Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Mi alapján csinálták erre először a többi közül?

(#2) Xaels válasza f(x)=exp(x) (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Úgy, hogy tudtommal a GPE verziókra nem közvetlenül a Googletől jönnek a frisítések.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Mennyivel szebb a régi One..

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) sz.balazs.95 válasza jacis (#3) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szerintem is. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) Csapoati válasza jacis (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig nem konnyu megmondani melyik melyik, talan egyedul az also virtualis gombok segitenek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Xaels válasza jacis (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Miután kézbe vettem azért az M8 sem csúnya és vannak szebb megoldásai mint az M7-nek, de összességében még mindig az M7-et tartom szebbnek és inkább azt venném meg megint, ha tehetném.

(#5) Csapoati: a fény és közelség érzékelő is más helyen van, a telefon éle meg lekerekített az M8-nál míg az M7-nél le van csapva.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) hurrikan


hurrikan
addikt

Akkor jövök ellent mondani :)
szerintem az új sokkal szebb. Főleg élőben. Nálam etalon a szál csiszolt fém.
Meg valahogy szemből is szebb, meg úgy az egész kialakítás.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#8) sz.balazs.95 válasza hurrikan (#7) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem meg pont nem tetszik a szál csiszolt felület, meg hogy ilyen nagyon gömbölyített a sarka.
az M7 homogén felülete és szögletesebb formája nekem sokkal inkább bejön.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9) halkow


halkow
őstag

megnéznék egy sense-s és egy ilyen stock Androidos one m8-at hogy melyik az optimalizáltabb, gyorsabb

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10) monti0222w


monti0222w
addikt

Hát, srácok nekem mindegy lenne mindkettő tetszik, volt az M8 a kezemben és nagyon jól illeszkedik a kézbe. Kár öt is is leszólni, ámbár az is igaz ízlések és pofonok, kinek mi jön be! :K

[ Szerkesztve ]

(#11) mumk1 válasza halkow (#9) üzenetére


mumk1
addikt

Én megnéztem, nincs különbség. Néhány napja a 4.4.4-es GPE verziót használom és nem gyorsabb semmivel se mint a Sense 6. Az viszont biztos, hogy az akkut jobban meríti, a Sense jóval tovább bírta szuflával.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#12) BulletBill27 válasza sz.balazs.95 (#8) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Nekem az M7 elölről, az M8 hátulról tetszik ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.