Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

67e Ft- tényleg nem rossz, de azért nem annyira hű de olcsó, mint egy másik Androidos készülék...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#2) AS válasza N-vidi-A (#1) üzenetére


AS
félisten

MI? A HERO 150 ezer azért ahhoz képest olcsóbb és többet is tud ( nagyobb a kijelző) Na meg szebb is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) kaller1


kaller1
veterán

Kell ez,jó ez,karácsonyra lesz itt olyan árverseny Android fronton is,hogy mindenki csak úgy pislogni fog... :D

.::> <::.

(#4) DarkByte


DarkByte
addikt

Ez lesz az amire én pályázom ha jó lesz. Nekem már alap Android -al is bőven jó lenne. Mondjuk az a T-Mobile felírat remélem csak utólagos Paint munka, mert így elég hülyén néz ki. :) Remélem hamarosan olvashatunk egy tesztet.

Egyébként az ára teljesen okés, előfizetéssel úgy is még olcsóbb lesz, illetve talán van esélye hogy Domino -ban is induljon (?).

[ Szerkesztve ]

(#5) Inarus válasza N-vidi-A (#1) üzenetére


Inarus
addikt

Max a Click lesz ennél olcsóbb a maga 300 dolláros árával, de mint tudjuk, errefelé különösen dívik az a jó szokás, hogy az árakat dollár=euró módon mérik. Szóval megeshet, hogy nehéz lesz olcsóbb Androidos készüléket találni.

(#6) amanoba


amanoba
őstag

Külsöre is és árszabásra is nagyon tetszik ez a huawei! :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) Duree


Duree
veterán

Remek készülék még remekebb ár.Most két dolog érdekelne
1.A minösége megbízhatósága milyen lesz
2.Mikor érkezik hozzánk

duree54

(#8) David75


David75
őstag

Ennyiért gyanúsan olcsó,de ha semmi hátulütő nincs esetleg csak rossz anyagminőség akkor nagyon jó ár/érték arányú cucc lehet.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#9) Hunter2


Hunter2
addikt

a 67.000Ft nálam nem tartozik a "rendkívül mérsékelt ár" kategóriába. :F

(#10) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Ahogy a magyar T árazását ismerem, várhatóan 90eFt+ 2 év valami durva csomagra. :O

N79 2 év esküvel 70e most. Már a hűségesküs telefonokon is keresnek szerintem, kivéve a filléres kategóriát, meg a w'n'w stickeket, na azokat kb beszeráron adják... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) plus44


plus44
veterán

Huhh, na ez áll leesős feeling. Nagyon szép és nem is drága. Na ez érdekel. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) vtechun


vtechun
veterán

na, ez nekem is tetszik. Gondolom mozgásérzékelő és digitális iránytű is van benne. ill. remélem :)

(#13) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Nem rossz ar,de csak szerintem az elejen levo T-Mobile felirat olyan,mintha hozzaszerkesztettek volna? ;]

(#14) sippet válasza Hunter2 (#9) üzenetére


sippet
senior tag

egy 3.5 hüvelykes kijelzővel, gps-szel, wifivel szerelt telefonért? mutass egyetlen másik, hasonló specifikációjú készüléket ennyiért, akár zárt oprendszerest is.

(#15) plus44


plus44
veterán

Mondjuk engem kifejezetten zavar az előlapi T felirat. :(((

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) joey04


joey04
titán

Végre normális méretű kijelzővel szerelt android. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) plus44 válasza joey04 (#16) üzenetére


plus44
veterán

Korrekt tudással és igényes külsővel. Ha Sense-el jönne, akkor az príma lenne. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) Peat;) válasza AS (#2) üzenetére


Peat;)
veterán

Irónia on: Jó de a htc az htc. Igaz hogy semmit nem maga gyárt le és ugyanúgy rendeli meg a cuccot de htc. Softot tudnak fejleszteni (támogatni már nem) ezért kétszer drágább és kész, a minőséget meg kell fizetni.

Irónia off: már így is, de ha pluszba még nem is a szokásos ős proci lesz benne akkor úgy már brutális arcpirítás a nagyobb gyártók számára, illetve a fogyasztók számára pedig felhívás, hogy a htc hülyének néz ember! Szigorúan magánvélemény.

(#19) #16820480 válasza Peat;) (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

~2 éve még a HTC is csak egy ilyen "kis senki" cég volt, aki másoknak szállított be. ahogy a Huawei is teszi többnyire jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#20) Peat;) válasza #16820480 (#19) üzenetére


Peat;)
veterán

Ezért vagyok kritikus velük ennyire. Nem ezt várom tőlük amit most csinálnak, hanem sokkal többet és olcsóbban is ráadásul. Ez elismerés is, mielőtt rosszul jönnének le a dolgok. Gondolom remek emberek dolgoznak ott csak a vezetőség ráment a profithajszára.

(#21) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Hm normalis fules kimenete vajon lesz-e?

(#22) ThorsHUN válasza osztraksajt (#10) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Azt ne felejtsd el, h ez "sajat" marka.

(#23) Depression


Depression
veterán

Na ezt megveszem függetlenül, ha tényleg ennyi lesz az ára. Igaz, külföldről kellesz, mert itthon úgysem ennyi lesz.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) sippet


sippet
senior tag

lehet tudni róla valamit, hogy mikor lesz kapható t-mobilenál? egyre jobban érdekel a dolog, de a bejelentés óta semmi info.

(#25) Ricardo


Ricardo
félisten

Pofás ketyere, és az ár sem rossz. Arra azért kíváncsi vagyok hogy a magyar T mennyire húzza fel az árát :U

(#26) plus44 válasza Ricardo (#25) üzenetére


plus44
veterán

És mit piszkál bele. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) Ricardo válasza plus44 (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Na igen, de talán az Android miatt az kiküszöbölhető.

(#28) plus44 válasza Ricardo (#27) üzenetére


plus44
veterán

Én bízom benne, mert ígéretesnek tűnik.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#29) #02683648


#02683648
törölt tag

Na ja, én is várom már, sztem pár héten belül kiderülnek a pontos részletek. Ha nem lesz meggyőző, vagy túl lesz árazva, akkor max beszerzek egy ájsípot :))
Csak ne a nemrég bevezetett "T-Mo Vairy Touch" nevű rettenet felé konvergáljon a minőség (tőlem az ár konvergálhat :DD )

(#30) #02683648 válasza #02683648 (#29) üzenetére


#02683648
törölt tag

Október van, tud vki vmit arról, h ez a cucc most jön-e é, nem jön-e é, konkrétan a hónap melyik részében jön (ugye ifont is "júliusban" dobták ki, amiből 31-e lett) meg hasonlók?

(#31) rakal válasza #02683648 (#30) üzenetére


rakal
senior tag

Szia!
Az angoloknál már mától kapható!
[T-Mobile Pulse]
Már csak kis türelem kell(talán hó vége?)

[ Szerkesztve ]

(#32) #02683648 válasza rakal (#31) üzenetére


#02683648
törölt tag

Meglátjuk, mondta a vak is. Bár mostani állás szerint nekem november is jó, feltéve, h érdemes lesz megvenni (az első tesztek amiket láttam inkább pozitív felé billentek)

(#33) kaller1 válasza rakal (#31) üzenetére


kaller1
veterán

50k kártyásan,ezen az áron jöhetne itthon is. :)

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.