Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

Te meg miért nem tanulsz ? :DDD

Jól néz ki, rálesek. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) iMaverick


iMaverick
addikt

Ha nincsenek extra igények, akkor a köpönyeg.hu-s app-ot is érdemes ám megnézni!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#3) xlife11


xlife11
senior tag

iOS-en jobban néz ki a UI, de amúgy nagyon korrekt kis app lett.

(#4) aero. válasza xlife11 (#3) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ezt akartam felhozni én is.
Miért szebb az iOS verzió UI-ja? Tényleg ennyibe szarják az Androidot?

(#5) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem rossz, de eléggé zavaró, hogy a térképek kiválasztásánál a betöltés felirat nem mindig tűnik el, mikor már egyébként is betöltődött a kívánt map.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) Braddock válasza iMaverick (#2) üzenetére


Braddock
őstag

És abban van riasztás funkció, no meg képesek voltak rá, hogy este holdat mutasson...

(#7) endib


endib
tag

Jól néz ki.
Kár, hogy csak fícsőr fonom van :D

(#8) sanzi89 válasza Braddock (#6) üzenetére


sanzi89
addikt

"... hogy este holdat mutasson..."

Lényeges funkció. :U

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#9) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Az alkalmazás widgete csúnya, ráadásul mindenáron ki akarta írni saját magára a tartózkodási helyemet, de az nem fért el rajta. Testreszabni meg kábé semennyire nem lehet, szóval nálam marha gyorsan röpült és nem is értem miért értékelik a legtöbben 5 csillagra. :U Van még bőven hova fejlődnie.

(#10) Paci.


Paci.
tag

Esetleg kéne egy "tartósteszt" arról is, hogy mennyire pontosan jön be, amit mond. Mondjuk nyavajgás helyett le is szedhetem én is, és meglátom :B . Jelenleg a gyári időjóst használom (Accuweather) az nagyjából jót mond. Meg a köpönyeg mobilos oldalát szoktam nézni, de az nagyobb tájegységekben gondolkozik. Még az érdekelne, hogy egyszerűbb droidokon (mint az én szódafon 845-ösöm) mennyire megy simán. Persze ismét nyavajgás helyett ki is próbálhatom ;]

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#11) Dr. Romano válasza sing1ep1ayer (#9) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Talán mert a többiek nem adnak a widgetre? Nekem sincs kint egyik cuccomon sem csak az ikonja.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) total90


total90
veterán

Csak magyar térségre jó, vagy külföld is játszik?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13) Zugi


Zugi
aktív tag

Ezt a tesztet kissé amatőrnek érzem.

"Személy szerint mióta okostelefont használok, mindig is hiányoltam az idokep.hu internetes meteorológiai oldalnak alkalmazását Androidra. Ám most végre ez is eljött: körülbelül egy-másfél hónapja már elérhető a Play-en."

Hát idokep.hu app eddig is volt mind androidra, mind iphone-ra legalább másfél-2 éve már! Személy szerint azzal sem volt bajom, jól lehetett használni azt is. Most csak újraírták az egészet, ennyi történt, nem több.

"a beállításokban engedélyeztük a GPS használatát. Ekkor automatikusan, cellainformációk alapján meg lesz határozva, hol is vagyunk"

Nem a GPS-nek vannak cellainformációi, hanem a mobilhálózatnak. Ég és föld a kettő!

"Annyi szépséghibája van a történetnek hogy a teljes Magyarország térkép nem minden kijelzőn fog teljesen megjelenni. Itt görgetni kell oldalirányba. Valószínűleg wide-os azaz 16:9-es képaránnyal rendelkező készüléknél, (például tabletek) ez a hiba nem fog jelentkezni."

Csak el kell dönteni a készüléket és máris egész képernyős lesz a térkép. Persze előtte engedélyezni kell az Android beállításokban az automatikus képernyőforgatást.

[ Szerkesztve ]

(#14) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Szerintem ez is, de a köpönyeg meg főleg tipikus példája, hogyan nem szabad kinéznie egy alkalmazásnak. [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#15) tildy válasza total90 (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Kulfold is jatszik, legalabbis gps-es adatbekuldes teren. Azonban nem jelenik meg sehol a terkepen, illetve ha a weboldalon modositanad, akkor beall a magyar , korabban beallitott default telepulesre.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) callmeakos válasza Zugi (#13) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Te miről beszélsz? Hivatalos Időkép applikációra való pályázatkiírás csak Februárban volt. [link]

Hivatalosan Júniustól érhető el az Androidos, Július óra az iOS-es.

Amiről te beszélsz az maximum a böngészőből megnyitható m.idokep.hu

És még a cikk az amatőr....

(#4) aero.
Elképzelhető hogy azért csiszoltak még az iOSes változaton (mert az 1 hónappal később jelent meg) mert annak a felületét sok droidos vas lehet nem bírná el. Bár ez csak egy feltételezés, még nem láttam az almás változatot.

Löncsi

Csitt a kutya :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#17) csernak75 válasza callmeakos (#16) üzenetére


csernak75
senior tag

Tévedsz 2010 óta van időkép app: [link]

Az előttem szólónak van igaza most csak újraírták az app-ot.(megérte a régi app már kicsit elavult volt)

Szerk: Itt a régi app bemutatója: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18) bambano válasza Paci. (#10) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

az időkép előrejelzéseit a weben is tartóstesztelheted, nekem az utóbbi kb. két év tapasztalata az, hogy konzekvensen soha nem találják el az időjárás változásának irányát.

Így akár jónak is mondható, mert megnézed, merre változik az idő az időkép szerint, megfordítod az irányt és azzal el is találod. kb. mintha egy előjelet elírtak volna a programban.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) callmeakos válasza csernak75 (#17) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor sry benéztem. Fura hogy erről akkor sehol nem olvastam....

All→M8

(#20) ViharVadász


ViharVadász
őstag

"de szeretnénk tudni milyen az idő kint" Erre van az ablak :C

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#21) DeFranco válasza bambano (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megerősítem, azzal a kiegészítéssel, hogy hosszabb távon (~2, esetleg 3 hét) képesek elérni kb. 30%-os találati arányt, egyéb esetekben, pl. héten belül a korreláció ~0 az előrejelzés és a tény között, a napi előrejelzésnél pedig előjelet kell váltani, ahogy írod.

Egy jó dolog van, amiből általában mi is sakkozunk, az pedig az animált radarkép. :K Az jó.

(#22) Narxis válasza sing1ep1ayer (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én widgetet nem használok, arra van szebb is, de a többi része nekem abszolút megfelel.

Thanos was right.

(#23) tildy válasza callmeakos (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Nezz utana jobban. Mar kb 1-2 eve is hasznaltam idokep APPot, androidon.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) draco31


draco31
veterán

Én is ezt használom, x8-on tökéletes a képe.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25) ollie


ollie
MODERÁTOR

Igényes kinézetről azért nekem más elképzeléseim vannak. :)

Funkcionálisan tényleg nagyon jó, de a kinézete (widget + főprogram) nem tetszik.

(#13) Zugi: azért elég erős az amatőr kifejezés. Lehetnek benne tévedések, de attól még maga az ismertető jó lett. Ezek után várom a te írásaidat, hogy milyen minőséget képviselnek. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#26) Namelesske


Namelesske
addikt

A legnagyobb bajom az alkalmazással, hogy rettentő ocsmány a felület és a widget, és nincsenek riasztások.

Jó lenne ha mindenki a natív Android szabályokat követné egy alkalmazás léterhozásakor, és legalább működnének az élő "csempék" ha má belerakták őket.

Ja és még valami. Nincs double tap zoom.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#27) dave666


dave666
aktív tag

Hasznos alkalmazás :R
Már használtam és nagyon tetszik :)

Dave666

(#28) zsoma92


zsoma92
csendes tag

Az iOses verzió szerintem is kifinomultabb, de csak egy hangyaf**znyival.
Remek kis alkalmazás, bár tudjuk a meteorológiának pont az ellenkezője igaz...ha azt mondja esik, akkor sütni fog a nap, ha szép időt mond úgyis esni fog (Bár ez nem az app hibája :D).

(#29) aero. válasza zsoma92 (#28) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Áhh, alig kifinomultabb, nem tudom te mit látsz ... Ott a köpönyeg is, aközött sincs semmi különbség. :U

köpönyeg ios vs. köpönyeg android

(#30) xlife11 válasza aero. (#29) üzenetére


xlife11
senior tag

A köpönyeg viszont egyszerűen visszataszítóan néz ki droidon.

(#31) zsoma92


zsoma92
csendes tag

ami azt illeti, jobban szeretem a nagy barométert a szobám ablakában :DDD

(#32) ollie válasza zsoma92 (#31) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És azt is mindenhova magaddal cipeled? ;]

***

(#33) joey04 válasza csernak75 (#17) üzenetére


joey04
titán

jaja, én használom nagyon régen, és fura is volt, amikor olvastam mindenhol, hogy "Megjelent az időkép app!"
Én meg nézem, mondom wtf eddig mit használtam? :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) callmeakos válasza aero. (#29) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jézusom. Eddig nem találkoztam ezzel az appal de ahogy látom jobban is tettem. Hát őszintén hogy a viharba néz ez ki? (droidos) Giccses, csiri-csáré. Egyszóval tényleg undorító.

(#33) joey20
Jó-jó az én hibám no, lépjünk má ezen túl :DDD

All→M8

(#35) etejedu


etejedu
őstag

Én is ezt használom csak nem appként. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.