Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Criton


Criton
veterán

Herohoz még a 2.1 sem jött ki, és egyre több helyen olvasom, a 2.2 Androidot, köszönjük HTC :R (a végén az lesz, hogy most még sem állnak át a 2.1-re (Hero), hanem a userek várjanak a 2.2ig)

A 2.2 megjelenése egyébként mikor várható kb?

[ Szerkesztve ]

(#2) Karma válasza Criton (#1) üzenetére


Karma
félisten

Köszönjük HTC?
A Google tulajdona az Android rendszer, ők is fejlesztik főleg :U

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3) Criton válasza Karma (#2) üzenetére


Criton
veterán

igen, de arról a HTC is tehet, hogy ilyen lassan, szép lassan fog a 2.1 kijönni a Herora. Arra értettem.

(#4) Senhi válasza Criton (#3) üzenetére


Senhi
aktív tag

Semmi sem kényszeríti őket, hogy megírják a 2.1-et hero-ra is. Örülj, hogy egyáltalán megcsinálják... valamikor :U .

Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy legend/desire megkapja-e majd a 2.2-őt.

(#5) MartOOn


MartOOn
addikt

értelmetlen 2.2 -ről beszélgetni amig pl a hero meg a spica is kövület 1,5-ön szaladgál...

sztem... :U

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#6) emvy


emvy
nagyúr

Na, ez a funkcio nagyon jol fog jonni.

while (!sleep) sheep++;

(#7) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

jó látom, hogy képen a htc magic/mytouch 3g látható? tehát akkor várható az enyémre is 2.2?

(#8) eldiablo válasza Senhi (#4) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem csak egy telefont, hanem az ahhoz tartozó szolgáltatásokat is megveszed vásárláskor.
Nyilván nem lenne kötelező meg írniuk, csak ajánlott...

(#9) DemonDani


DemonDani
addikt

Az Android egyre jobban elmossa a határokat a különböző kategóriák között, és így nem kell majd jelentős kompromisszumokra számítanunk olcsóbb (jelen esetben 60ezer felett) telefonok vásárlása esetén...

Ez ismét egy nagyobb előrelépés. :C

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#10) kaller1


kaller1
veterán

zseniális ötlet ez a modulos frissítés

.::> <::.

(#11) MartOOn válasza kaller1 (#10) üzenetére


MartOOn
addikt

az aláírásod kicsit marós... :DDD :DDD :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#12) CHIPman válasza MartOOn (#5) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Aki ad valamit a naprakészségre, az lesz_rta az esetleges garivesztést és rárakta a 2.1-et a Spicára.
sztem... :U

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13) kaller1 válasza MartOOn (#11) üzenetére


kaller1
veterán

nem tul régi szerzemény,én is csak pislogtam rajta.

.::> <::.

(#14) MartOOn válasza CHIPman (#12) üzenetére


MartOOn
addikt

3-4 napja használom még csak spicát és kezd idegesíteni az 1,5. de én nem tom frissíteni, ha tudsz Szegeden valakit aki ellenszolgáltatás fejében természetesen megcsinálja nekem azt megköszönném! komolyan! köszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#15) CHIPman válasza MartOOn (#14) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Írj a Spica topicjába, vagy keress onnan szegedit, aki ért hozzá.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#16) domi007 válasza kaller1 (#13) üzenetére


domi007
őstag

Nekem RandomGosu-e is tetszik :P :DD :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17) kaller1 válasza domi007 (#16) üzenetére


kaller1
veterán

asserossz. :D

.::> <::.

(#18) raulicio


raulicio
senior tag

Minden hasonló android fejlesztést szívesen veszünk!:) Csak az acer is kiadhatná már az 2.1-et a liquidhez, mert ezek a béták nem az igaziak:(

(#19) RaveForce


RaveForce
veterán

ez a "frozen yogurt" az első fantázia név amit megkívántam :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) Inarus válasza RaveForce (#19) üzenetére


Inarus
addikt

:DDD Megyek és feltúrom a hűtőt én is.

(#21) atike


atike
nagyúr

Jó dolog lesz. Lehetne már... :) Lassan (bár ha úgy vesszük már az) kötelező és elkerülhetetlen a net az Androidhoz....

(#22) Integra


Integra
titán

azt azért remélem, hogy be lehet majd ennél az automatikus frissítésnél állítani, hogy only update when connected to wifi... és nem ránt mindent le suttyomban mobilneten:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Ez mind szép és jó, de a 2.1ek is igencsak döcögősen jönnek még ki. Bár az nem a google hibája, a gyártók lassan dolgoznak vele sajnos:(

(#24) HardRic válasza RaveForce (#19) üzenetére


HardRic
addikt

Én meg nem tudom mi az Eclair. Nem is akarom megtudni, franciásan hangzik.

(#25) RandomGosu válasza domi007 (#16) üzenetére


RandomGosu
senior tag

suliban van egy konkrét falunk ezekről az aranyköpésekről :D

(#26) RaveForce válasza HardRic (#24) üzenetére


RaveForce
veterán

hát nyílván az ekler fánk legalábbis nekem arról egyből az ugrik be :)
így is van:

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) MartOOn válasza RaveForce (#26) üzenetére


MartOOn
addikt

2.1nek meg a 2.2nek mi a neve? van ennyi süti egyáltalán? Android 2.5 a Lúdláb... :DDD :DDD :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#28) Karma válasza MartOOn (#27) üzenetére


Karma
félisten

Hibás a rajz, a 2.0-ától kezdve hívják Eclairnek a rendszert. A 2.0.1, 2.1 nem kapott új elnevezést, és a 2.2 már elvileg fog, és Froyo (frozen yogurt) lesz a neve.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#29) MartOOn válasza Karma (#28) üzenetére


MartOOn
addikt

na de mé nem minyon? froyo? az meg mi a kutyaf@ßa? valami francia sz@r az is mi? fel kellene azt az országot szántani és bevetni sóval... mondotta egy jóbarátom és milyen igaza volt. :))

frozen? ahha... akkor fagyott kutyaf@ßa.... bocs... magaslabda volt... ;]

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#30) RaveForce válasza MartOOn (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

2.2: froyo(frozen yogurt), erről szól a cikk is :DD
2.1 pedig eclair , csak a linkelt kép el lett gépelve

megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) #16820480 válasza MartOOn (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

linux kiadásoknál bevett szokás ez, hogy a verzióknak az abc egymást követő betűível kezdődő nevet adnak, és az egészet valami téma köré építik (android esetében édességek köré). péládul az ubuntu esetében is: Edgy Elf, Feitsy Fawn, Gutsy Gibbon, Hardy Heron, Intrepid Ibex, Jaunty Jackalope, Karmic Koala és most a legújabb a Lucid Lynx...

(#32) MartOOn válasza #16820480 (#31) üzenetére


MartOOn
addikt

hmmm... érdekes. de lagalább van benne fantázia... jobb mint az 1.0. 1.1 1.2 stb stb

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#33) 8nemesis8 válasza #16820480 (#31) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez tényleg jópofa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.