Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Ez mind szep es jo csak az a baj, hogy az alig egy eves telom ami mellesleg majdnem olyan eros mint egy normal notebook , eddig meg csak a 4.2.2 ot sem kapta meg s valoszinu ezt megugysem kapja meg.... :(
Arrol nemis beszelve, hogy sok gyarto meg mindig ICS vel ad ki telot... No akkor azok valyon mikor lepnek fel 4.3 ra ? ;]

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Van róla infó, hogy a nexus tulajok mikor fogják megkapni ezt a frissítést ?
(galaxy nexus ftw)

(#3) AMD Power


AMD Power
titán

Ez tök jó ,de sok újdonság tényleg nem volt benne.

(#4) #16820480 válasza bigmasterg (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Már elkezték kitolni OTA-n, nem egyszerre kapja mindenki, de szerintem 1-2 napon belül megjön majd.

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Túl sok mindent igaz nem hozott, de várjuk :)

kengyel

(#6) Jeanne d'Arc

Es mely keszulekekre?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) bobace


bobace
őstag

Jó hogy nincs sok újdonság, nem fogom a fogam szívni, ha a telefonom nem kapja a meg a frissítést :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#8) slayer006 válasza Jeanne d'Arc (#6) üzenetére


slayer006
addikt

Majd a megjelenőkre ... ;]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#9) danikollar válasza HawerKing (#1) üzenetére


danikollar
őstag

De ez nem a Google hibája, hanem a telefonod gyártójáé.

(#2) bigmasterg

A Galaxy Nexus meg első körben megfogja kapni, tehát elég hamar.

[ Szerkesztve ]

(#10) Roxbury válasza danikollar (#9) üzenetére


Roxbury
őstag

Így van.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#11) zdanee


zdanee
őstag

Hát ennyinek még egy főverzió sem igazán járna... 4.2.3 esetleg. Nem mintha lenne mitől tartani, a konkurenciát elnézve érthető a kényelmes tempó. Viszont a KeyLimePie ezek szerint 2 év fejlesztői munkáját tudhatja majd magáénak, remélhetőleg annyival jobb is lesz.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#12) vanye


vanye
senior tag

Az lehet már tudni, hogy a Project Butter-ön is reszeltek-e annyit, hogy Nexus 7 esetében végre a 4.3 is ugyanazt a felhasználói élményt adja majd, mint a 4.1?

Stern des Südens!

(#13) tjb007


tjb007
nagyúr

Valóban nem hoz túl sok újítást (a felsorolt újítások közel fele nyelvi támogatás, most már legalább a zulu nyelvet beszélők is tudják használni), de körülbelül azt kaptuk, amire számítani lehetett (egy "gyorsjavítást").
Mondjuk arra majd kíváncsi leszek, hogy az 5.0 milyen tényleges újítást fog hozni, mert jelenleg elképzelni sem tudom.

(#14) desolator


desolator
senior tag

Én már a JB-nek is örömtáncot járnék, de erre sajnos 0 az esélyem a sony solámmal ami örökre az ICS vadászmezején marad.. :(

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#15) #73029888 válasza desolator (#14) üzenetére


#73029888
törölt tag

Custom ROM-al nem ;)

(#16) sif85


sif85
tag

Bennem van a hiba, hogy 4.0 felett már magasról lesz*rom az android verziószámot?
ICS felett már teszi a dolgát azt kész...

Btw, a stock androidnál csúnyább UI-t nem nagyon tudok mondani...

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#17) Jason19 válasza #73029888 (#15) üzenetére


Jason19
senior tag

Ha nem tud bootloadert nyitni akkor azért nem valószínű.

#sif85: Stock ui szerinted ronda :Y Szerintem meg messze ez a legletisztultabb, legjobb. Arról nem is beszélve, hogy a samu meg htc féle kezelőfelületek hogy megcsapolják a készülék erőforrásait. (sony-nál ilyet nem igazán vettem észre, nem is olyan gyökeres a változás, csak annyira változtat meg dolgokat mint egy cm téma pl.) De persze mindenkinek más a véleménye, de ilyet még nem láttam hogy a stock lenne a legrondább.

(#18) danikollar válasza Jason19 (#17) üzenetére


danikollar
őstag

Én nem mondanám, hogy ronda, de én sem szeretem a Stock UI-t.

A Sony-nál meg a bootloader az mindig kérdéses, hogy nyitható-e.

[ Szerkesztve ]

(#19) #73029888 válasza danikollar (#18) üzenetére


#73029888
törölt tag

Az Xperia Minimnek kitudtam nyítni,de megválok tőle.

(#20) danikollar válasza #73029888 (#19) üzenetére


danikollar
őstag

De az attól újabbaknál nem mindegyiknek lehet.

(#21) Blyan válasza sif85 (#16) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz a stock droid a legszebb az összes gyártói kiadás közt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) #73029888 válasza danikollar (#20) üzenetére


#73029888
törölt tag

szerencsém volt.

(#23) Jason19 válasza danikollar (#20) üzenetére


Jason19
senior tag

Ezért kerülöm a sonyt, mert eléggé zsákbamacska a dolog. A boltban meg csak nem mondhatom, hogy "nézzük már meg hogy nyitható-e a bl, mert ha nem akkor bontsunk már fel egy másikat, abba hátha jó".. :DDD Felbontod a fél raktárkészletet mire találsz egy jó példányt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) saelin válasza sif85 (#16) üzenetére


saelin
veterán

Akkor uram, megmondaná mit szól az új ios felületéhez? ;]

Semmi extra, de már ígyis az android a legfejlettebb mobil os. Van még hova fejlődni? :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25) lpburny válasza sif85 (#16) üzenetére


lpburny
tag

Szerintem is a stock a legszebb, bármelyik gyártó csak ront a helyzeten. A Sony-nak borzalmasan ocsmány az UI-ja, régen a Samsung TW felülete is okádék volt, az újabb verzió már egy fokkal jobb. HTC elmegy, de ezek valóban csak lassítják a rendszert. Én pont azért teszek fel főzött romot (részben), hogy leradírozzam ezeket az átgondolatlan felületeket és a Google designt élvezzem. Ízlések és pofonok. :)

(#26) nemlehet


nemlehet
őstag

Tényleg nincs túl sok változás benne, de hát már hova? Mókusvakító feature-ök nem kell, mert tök fölösleges.
Mindenkinek más az ízlése, de nekem nagyon tetszik a Holo UI. Szerintem sokkal szebb mint a TouchWiz. A sense Ui szép, csak nekem nem tetszik. számomra fontos a letisztultság és a sallangmentesség, és ezt a HoloUI megadja.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#27) benco válasza nemlehet (#26) üzenetére


benco
tag

+1 :) .Mintha ezt Én írtam volna XD :D

"nem az van, hogy ücsörgünk a tengerparton és kézzel fogunk halakat" -Bog. Nexus 4

(#28) Anulu79


Anulu79
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy aksi időben mikor lesz látványos javulás a rendszer miatt.

(#29) jacis


jacis
nagyúr

Hát én azért ettől többre számítottam. Ez nagyon kevéske így.... :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30) BDave válasza jacis (#29) üzenetére


BDave
őstag

Majd az 5.0.

(#31) Ixion77 válasza Anulu79 (#28) üzenetére


Ixion77
őstag

Majd amikor nem a kijelző+cpu+gpu viszi el a felhasznált energia legnagyobb részét. Akkor talán érdemes lesz sokezer mérnökórát rááldozni hogy az OS kevesebbet fogyasszon pár százalékkal...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#32) kengyel válasza BDave (#30) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is attól várnék valami nagyobb áttörést . Valamikor az ősszel,vagy ki tudja :U

kengyel

(#33) BDave válasza kengyel (#32) üzenetére


BDave
őstag

Szerintem ősszel jön egy új Nexus telefonon. :)

(#34) kengyel válasza BDave (#33) üzenetére


kengyel
nagyúr

Végül is valószínű, hogy azon fog debütálni :)

kengyel

(#35) saelin válasza Ixion77 (#31) üzenetére


saelin
veterán

Jól mondod! Az android rendszer jó ha fogyaszt 5-6%-ot, a kijelző bőven 90%-ot. Ezért is szeressük a full hd-t telefonon...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36) atike


atike
nagyúr

Végre!

Csak megvárom hogy ideérjen OTA-n, de kíváncsi vagyok, hogy veszek-e észre rajta sebességnövekedést... :)

Így viszont érthető miért nem 5.0 lett... Nagy lényegi változások nem történtek - bár tény, hogy amik újultak és fejlődtek nagyon is hasznosak.

Szerk.:
Ja igen. Szerintem is ez a legletisztultabb és ezáltal a leggyorsabb és legfunkcionálisabb ui. És mellesleg nekem (is) sokkal jobban tetszik mint a TW és társai. Használtam majdnem minden felületet úgy mondom ezt. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) FlashLed válasza HawerKing (#1) üzenetére


FlashLed
senior tag

Nem tudom a Samu mikor akarja kiadni pl nekem is a Note2 LTE-re (ami a jelenleg legfrissebb a Note szeriából,persze mobil és nem táblagép). Nem tudom hogyan gondolják,hogy csak az S4 alá raknak mindent,ami mellesleg nekem egyáltalán nagy áttörést nem hozott semmiben.

The Mechanic

(#38) mrlujoak válasza Jason19 (#23) üzenetére


mrlujoak
veterán

??

Azért ez közel sem zsákbamacsek...
Hivatalos úton, a gyári független modellek bootloadere nyitható.

Itt egy kis összefoglaló

"A Sony/Sony Ericsson készülékek bootloader-ét különböző módon lehet nyitni generációnként. A 2010-es modellek esetén még nem is igazi nyitás; a 2011-es modelleknél már van lehetőség olyan nyitásra, amit garanciás problémák esetén vissza lehet zárni néhány készüléknél, ez a Tesztpontos módszer; és végül van a hivatalos módszer, amely az összes 2011-es és későbbi készüléken használható, a garancia elvesztése mellett és van a hivatalos módszer könnyebb, gyorsabb változata."

ON:

Maga a tempó okés, legalább nem megint olyan főverzió került ki, ami miatt az összes 4.1.x és 4.2.x verziósok a sárga földig lesznek döngölve egy-egy teszt kikerülésekor.

Az irány is jó, kíváncsian várom a terítést.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#39) indigen205 válasza desolator (#14) üzenetére


indigen205
tag

nyugi, ugyanígy vagyok vele én is...
Bezzeg a go tulajok kaptak 4.1-et... Szerintem egyetértünk abban hogy a 4.0.4 egy bugos f*s...

(#40) indigen205 válasza danikollar (#18) üzenetére


indigen205
tag

én ezt inkább úgy mondanám hogy Sony-val ha nem vagy független akkor ne is foglalkozz costum romokkal... javítani semmit nem javítanak... nem értem miért lenne baj ha nyithatnának a szolgáltatófüggők is bl-t. x10 mini pro-n is sokat segített!!

(#41) BDave


BDave
őstag

Ezek a Sony-k kapják meg a 4.3-at:

Xperia Z
Xperia ZL
Xperia ZR
Xperia Z Ultra (not yet released)
Xperia SP
Xperia Tablet Z

Forrás

(#42) Classius


Classius
aktív tag

Attól, hogy nem sok újdonságot hoz megjelenítésben, opciókban, stb... attól még lehet, hogy jobban fog pl gazdálkodni az energiával vagy a RAM-al vagy nem tudom, szóval lehet, hogy nem feltétlen szabad szemmel kell keresni az újdonságokat a frissítésben :)

Bár azt osztom, hogy 5.0-ig nem lesz szerintem sem nagyobb változás.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#43) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Kíváncsi leszek az új nexus itthoni árára.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#44) joey04


joey04
titán

Igazából pont olyan, mint a 4.1 vagy a 4.2. Nagy változások nincsenek, de mindegyik verzióban található valami, ami miatt érdemes frissíteni. Korrekt, hogy Jelly Bean maradt a név. Mondjuk nem is tudok nagyon olyat mondani, ami igazán nagy durranás lenne, és még nincs benne a rendszerben. Vagyis természetesen tudnék, de a technológia még nincs meg hozzá

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) 0xmilan


0xmilan
addikt

"Welcome to Android 4.2, the latest version of Jelly Bean!"
Azért egy hivatalos oldalon nem ártana frissíteni a leírásokat. :DDD

(#47) Pompi válasza atike (#36) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Így viszont érthető miért nem 5.0 lett... Nagy lényegi változások nem történtek"

Nem azért nem 5.0 lett a verziója mert ilyen kis változás történt, hanem azért mert nem az 5.0-t kaptuk. Vagyis az 5.0-n (KLP) dolgoznak és közben kijött ez a kisebb verzió. Szóval más az ok és az okozat....

Feel Good Inc.

(#48) Cooler96 válasza #32839680 (#46) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Most jött ki a 4.3 és már mindenki kérdezgeti,hogy mi van az 5.0val
Azért lassítsunk már le egy kicsit.Majd jön,valamikor,egyszer,a jövőben.
Hivatalosan is hogy lenne már infó,csak most jelentették be (hivatalosan) a 4.3at.Borzalmas ez a türelmetlenség.

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#50) #16820480 válasza joey04 (#44) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért van még pár dolog, amit bele lehetne tenni a rendszerbe. Osztott képernyős multitask, jobb stylus támogatás, esetleg natív témák és/vagy ikoncsomagok támogatása, meg még lehetne találni pár olyan dolgot, amit valakik meg is csináltak akár, de nincs az alap rendszerben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.