Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Titan44


Titan44
tag

De jó is lesz, majd hiper turbó 3dben fog fordulni az egész menü hatfelé, amiből a kedves júzer csak néhány homályos cafatkát lát majd...
De azok 3D-ben fordulnak majd, értem..? :DDD

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#2) Robin2hood


Robin2hood
csendes tag

Az android operációs rendszer tehát még nem tökéletes,vagyis a 2.1-es változata.Hiába az 5-8 megás kamera,az elkészült képek a galériában köszönő viszonyba sincs a valósággal.Csak reménykedhetünk,hogy egy szoftverfrissítés változtat a problémán!

(#3) nbg válasza Robin2hood (#2) üzenetére


nbg
senior tag

De azert gondolom nem maguk a kepek lettek egy csapasra pocsekok, hanem "csak" a megjelenites lett rosszabb a galeriaban....

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#4) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

van galéria program a marketen, ami csak 2D-s... azzal biztos marad a képek szépsége, szal nem kell annyira elkeseredni :D

bár számomra is érthetetlen a néhol már túl sok csili-vili...

(#5) P00By


P00By
nagyúr

A kép az hűen tükrözi a különbséget? Mert akkor ez :Y

(#6) Barthezz2 válasza P00By (#5) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát jah.. nem gyengén szar akkor..

Everybody lies.

(#7) edward2 válasza P00By (#5) üzenetére


edward2
addikt

16bitre downgrade? wtf... szemem kirohad a gödréből.

(#8) tibi666 válasza P00By (#5) üzenetére


tibi666
senior tag

azért ennyire nem gázak a thumbnailek. nekem fel se tűnt volna, ha nem jelenik meg ez a hír.

(#9) Valzor


Valzor
aktív tag

Reméljük, hogy egy alkamas frissítés megoldja ezt a problémát. Ha tényleg olyan a hiba, mint amilyen a kép, az dúúúúúúrva :F

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#10) AS


AS
félisten

Szerintem ez hülyeség, jó pl nyáron megjelenő Samsung Galaxy S videókon csak csodálatosan szép képet láttok mást nem.
Szerintem inkább 2.1 re hackelt készülékeknél történhet ez meg.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Lirion válasza AS (#10) üzenetére


Lirion
addikt

Nyilván azért ismerte el a google is a hibát, mert hackelt telefonokon tapasztalható a jelenség.. :(

(#12) Jadro


Jadro
veterán

Mondjuk elég vad a különbség. Gondolom megreszelik, mert ez így ciki.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13) stewe780


stewe780
őstag

16 bit, 24 bit. Legutóbbi emlékeim szerint ezeket a színmélység jelzőjeként használták. A példa kép viszont nem színileg csúnya hanem szarrá van tömörítve. Szóval akkor mit jelent itt a 16 bit?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#14) 8zabi


8zabi
őstag

nem a "hackelés" miatt rossz a kép minősége, hanem mert a 2.1-es androidban az alkalmazás rossz minőségben jeleniti meg

igazából akkor látványos, amikor belenagyítunk egy mondjuk 3 megapixeles képbe és csak egy elmosódott "pacát" kapunk

(#15) DemonDani válasza tibi666 (#8) üzenetére


DemonDani
addikt

hát ha ez a helyzet akkor azért az is hozzá tertozik hogy emiatt feltehetően sebességben viszont látszik legalább annyira!
Ami meg nem elhanyagolhato azért, szal ez olyan rossz amiben van jó is

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#16) Karma válasza AS (#10) üzenetére


Karma
félisten

Még nem néztem utána a Galaxy S videónak, de erősen kétlem, hogy a Samsung nem írt saját galéria-alkalmazást. Ez a bug elég egyértelműen a CoolIris galéria hibája, nekem még a Milestone-on produkálta, amikor a 2.0.1-re rátelepítettem az APK-t.

Mondjuk akkor azt hittem, hogy a Milestone kamerája szar. Utólag azért kiderült, hogy annyira nem, mint a CoolIris mutatta, de azért eléggé ;]

“All nothings are not equal.”

(#17) Valzor válasza Karma (#16) üzenetére


Valzor
aktív tag

:DDD :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#18) atike


atike
nagyúr

Pedig nincs akkora őrült nagy különbség a 16 és a 24 bit között... Főleg nem olyan kis méretben (3" körül)...

Majd javítják.

(#19) Integra


Integra
titán

nem értem miért nem jó egy sima 2d kultúrált és gyors galéra program, ezek a ferde képnézegetős 3d történetek....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) Karma válasza atike (#18) üzenetére


Karma
félisten

Nem sok androidos eszköz van ilyen méretben 2.1-es rendszerrel :P
Minimum 3,2", de inkább feljebb.

És sajnos látszik erősen a sávosodás, ha olyan a kép.

Mondjuk ez inkább JPEG artifactelődésnek tűnik, mint színvesztésnek.

“All nothings are not equal.”

(#21) Luser2000


Luser2000
addikt

engem speciel k..vára nem izgat, hogy a (most éppen) 4''-os kijelzőn milyen minőségben jelenik meg a kép. sőt, ezekkel a mobil "ócskavasakkal" még sosem fotóztam 2Mpix feletti felbontásban. egyszerűen marhaságnak tartom.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#22) Robin2hood válasza Luser2000 (#21) üzenetére


Robin2hood
csendes tag

Azért a maximális felbontást a fényképezőnél kár nem kihasználni.Nagyításnál,szerkesztésnél nemmindegy milyen a kép felbontása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.