Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Nekem tűnik csak úgy, hogy valami errata van a felbontással, tehát mintha össze lenne nyomva a kép a Dián?

Bár személy szerint eszemben sincsen a Diamondomra Androidot rakni, most nézelődtem az xda-n, de még nem találtam meg, hogy mi a szitu, igaz rohadt sok komment van az Androidos topikban...

Sectumsempra - For Enemies

(#2) macikos válasza Morden24 (#1) üzenetére


macikos
addikt

Szerintem csak a 4:3-as képarány zavar téged. A G1 3:2-es kijelzővel rendelkezik, ugyanúgy, mint az iPhone.

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

nem rossz! ennek már legalább elég nagy felbontású a kijelzője a dologhoz. a sima Touch qvga kijelzőjére még nem fért ki rendesen az android :)

(#4) Morden24 válasza macikos (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Úgy értem, ahogy mondtam: össze van nyomva a kép, nem jó a felbontás. Az órán is látszik, hogy ellipszis lett belőle.

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Typhoon47 válasza Morden24 (#4) üzenetére


Typhoon47
őstag

igen, ez valóban így van.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#6) xxxbence


xxxbence
csendes tag

hogy nez ez ki? ikonokat tologatok eleget pc-n... skynet-el vigyazzunk, mar a telefonalasi szokasainkrol is mindent tudni fognak...

(#7) Gondwana


Gondwana
addikt

Gyönyörű az a pöttyös terítő! Én ilyent akarok!
Mindenféle emulátorokat már láttunk, ez mitől más?
akik szerint torzul a kép a Dián, fényképbolttal vagy valami hasonlóval torzítsák vissza 4:3-ra és meglátják, mit is hívnak ábrándozógeometriában perspektívának

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#8) joey04


joey04
titán

már nem csak telón... [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.