Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pantal


Pantal
senior tag

Azért halad a Market is, grat hozzá

(#2) ducsidu


ducsidu
senior tag

Azt,hogy csomót töröltek vettem észre :(((
Amúgy halad,bár kicsit többre tippeltem volna mindkét OS esetében

[ Szerkesztve ]

(#3) AZTA válasza Pantal (#1) üzenetére


AZTA
tag

Halad-halad csak hová? Hol vagyunk a régi Szovjetúnióban hogy a darabszám mindenek felett? Mert sokan gondolják úgy, hogy a marketen a 100at sem éri el az értelmes alkalmazások száma..

(#4) callmeakos válasza AZTA (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

kinek mire van szüksége.....

All→M8

(#5) micimacko válasza AZTA (#3) üzenetére


micimacko
aktív tag

Ez igaz....nekem is kb. 80 progi van fent, de amire kellenek arra tökéletesen megfelelnek. Ezek után már csak olyan program érdekel, ami elkészíti helyettem a vacsorát :K

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#6) kolosanyi válasza AZTA (#3) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez azért vonatkozik az iFart kategóriás appokra is. :)

(#7) dlaj válasza AZTA (#3) üzenetére


dlaj
őstag

Csak kérdezem: iPhone-ra eléri a 100-at az értelmes alkalmazások száma?
Tudnál (tudnátok) olyan értelmes iPhone alkalmazást mondani, ami nincs megírva Androidra?

(#8) Pantal válasza AZTA (#3) üzenetére


Pantal
senior tag

Tudom, hogy minöségben még mindig levan maradva az AppStorehoz képest, de szerencsére egyre több igényes és neves app megjelenik Marketen is.

[ Szerkesztve ]

(#9) 15115


15115
tag

Félmillió reisztrált alkalmazás ;]

(#10) Totheground


Totheground
addikt

Szokásos kérdés. Ebben benne vannak a témák, hátterek id?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11) Dr.Anonymus válasza Totheground (#10) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nyílván...
a market egy szemét domb, dehát nem tudunk mit tenni... :U

(#12) barack1997 válasza 15115 (#9) üzenetére


barack1997
senior tag

FAIL

(#13) sagit


sagit
addikt

van 60 appom oszt csé... csak akkor tudok többet felrakni ha minden szir-szart felrakok.... ez igaz az ipodomra is :U

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#14) Maxentius válasza Dr.Anonymus (#11) üzenetére


Maxentius
addikt

A drága Google szó szerint gondolja azt a bizonyos szabadságot és csak a média nyomására törli az általa legártalmasabbnak ítélt appokat. Tényleg szemétdomb ez, de ha az ember tudatosan válogat, akkor találhat mindig megfelelő és jó appokat is...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#15) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Rögvest lemegyek hídba :(
Gondolom ennek a 80% -a ha nem több ,ilyen dinnyekopogtatós, macskaverős, electro pianós hasznosságú programok...

(#16) Pantal válasza DeathAdder (#15) üzenetére


Pantal
senior tag

Dinnye kopogtatós :DDD

(#17) DeathAdder válasza Pantal (#16) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amikor a telót (+progit futtatva) ráteszed egy dinnyére, megkopogtatod és az megmondja , hogy elég érett e a szedéshez :))

(#18) Gadgetfun


Gadgetfun
tag

Persze, elég lenne 100 normális app, csak az abaj, hogy mindenkinek más-más 100 app kellene :DD
Én nagyjából két hét alatt laktam be az iPhone4-et, és szedtem le legszükségesebb 25-30 appot. Azóta úgy hetente kb. két-három appot szedek le, többnyire "majd jó lesz valamire" alapon...

Amúgy én örülök, hogy az Android Market is feljött az App Store mellé, sőt az sem bánom ha megelőzi, mert a verseny csak jót tesz mindkettőnek, és a felhasználóknak is.

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#19) micimacko válasza Gadgetfun (#18) üzenetére


micimacko
aktív tag

Amúgy én örülök, hogy az Android Market is feljött az App Store mellé, sőt az sem bánom ha megelőzi, mert a verseny csak jót tesz mindkettőnek, és a felhasználóknak is.

:R

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#20) Pantal válasza DeathAdder (#17) üzenetére


Pantal
senior tag

Hát besz@rok, ilyenről még nem is hallottam, hatalmas! Remélem pénzért is lehet kapni, had vegye a nép! :DDD

(#21) Dr.Anonymus válasza Maxentius (#14) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát ja, de egy-egy iPhoneos játék láttán azért néha összefut a nyál a számban
persze ezt itt a széttöredzett mobil réteg is gátolja a fejlesztést

(#22) Maxentius válasza Dr.Anonymus (#21) üzenetére


Maxentius
addikt

Na igen, pláne h ott nagyobb a bevétel, nagyobb a nyereség is, de hát ilyen egy prémium platform...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#23) Totheground válasza dlaj (#7) üzenetére


Totheground
addikt

Infinity Blade 1 és nemsokára 2.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24) Remus389 válasza Dr.Anonymus (#21) üzenetére


Remus389
veterán

én most a worms-öt és a 9mm-t tolom meg a cut the rope nevű játékocskát sgs-en

de rengeteg ex-iphone-os játékot megírtak már androidra is, kábé Dunát lehet rekeszteni belőlük annyi van

a jobb androidokon minden elfut(sgs-től felfelé)

sőt GTA3 nem lesz iphone4-re , de sgs2-re(és 4S-re is persze) lesz, tehát már van ellepélda is ;)

még mindig jobb az appstore bizonnyal, de kielégítő a market kínálata is

azt nem értem hogy sokan jönnek hogy ios-en jobb a minőség, amikor pedig megírják androidra, akkor már nem lesz olyan jó minőségű? vagy ez hogy van :F

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#25) Maxentius válasza Remus389 (#24) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem egy játékra vonatkozik a minőség, hanem az egész piactérre vonatkozóan. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#26) Remus389 válasza Maxentius (#25) üzenetére


Remus389
veterán

nekem bőven elég a market kínálata

jó lehet gyengébb, de nem gyenge, azért 300.000 App és játék között bőven meg lehet találni ami kell, hatalmas szám

csak akkor kevés ha neked célzottan kell játék, pl kinézed magadnak az infinity blade-t, és az nincs

meg mondjál már nekem olyan appot(nem játékot) aminek nincs androidos verziója, akár iOS átirat? van IQ teszt is, fingás, ébrresztők, böngészők, kalkulatorok, mondj olyan appot, ami olyan funkcióval bír, amit androidon nem tudsz használni

kétlem hogy lenne, ott is már van minden baromság

de ha csak kell egy 3D-s játék, rengeteg van

de majd pofára esnek az iphone4-es(és korábbi) tulajok, ugyanis a GTA3 sgs2-re meg fog jelenni :K iphone4-re pedig már nem

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#27) Dr.Anonymus válasza Remus389 (#26) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez király, csak pl. engem kicsit idegesít, hogy pl. egy HTC Sensationön már nem fog elfutni a GTA3...
http://blog.gsmarena.com/gta-3-coming-to-ios-and-android-devices-as-long-as-youve-got-dual-core/

(#28) kolosanyi válasza Dr.Anonymus (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

Simán elmenne rajta szerintem. Nexus S-en is mennek a durvább játékok, még a tegrások is, szóval ez megint marketing bullshit. Úgyis megoldják a modderek.

(#29) Maxentius válasza Dr.Anonymus (#27) üzenetére


Maxentius
addikt

Ez is úgy hangzik, mint ahogy a Tegra2-re írt játékok nem futnak máson. Aha, persze, a modderek úgyis megoldják... :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#30) catroot válasza DeathAdder (#17) üzenetére


catroot
veterán

Ez most komoly? :Y :C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#31) daniel909


daniel909
addikt

nekem pont 102 app van fenn, de sokkal több lenne ha mondjuk egy stock droidom lenne. a sense-ben azért sokminden van alapból. nekem a minmőségi appok hiányoznak ami ios-en van.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.