható mint pl a spicára felerőszakolt hivatalos 2.1 :C

ha ugyanilyen jól nyúlnak bele a 2.1-be vagy a 2.2-be az szép lesz. :R

sztem android fronton a HTC verhetetlen
második a Motorola (nem kis meglepetésre)
aztán a samu (nem minőségben!!!!!! mert egy darab sz@r mind CSAK eladásban)
aztán SE
és utána a futottak még LG kategória meg minden gagyi...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#43) madstunt


madstunt
addikt

Akik leszólják az SE-t azok mondjuk átgondolhatnák hogy ők( a Sony Ericsson) nem a jelenről hanem a jövőről beszélnek és a fejlesztésekbe szerintem itt a topicba írok közül valszeg annyira látnak bele mint én (semennyire szinte), annyi9t tudunk hogy a közeljövőben itt az X8 a távolabbiban meg a PSP teló. ennél többet aki tud az nyugodtan súgja meg nekem :D

a motorolát én pont nem sorolnám előre és nem bíznék bennük azóta amit az utóbbi időben mutattak... :U

[ Szerkesztve ]

(#44) MartOOn válasza madstunt (#43) üzenetére


MartOOn
addikt

milestone??? qwerty
cliq??? sima tepsi
backflip??? egyedi qwerty!!!
defy??? strapa droid!!!

és ez még nem mind.

más gyártó aki ennyiféle androidot dobott ki (HTC-t kivéve) tudsz mondani?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#45) Cannabis7 válasza MartOOn (#44) üzenetére


Cannabis7
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#46) mukibuci válasza madstunt (#43) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Más gyártónak nincsenek jövőbeni tervei, csak a SEnek :F Mellesleg a többiek legalább már letettek vmit az asztalra..

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#47) MartOOn válasza mukibuci (#46) üzenetére


MartOOn
addikt

kik és mit? HTC-n kívül... :DDD

a samsung a galaxy szarozatot elnézést sorozatot? :DDD :DDD :DDD
lg?
alcatel?
ki van még?
öööö...

sztem a htc a motorola és szép lassan talán az SE aki felnött az androidhoz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#48) DemonDani


DemonDani
addikt

Ez egy vicc? Árpilis 1. lenne? XD SE Android nagyhatalom?! hogyan? lemaradt a verzió szám

Android 1.6 nagyhatalom akar lenni a Sony Ericsson

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#49) mukibuci válasza MartOOn (#47) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Talán, ha a fantasztikus time- és mediascape nem lenne ennyire belegányolva integrálva, akkor már lehetett volna frissíteni is...

Igen, a HTC.
A Samsung szarazatából pedig elég sokat megvettek.
Motorola?
És ha a SE jövőbeni terveire gondolunk, akkor megnézhetjük az LG terveit is...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#50) =Mentor=


=Mentor=
őstag

LOL Nem mondom hogy gyenge eresztés a X8, X10, X10 mini vonal, de utóbbi szerintem túlárazott és ráadásul elavult a szoftvere... Árcsökkentés és szoftverfrissítés, aztán lehet nagy célokat kitűzni. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.