Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Ez jól hangzik, de úgy tudom itthon még mindig csak ingyenes alkalmazásokat lehet leszedni.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#2) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Hát igen a számok magukért beszélnek. :C

[Anduriel]: Sajnos jól tudod. Hivatalosan nem lehet fizetős appokat marketről beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

gondolom ez köszönhető annak is, hoyg egy rakás gagyi játékot feltesznek 10-20 változatban...
mondjuk bővüljön csak szépen, az nekünk csak jó!

(#4) BloodRay válasza #16820480 (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Az biztos, de szerencsére egyre több jó program is van. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) Komplikato


Komplikato
veterán

Remélem az ingyenessé lett, és Androidra most portolt Quake3 motor (meg az OGL 2.0) picit fellendíti a játék fejlesztéseket. Azért az elég bizarr, hogy némelyik több éves sima 2D Symbian/Windows játék jobban nézz ki, mint a legtöbb mostani Android game. :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6) #16820480 válasza BloodRay (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

tudom, én is használok jónéhányat :K
mondjuk kicsit tehetnék átláthatóbbá a marketet, mert ha nem tudod a pontos nevét valaminek, akkor gyakran oldalakat kell átbogarászni, hogy egy értelmes megoldást találj. főleg azért, mert össze vissza értékelnek a userek. van egy rakás olyan kommen, hogy "szar - egycsillag", na ebből aztán semmire nem lehet következtetni (sem a fejlesztőnek, sem a usereknek)...

(#7) magyar777 válasza #16820480 (#6) üzenetére


magyar777
tag

hát igen ez az egész átláthatatlanság engem is zavar :(( bár már kezdem megszokni de am biztos dolgoznak már ezen a problémán az okosak :) mert nem hiszem hogy ez csak minket zavarna

///Huawei P10 Plus///Apple Ipad Air 32GB///

(#8) plus44


plus44
veterán

Reméljünk a mennyiséggel párhuzamosan a minőség is növekedni fog.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.