Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagesz93


sagesz93
addikt

Az SE példát vehetne róluk, ők még az 1.6-al b*szakodnak..

(#2) legiaap válasza sagesz93 (#1) üzenetére


legiaap
nagyúr

Majd egy év múlva talán megérjük.
:DDD

Reméljük nálunk is minél hamarabb lehet majd frissíteni.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) Probber válasza legiaap (#2) üzenetére


Probber
őstag

Na ja, de mire az SE elkészül vele, addigra már Android 2.5 is lesz. :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) morocan


morocan
csendes tag

Nem is tudtam, hogy a Droid/Milestone-on MOTOBLUR fut( valószínüleg nem is ). Azt hittem sima Android 2.0.
Ezért én attól tartok, más oka lehet, hogy még várni kell a frissítésre. Pl.: optimalizáció...

A SonyErricsson-nak is meg kell csinálnia az optimalizációt a hardware-re, + az androidra a teljes saját UI optimalizációt + az Android 2.x új funkcióit integrálni a saját felületükbe. Szóval nem csak az Ő hibájuk. A MOTOBLUR-re is várni kell még, amíg 2.2-es alapokon fog futni.

Egyébbként a legtöbb gyártó aki valami saját felületet készít az Androidhoz jócskán le van maradva a legújabb Android verzióra való átállásban. Ez okozza az Android platform széttöredeződését. Amit sokan a platformra leselkedő legnagyobb veszélynek tartanak.

[ Szerkesztve ]

(#5) LA_COSTE válasza sagesz93 (#1) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Érdekes, hogy az emberek petíciót indítottak, hogy rakják már rá az SE Xperia X10-re az Android frissítést...mintha ezen múlna, hogy ők nem látják.

(#6) Bounasieaux


Bounasieaux
csendes tag

Úgy tudom, hogy vannak 2.1-es Motobluros Motorolák (Backflip és barátai) tehát tényleg előrébb jár a Moto ilyen téren mint az SE. Viszont kedves Mobilarena jó lenne, ha ilyenkor megmagyaráznátok, hogy hogy kerül Motoblur a Droidra vagy ha nem tudjátok, megerősítenétek, hogy nem elírás és tényleg Blurt kap a Milestone. Ha meg elírás akkor ejnye bejnye..

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson k300i->Motorola V3xx(jó cucc)->HTC Desire(mégjobb :) )

(#7) premete válasza Bounasieaux (#6) üzenetére


premete
veterán

Én se hallottam még motoblurról a Milestone-ra, szerintem a hír írója találta ki. Egyébként még egyetlen készülékre sem jelent meg a végleges Froyo, az N1-en is csak tesztváltozat fut, a Droidos is egy kiszivárgott változat, amibe valahogy belehegesztették a wifit, először az sem volt benne, amikor a múlt héten feltűnt.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8) n0_gAboR válasza premete (#7) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Igen, Milestone-on ugyanaz a vanilla Android fut, mint az USA Droidon.

(#9) plus44


plus44
veterán

Khmm..ezt így kell csinálni.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Úgy néz ki a motorola feltámadhat az androidnak hála...
Egyébként a képen látott készülék a kedvencem kinézetre.. a másik ami tetszik szintén motorola a blackflip... bár a motorola készülékei mindig is tetszettek..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#11) premete válasza DraXoN (#10) üzenetére


premete
veterán

[Rendelhető] már az utódja is: Motorola Milestone XT720 Android Phone [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12) eami válasza premete (#11) üzenetére


eami
addikt

ez a 4 hónapja délkoreában megjelent MOTOROI, nem igazán utód...

[ Szerkesztve ]

(#13) premete válasza eami (#12) üzenetére


premete
veterán

Nem egészen, az CDMA-s, és dvb-t-s cucc volt, ez gsm-es és nincs benne tv sem.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14) Rickazoid válasza morocan (#4) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nincs rajta MOTOBLUR, egyáltalán nem is elérhető. Bár mivel a Motorolának ez a saját felülete, logikus lenne, persze akkor felmerül a kérdés, hogy ha 2.2-re meglesz, 2.1-re mért nincs már eleve kint, ez azért elég furcsa. Mindenesetre remélem tényleg igaz, nagyon jó az alap is, de nem jönne rosszul némi módosítás, ami nem csak egy különálló felületként fut, mint a Marketben elérhetők.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#15) Flash86


Flash86
tag

Alap android fut rajta.. vagy engem vert át a készülékem de nagyon :D

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.