Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon kellemes ez a telefon és végre itt a 2.2 rá :C Ha nem a Desire mellett döntöttem volna akkor tuti ilyet vettem volna. Csodálatos a kis masina.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) plus44 válasza Xaels (#1) üzenetére


plus44
veterán

+1 Korrekt kis HTC és öröm, hogy jön rá a 2.2, nem hagyják veszendőben ezt a jó kis gépet.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) janes74 válasza Xaels (#1) üzenetére


janes74
senior tag

Pár hete volt szerencsém kipróbálni,nagyon jó kis gép.Nekem Spicam van,ég és föld a különbség! :K

(#4) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Azt hiszem, hogy most sokan fellélegeztek, hogy "Na végre!' :)

(#5) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Tattoo-ra is kiadhatnák már. :U

(#6) gybazsi válasza eldiablo (#5) üzenetére


gybazsi
senior tag

Én már a 2.1-elis kiegyeznék. :(

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#7) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Vegulis, csak a 2.3 megjelenese utan kapja meg a frissitest 2.2re, nem rossz idozites..
Desiremre meg mar kb 4honapja..
Nem rossz idozites:D

Amugy azert rossz a htcnek, h pl: facebookon tesznek koze ilyen hireket, mert ott a user egybol tud anyazni nekik es hangot adni elegedetlenseguknek!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) r4z válasza Zirowe (#7) üzenetére


r4z
nagyúr

Desire-re nem kellett annyira pluszban optimalizálni a 2.2-t, mert a hardvere megegyezik a Nexus One-nal :)

A Legend pedig korrekt kis kütyü, több ilyen készülék kéne :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

Herora van esetleg vmi hír 2.2 ügyben, akár pro, akár kontra?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10) Zirowe válasza Magnat (#9) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Magicen probaltam fozott 2.2ot, 32b variason, amin kevesebb ram van, mint heron, es nagyon szepen es gyorsan fut rajta, jobb, munt a gyari 1.6, sokat dobott rajta nagyon

Szerintem nem varj a hivatalosra, nem is biztos, h lesz, rakj fel egy fozott romot!
Ja, flash persze nincs.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) m@xsys


m@xsys
senior tag

Legend tulajok most nagyon örülhetnek, végre meglépte a HTC ezt is!

(#12) L4mie válasza m@xsys (#11) üzenetére


L4mie
veterán

Agree,ideje volt ^^ jót tesz a Froyo kis exkluzív kütyünknek, remélem visszaér a szervizből mire kijön, és nem lesz BUG os a 2.2.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#13) Magnat válasza Zirowe (#10) üzenetére


Magnat
veterán

Az 1.6-nál biztos, de ezen hivatalos 2.1 van :)
1ébként nem az én telefonom, én =re nem Android vonalon nyomulok, másik androidos ismerősöm viszont kifejezetten óvott a főzött cuccoktól... akié meg a Hero, annak én nem akarok ebben állást foglalni, lévén h semmit sem értek hozzá.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#14) gombsadi válasza m@xsys (#11) üzenetére


gombsadi
aktív tag

már csak a decemberben legyen szerencsém;) üdv

furkoo

remélem szerencséd lesz a szervizzel:)

(#15) Kolondrum


Kolondrum
félisten

" elsőként csak a kártyafüggetlen modellek tulajdonosai számára lesz hozzáférhető" Ez mekkora! Jó is a szolgáltatós telefon! Occsó ..r!

(#16) Zirowe válasza Magnat (#13) üzenetére


Zirowe
nagyúr

2.1nél is gyorsabb, komolyan, legalább is magicen.

Amúgy ez a főzött romtól való félelem butaság, mert sokkal jobbak, mint a gyáriak, én világ életemben főzött romokkal használtam a telefonjaimat, és sose volt semmi bajom.

Persze ehhez a megfelelő romot is ki kell tudni választani..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) Magnat válasza Zirowe (#16) üzenetére


Magnat
veterán

Lehet, de tudod ezzel az a helyzet, h magamnak talán én is megpróbálnám, de másnak nem akarok ilyen tanácsot adni, max 100-szor kiemelve, h csak saját felelősségre :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#18) aronocs válasza Zirowe (#10) üzenetére


aronocs
tag

Hali!

A 'flash persze nincs' konkretan azt jelenti, hogy ilyen romokkal nincs Flash tamogatas, avagy nem errol van szo?

Aut inveniam viam aut faciam.

(#19) L4mie válasza gombsadi (#14) üzenetére


L4mie
veterán

Köszi ^^ elvileg nem lesz gond, semmi rosszat nem csináltam vele, elkezdett érzéketlenné válni a kijelző felső fele, sima garis javítás.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#20) Zirowe válasza aronocs (#18) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mas telokrol nem tudok nyilatkozni, csak a magicrol (annak procija v8szont megegyezo a heroval): arra konkretan nincs olyan fozott rom, amiben lenne flash, azert mert nem birja.
Gondolom a proci nem eleg eros, ezt nem tudom.
Talan ha kijonne egy hivatalos frissites, akkor at lehetne ultetni, vagy lehet, hogy pokt ezert nem jon ezekre a 2.2.
Bar ha kijon legendre, akkor lehet lesu mit portolni egy kis tulhajtassal, de az meg messze van.

Viszont flasht leszamitva ezek a 2.2es fozott romok teljes ertekuek, es gyorsabbak, mint a 2.1es fozott romok, vmint nincs hianyossaguk(pl: magicnek nem ment a videofelvetel 2.1 alatt, most ez meg lett oldva).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) roti86


roti86
őstag

Azért a HTC még mindig hozza a formáját frissítés terén.

Bár az új sense felülettel ők is kavarnak...

(#22) tenke.


tenke.
tag

nem akarom elszólni de ez talán jó alap lesz a fejlesztőknek hogy herora átportolják a 2.2-t sense-el

(#23) Balinov válasza roti86 (#21) üzenetére


Balinov
félisten

hozza? ugy ertetted, ugye, hogy hozza a szar formajat. Hero-ra is honapokig igergettek a 2.1et, mire kijott, legend-re is mar nyar elejen mondtak, hogy max Q3 vege, erre meg most is csak par heten belulrol van szo.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24) Stunts666 válasza Kolondrum (#15) üzenetére


Stunts666
őstag

Nekem telenoros Desire-m van. 30-ért megvettem és kibirom azt az 1 hetet frissítésnél, mire beledobják a csengőhangot.... :D

[ Szerkesztve ]

(#25) roti86 válasza Balinov (#23) üzenetére


roti86
őstag

Persze, ha így nézzük mindegyik gyártó magasról letojja a régi modelleket, azt várná, hogy vedd meg az újabb készülékeket...

Legalább a HTC kiadja (ha késve is) a frissítést rá, a többi gyártó sokszor erre sem képes vagy még később. Példának okáért a SE X8 még mindig csak 1.6-ot futtat, vagy az LG GT540 (az más, hogy rá lehet hegeszteni a nem hivatalos 2.1-et).

Aztán folytathatnám a SGS-el, amire csak ígérgetnek (vagy már elérhető hozzá a 2.2?)....

Én nem védem egyik gyártót sem, látszik hogy egyik sem jó, de van amelyik kevésbé rossz.

Persze most a frissítések szemszögéből nézve, az árról most nem ejtettem szót.

(#26) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Ahh, erre a hírre vártam már nagyon rég :R A 2.2 tartalmazza a gugli örth alkalmazást?
Ez a telefon egy remekmű, ideális számomra minden szempontból. EL kéne adnom a Heromat, s venni kéne helyette egy Legendet :(((

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#27) Balinov válasza roti86 (#25) üzenetére


Balinov
félisten

Ebben egyetertunk, nem vitas. Konkretan az SE szar update politikaja (is) volt az egyik ok, amiert nem Droidos SE telom lett (Meguntam a SE P990-el bezarolag a markat).

LG GT540 (Optimus)-hoz nem ertem, miert mondod, hogy felheggesztik a nemhivatalos 2.1-et? Par hettel ezelottol szepen csorgatjak ki regiokent/orszagonkent a hivatalos 2.1-et. Varom is, nagyon hogy ROI-ra kijojjon (ha meg nem jott ki, 1 hete nem neztem) a hivatlos, hogy feltoljam asszonykam Optimusara)

Nyamnyung, tobbi markarol nem tudok nyilatkozni, mivel nem volt SE-n ill. HTC-n kivul mas telefonom.

Beke es mihamarabbi friss ropogos Froyo-t mindenkinek

Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Remélem azért még idén kijön a 2.2.
Nem mintha bármi problémám lenne jelenleg a Legenddel, kiszolgálja minden telefonnal szemben támasztott igényemet, de ugye ott az újdonság varázsa.

(#29) Mic ACE válasza roti86 (#25) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Hát szerintem sem villog a HTC az update-ekkel, de azt hiszem egyik cég sem. Amúgy pl. a Tattoo frissítése kapcsán tavasszal röppentek fel hírek, azóta ott tartunk, hogy semmi sem lesz belőle, marad az 1.6, ahogy kijött a készülék. Igaz ez a legkisebb modell, de egy frissítést megérdemelne minden készülék.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#30) Jadro válasza roti86 (#25) üzenetére


Jadro
veterán

SGS-re is kb. annyira van mint Legendre. Nem hivatalosan már fel lehet tolni rá, ígéret van és mindenki holnapra várja a hivatalos 2.2-t. A baj csak az hogy már elég régóta várja mindenki holnapra. :) Szóval ezek a modellek előrébb járnak mint az X8 pl.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#31) roti86 válasza Jadro (#30) üzenetére


roti86
őstag

Azért nem tudtam biztosra, hogy kijött e már SGS-re a 2.2, mert állítólag november 8-án valami nagy dobára készült a samsung, azt gondoltam, hogy ekkor megkapják a tulajok a froyot, de ezek szerint nem :B

balinov #27: a nem hivatalos 2.1-et azért írtam, mert még Magyarországon mindig nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.